Ana Menü

UEFA | Rapid Wien:1 - BEŞİKTAŞ:2 | 30 Eyl 2010-20:00

Başlatan Cem Goren, Eylül 26, 2010, 14:55:06

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melankolizm

:D
antu ya:D zorluyorum kendimi girmiyim abi kendi egolarını tatmin eden insanlar ama yine baktım maçtan sonra dayanamadım, bunlar ciddi ciddi mallar ya kusura bakmasınlar!

- holosko futbol beyninin bi kısmını kullanmıyor sanırım ya madem o kadar arkaya kaçabiliyorsun ya gol at yada adam gibi pas at.  oyun zekasını çözemiyorum 3 tane pas atmadı ya bomboş adamlar. ona kızgınlığımdan maçı yorumlamıyorum ya :S

saldır beşiktaş

Holosko sadece sürati ve fiziğiyle oynayan bir oyuncu teknik kapasitesi çok düşük iyi düşünemiyor bir hışımla gidiyor sonra ne yapacağını şaşırıyor eli ayağına dolaşıyor Holosko Gutinin tırnağını kesemez şu takımda varsın Realde'ki Guti olmasın attığı paslar yetiyorda artıyor bile  :ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

forvet egoisttir, yedeksen gol atmak istersin..bu kadar basit, holosko olmasa mac zora girmisti..defansada cok yardim etti,daha neyin derdi bu anlamadim..pas verebilirdi, vermedi, maca iyi sekilde damgasini vurdu bence...formuna kavusuyor holoskooo
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

bu macta oyle ahim sahim pas gormedi, gutiden, ernst guti olduysa eyvallah..umarim guti tam anlamiyla faydali olur,motivasyon eksikligi  var gibi

NoPasaran

Guti geride oynuyor..

Gutinin bence psikolojik olarak rakibe çok büyük baskısı var..

Arkadaş toplantılarındada diyorum rakip bize hükmedemiyorsa bunun en büyük msebebi Gutidir..

Çünkü açık alanda yakalarsa öldürür..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Birde vermezsin ikide vermezsin üçüncüde adama ne yapıyorsun derler ama  :)
Bugün etkili değildi Guti evet ama sahada duruşu yetiyor çok atmasada 1-2 tane verdi yine güzel paslar.
60-65'den sonra oyundan düşüyor biraz ama yaş 34 onuda makul karşılamak lazım Ernst bile Gutiden çok şey öğrendim diyor zaten  :D   
Kısacası varlığı yetiyor adamın  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

o ayri konu volkan,haklisin ama bu baskida kucuk takimlara karsi olur anca, daha fazlasini bekliyorum ama,guti bu degil

keskinli

bu mac icin kalecimizede bi parantez acmak gerek,cok iyi 2 kurtarisla galibiyetimizde büyük rol oynadi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ben çok beğeniyorum nedense ya..

Alex gibi skorer bir oyuncu beklemeyin Gutiden..

Oyunu yönetiyor. NE zaman sıkışsa takım Gutiyi arıyor .Sürekli olarak takip ediliyor..

Ayağına geldiğindede kötü değil..

Daha fazlası olursa q7 ile beraber fazla olur..

Bence Guti Takımın iyi Yönetmeni.

Q7de Artisti..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Çok iyi oynadık, kazandık. Tebrik ediyorum Beşiktaş'ımı..

Quaresma'nın sakatlanması kötü oldu ama bu sakatlık öncedende vardı. Kendini gereksiz yere zorlayınca tekrar nüksetti. Milli maç arasına kadar idare ettirdiler bana göre. Milli maç arasında gereken tedavi yapılır. Bu arada Quaresma oyundan alındıktan sonra Rapid taraftarlarının sevinci bi başkaydı :)

Hilbert bu takımda sağ bek oynar. Ekrem'de devre arasına kadar Hilbert'in önünde oynar.

Holosko kötü oynadı. İstekli, arzulu ama kötü. Nasıl pas vermezsin arkadaş yanındaki adama. Bom boş gidiyor işte Bobo ver pasına dokunsun gol. Bobo sana koşar 'bu gol senin' der olay biter. Kaç kez aynı hatayı yaptı. Umarım Schuster kulağını çeker.

Hakan müthiş bi kurtarış yaptı. O boşta kalan topa uzadığında bende koltukta uzadım. İyi oynadı, bi de şu topları tek hamlede alabilse tam süper olucak.

Guti bu takımın şefidir. Pas kontrolü kendi elinde. Oyunu istediği gibi şekillendiriyor. Topu ayağına aldığında acaba şimdi nereye atacak diye düşünüyorum.

Diğer oyuncularımız her zamanki gibi iyilerdi. Maşallah diyelim. Ben sadece dikkatimi çekenleri yazdım.

Dipnot ; Ben böyle hakem görmedim. Bu hakem Avrupa'da böyle maç yönetiyorsa kendi ülkesinde nasıl maç yönetiyor arkadaş. Maçın başından sonuna kadar iki takımıda çıldırtmayı başardı.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

macin en ilginc yani
rakipler söylemeden ben söyleyim
bizdede 3 türk vardi rakipdede :D

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 30, 2010, 23:36:24
macin en ilginc yani
,

Senden önce sölediler abi ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

100 lira basacaktim bu maca ya banko besiktasti zaten.. ama tek mac oynamadim

keskinli

bos ver ihsan
kazanpta ne olcakti?
basimiza kumarbaz kesilecektin :D

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 30, 2010, 23:37:57
Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 30, 2010, 23:36:24
macin en ilginc yani

Senden önce sölediler abi ;D

Evet maçın başın da söylediler.Hatta bir tanesinin hayat hikayesini bile anlattı  ;D
Since 1903