Ana Menü

SPOR TOTO Süper Lig 6.hafta | Beşiktaş:2- Antalyaspor:| 25 Eylül Cumartesi 19:00

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2010, 13:03:43

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Banucan

FEDA

CR7

carsi52

Maçın ilk yarısını izleyemedim ikinci yarısını seyrettim.
Ama dicek birşey yok Ernst ve Bobo  :alkis

Hakan Arıkan daha sana ne diyeyim ki ? Zorla nefret ettirceksin kendinden..

2 zorlu maç öncesi 3 puan ilaç gibi.
Bölünür senin için uykular!

CR7

carsi52

Golden sonra bende ağlıyordum benide alsalar takıma parada istemem..

+18 !

Doğru olanı yapmış Forza.

Ama hocanın artık forma vermemesi lazım.

CR7

carsi52

Son dakikada Necatinin pozisyonu sizce penaltımıydı ? Ezikler çıldırıyor yok penaltı verilmedi yok şifo mehmet yattı vs vs diye..
Bence penaltı değildi..

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

Kanser Ettın Besıktas Kanser...
ya arkadas anlamıyorum 35dk tek kale gıbı gozuken bı mac ama tek pozısyon var. hanı Gutı yok dıyemı boyleyız cozemedım ya. guc bela gol atıyoruz sonra sacma sapan bı gol yıyoruz. golde hata kımın tam goremedım stadda ama orda hangısı topu alıcaksa dıger oyuncu bırakır konusursun. bırbırınıze kufretsenız topu bırakır oburu ya.. Hakan bundan sonra hocaya cıkıpda hocam ben nıye oynamıyorum  dıyemessın. Hılbert'ı ılk zamanlar merakla beklıyordum ama su an halı sahada oynatmam dedıklerı oyuncu olarak bakıyorum ne yazıkkı. ama ıkısınıde kabullenıyoruz dogru olanı o ıslıklamak gıbı bı mallık yapmak gereksız.

ulan bobo hanı klasık kacırdıgın kafa gollerınden bırını kacırdın ama son dk'da aglatıyodun lan benı az kalsın. Lan Ustun Alman teknolojısı senı gorunce dırek aklıma
sulaf gelıyor ALMAN OLSUN BOKTAN OLSUN (hılbert nasıl alman onu cozemedım hala)

neyse olan oldu kazandık bıttı sımdı TRABZON macını dusunmelıyız.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Hilbert'i neden beğenmediniz anlamadım adam bugün iyi oynadı.Hakan'ın hatasıyla bağlantılı olduğu için mi yoksa ?
Since 1903

Grocbenn

Bugün iyi oynamadığımızı düşünüyorum..

Kritik bölgelerdeki oyuncularımız istediğimiz gibi değildi..

Q7,Tabata,Necip,Üzülmez,Hilbert  etklili olamadı..Kanatlardan bindirmeleri yapamadık..Zaten 2 golde derinlemesine atılan paslardan geldi..

Quaresma bence geldiğinden beri en etkisiz futbolunu oynadı..Nerdeyse karşısındaki rakibini hiçbir pozisyonda geçemedi..Yüksek top kaybıyla oynadı..Ama bu kötü futbolunda bile Bobo'ya yaptığı orta ile maçı kopartabilirdi..Kalitesi de zaten burda..

Bobo müthişti..Daha ne yapsınki..Ernst bu sene ilk geldiği zamanki gibi oynuyor..Bugün Tabata'nın yapması gereken herşeyi o yaptı..Son maçlarda direkt skora etki ediyor..Aurelio tam isabet..

Yalnız bu sezon şunu görüyorum..Bazen Kötü oynasakda istediklerimiz olmasada bir felsefemiz var..Özgüven var..Hele ki Guti ile beraber bu çok daha artıyor..Panik yok..Tıkır tıkır top yapıyorlar..Rakibi hem yıpratıyor hemde kızdırıyoruz..Son golde mesela dakika 90 şişirme yok..Tıpkı 100 yıldaki gibi..

Cem Goren

olumlu bı hareketı yok ılerde andaç. bu adam normalde sag acık olarakda oynayabılıyor ama bı yerde bı eksık var.
altın kapılarımız kan oldu tayfun