Ana Menü

İnönü Stadı Yıkılıyor!

Başlatan CR7, Ekim 01, 2010, 11:15:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

ne zaman yapıma başlanacak acaba

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Guti ORÇ.

merak ettiğim birşey var.stad 2011 de yıkılırsa Fİ YAPI anlaşması ne olacak? sonucta ortada stad olmayınca adamların isimleri de havada kalacak.

CR7

Fi-Yapı yıkacak Fi-yapı yapacak bu anlaşma da bana göre stad yapımının bir işareti gibi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

o zaman güzel tabi,aynı yere yapılması çok iyi olur.

ERHUN

Aynı yere yapılacaksa yıkılsın. Başka yerse yapmaya niyetleri varsa hiç uğraşmasınlar. İç saha maçlarını da 1 sene olimpiyatta oynayabiliriz. Çok ters bir yerde ama kasımpaşa-gs-fb stadlarında oynamaktan çok daha iyidir. Ayrıca bir arkadaş yazmış iç saha maçların her hafta başka bir şehirde yapılabilir diye. Her şehirde Nevzat Demir gibi kaliteli ve modern tesisler yok. Ayrıca her ne kadar her yerde taraftarımız olsa da Beşiktaş, İstanbul takımı bence son derece gereksiz olur.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ekim 01, 2010, 21:30:54
Fi-Yapı yıkacak Fi-yapı yapacak bu anlaşma da bana göre stad yapımının bir işareti gibi.
Öyle olursa eğer çok iyi olur,para harcamayalım Fİ-YAPI yapsın :)

saldır beşiktaş

Stadın yeri değişmemeli hem ulaşımı çok kolay hemde muhteşem bir deniz manzarası var.
Oynanacak bir stad bulunur illaki yeterki bir şekilde başlasın stad yapımı.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

beckyZWICKY

eskiden yapım yıkım işleri filan yokken;

Başlık ismini görünce duyunca gururlanırdım(maçlardan sonra)

Şimdi görünce, belki daha iyi daha faydalı olacak ama içim acıyor.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Yeri değişmemesi konusuna katılıyorum.

Stadımızın yeri aynı kalsın.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Önce böyle başlıyor..

Sonra yavaş yavaş bizi alıştıracaklar bence ::)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ekim 15, 2010, 17:06:53
İnönü Stadı'nın yıkımı için onay çıktı... İnönü Stadı'na ilk kazma 2011 Mayıs'ta vurulacak.
Beşiktaş Yönetimi şimdiden önümüzdeki sezon iç saha maçlarını nerede oynayacağının araştırmasına başladı. (dha)

haydi hayırlısı..

CR7

FLAŞ... Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'i arayarak; İnönü Stadı'nın yıkımı için gerekli meclis kararının çıktığını müjdeledi.

Doğan Haber Ajansı'nın (DHA)'nın daha önce de duyurduğu gibi 2010-2011 sezonu biter bitmez yeni adı FİYAPI olan İnönü Stadı'na ilk kazma 2011 Mayıs'ta vurulacak.

Beşiktaş Yönetimi şimdiden önümüzdeki sezon iç saha maçlarını nerede oynayacağının araştırmasına başladı.

sporx

sallayan yok pek ama neyse :D

NoPasaran

Resmi sitede görene kadar inanmıyoruz  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş Basın Sözcüsü, Futbol Komitesi Üyesi Mete Düren, Fiyapı İnönü stadının yıkımı ve yeni proje hakkında Haber1903'e konuştu.
Düren, yaptığı açıklamada;
'' Mevcut proje yükseklik ve boğazdan görünüş açısından mevcut stad ile aynı yükseklikte. Herhangi birşeyi kapatması yada herhangi bir şeyi etkilemesi söz konusu değil. Sadece iç hacmini değiştirerek daha kullanılır bir hale getirmek istiyoruz. Yapı olarakta sportif alanlarıda genişletmek istiyoruz. Zaten şuanda ki hali ile bir risk oluşturuyor. Güçlendirme çalışmaları fayda etmiyor.  Beşiktaş yönetimi olarak İstanbul'un güzelliğine zarar gelmemesi için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Bu proje, Boğaz kenarında ki çok tarihi bir binanın eski hali korunarak adeta yeniden restore edilecek gibi düşünülmesi gerekiyor. Bizim için tarihi olan kısmı Eski Açığın ordaki o duvar. Mevcut projemizde Eski Açığın ordaki duvar aynen korunuyor. Tamamen sıfırlanmıyor. Yeraltından ve Yeni Açığın arka tarafında ki otopark var, stad o tarafa doğru genişliyor. Tepe tarafından futbol sahasına bakan bir otel bile düşünülüyor. Kimsenin şundan şüphesi olmasın İstanbul'un güzelliğine zarar gelmeyecektir. '' diyerek sözlerini tamamladı.
- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

NoPasaran

Yükseklik aynı kalacakmış :-\

Nasıl büyüyecekki bu stad
Aşk bu Aşk !

volkanca.net