Ana Menü

Schuster olur derse gelecek.

Başlatan CR7, Ekim 07, 2010, 00:03:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ın devre arasında kadrosuna katmak istediği ilk yıldız belli oldu.

Beşiktaş, bir taraftan finansal atılımlar yaparken diğer taraftan transfer çalışmalarını sürdürüyor.Siyah beyazlılar, son olarak Rapid Wien maçı öncesi, gurbetçi futbolcu Veli Kavlak'ın menajeriyle pazarlık masasına oturdu.Beşiktaş adına toplantıya transfer komitesi yetkilileri ve menajer Ahmet Bulut katılırken, Veli Kavlak'ı menajeri Thomas Boehm temsil etti.Görüşmelerin son derece olumlu geçtiği öğrenildi. Velik Kavlak'ın ortaya koyduğu performans ve attığı gol de siyah beyazlı yöneticileri etkilerken, genç futbolcunun daBeşiktaş'a gelmeye sıcak baktığı bildirildi.Veli Kavlak'ın transferi sezon başında da gündeme gelmiş, hatta Avusturya basını gurbetçi futbolcunun Beşiktaş'la anlaştığını iddia etmişti. Başarılı sol kanat oyuncusunun Rapid Wien'le 2011 yılının Ocak ayına kadar sözleşmesi bulunuyor. Bonservis bedeli ise 2 milyon euro olarak gözüküyor. Schuster'in onay vermesi durumunda Veli Kavlak'ın ara transfer döneminde alınması gündemde; ancak Alman teknik adamın şu ana kadar bu konuda transfer komitesine görüş bildirmediği öğrenildi.Bu arada siyah beyazlı idarecilerin aynı takımda oynayan Yasin için de bir temasta bulundukları bildirildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

genç ve yerli oyuncuların alınmasını hep takdir etmişimdir.tabi hocanın da onayıyla.

KeePSaKe

Veli bizim maçta iyi oynamıştı hem yerli bence çok güzel olur...
Since 1903

[KralKartal]

rapidin en iyi futbolcularindan zaten, gelirse super olur
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Çok fazla beğenmedim ben ama Türk statüsünde olduğu için sağ kanatta oynayabiliyorsa iyi olur.
Sağ tarafımız yok çünkü.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.