Ana Menü

Quaresma'nın sakatlık durumu | Takımla idmanlara başladı !

Başlatan NoPasaran, Eylül 30, 2010, 22:40:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

ilk o sakatlandiginda 1-2 maca gelir diyordum ama 1-2 ay oldu ya. nedir problem?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Sözde porto maçında oynayacaktı ilk maç sabahın geçen haftaki haberine göre
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 01, 2010, 16:27:25
Trabzon deplasmanı
Manisaspor
Porto
Kayseri deplasmanı
Sivasspor

Bu maçlarda yok  :-\  Trabzon ve Kayseri deplasmanlarında olsa iyiydi en azından kayseride olabilseydi keşke hep kötü stadlara gitti deplasmana bi görseydi kayseriyide anaa modern stat varmış burdada deseydi ;D

Oynayamadığı maçlar ve oynayamıcak olduğu maçlar..
Porto deplasmanında oynayabilse bari.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Igneyle mi oynuyorsun, bastonla mi oynuyorsun, oyna artik be !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

O'nun olmadığı 3 maçı da kaybettik.

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Maç izlerken Quaresma Quaresma oley oley oley diye bağırmayı özledim.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ekim 23, 2010, 21:16:50
Pardon ama nerde bu adam ?

Aynen :)

Halen Portekizde..

Ve bu can sıkıcıbir durum takım içinde..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

2-3 mac oynadi diye havaya mi girdi ne.

NoPasaran

Orada görüyormuş tedaviyi..

Bi dahaki hafta sonu ancak Türkiyeye gelecekmiş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sensiz gecen günlerin degil, saniyelerin...!

Grocbenn

Benim anlamadığım kasık sakatlığı geçiren bir adamın 15 gündür yurtdışında işi ne..Resmen kafa tatili yapıyor..

Bu klüp doktorları ne iş yapar..En önemlisi Q7'ye ayrıcalığı bırakın taraftar versin..Oyuncuları rahatsız edebilir bir durum..

NoPasaran

Edecek zaten

Tıpkı Lincoln olayı gibi, ilerde çıkar bunun tartışması :) (Eğer kötü gidersek tabi)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Portekiz'de bulunduğu süre içinde toplam 3 gazete ve iki televizyon kanalına röportaj veren Quaresma, futbolundan çok, Catia Costa adlı bir kızla yaşadığı kaçamaktan doğan Ariana adlı kızın velayeti hakkında açıklama yapmayı yeğledi. Siyah-beyazlı oyuncunun, mahkemenin zoruyla yaptırdığı DNA testinin sonucunu beklediği, bu yüzden İstanbul'daki çalışmalara geç gelebileceği belirtildi. Portekiz basını ise Beşiktaşlı yıldızın mahkeme tarafından alınacak karara kadar ülkesinde kalmasını istediğini iddia edildi.

Portekiz'de bulunmasına şüpheyle bakılan basın, Quaresma'nın Lizbon'daki klinikte sadece güç çalışmaları yaptığını, bu programa İstanbul'da da rahatlıkla devam edebileceğini yazdı.

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Mete Düren, Quaresma'nın cumartesi günü İstanbul'a döneceğini, yapılacak kontrollerden sonra net bir açıklama yapabileceğini söyledi. Düren, dün itibari ile koşulara başlayan Aurelio ve Erhan'ın 1 Kasım pazartesi günü takıma katılabileceklerini belirtti. Sol adalesindeki sakatlığı süren Ferrari'nin ise yaklaşık 10 gün sonra sahalara dönebileceği vurgulandı.

Milliyet 

+18 !

Al bir de burdan yak..

Her şey güzel giderken önce onun yokluğu sonra da böyle haberler hem kendisi için hem takım için çok olumsuz olaylar.