Ana Menü

Ölumsuz olmak ıcın yuregını koyman gerekır

Başlatan eyup1903, Eylül 22, 2010, 11:50:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

Bı BAKTIM DA KIMSE BU KONU HAKKINDA BIR SEY DEMEMIS COGU ZAMAN ONU HEPIMIZ ELESTIRDIK NEDEN BIR ORTA BILE YAPAMIYOR DEDIK ARA SIRA SINIR ETTI BIZLERI AMA HER ZAMAN FORMASINI TERININ SON DAMLASINA KADAR TERLETTI BU SON FENER MACINDA DA SAG BEKTE SOYNADI KENID SOYLEDGINE GORE AMATOR DE BILE SAG BEK OYNAMAMIS AMA BI DERBI MACIND SAG BEK OYNADI HAYATINDA ILK KEZ VE MUTHIS BI PERFORMANS SERGILEDI YILLARDIR SOLU BIRAKMADI SIMDIDE SAGA GECIP HERKEZE NASIL PROFOSYONEL OLDUGUNU GOSTERDI HELAL OLSUN SANA SENI SEVMEYEN OLSUNBUYUK KAPTAN BASLIKTA SOYLEDIGIM GIBI OLUMSUZ OLMAK ICIN YUREGINI KOYMAN GEREKIR HERSEY ICIN TESEKKURLER BUYUK KAPTAN HER ZAMAN KALBIMIZDESIN

Ozan Doğan

onun için konu açmak saçma :) nedeni zaten herkesin dilinde kendisi o yüzden o hissediyor bizim ona olan sevgimizi...

NoPasaran

Delinhoo

Kalbimizde..

Jübilesine gidilecek en büyük futbolcu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

sunuda unutmadan belırtıyım yazıya ek olsun her sozlesme zamanında bos mulaveleye ımza atarak paranın degıl formanın onemlı oldugunu bıze hatırlattıgın ıcın tesekkurler buyuk kaptan

keskinli

ibrahimin hakkini her zaman verdim.toramanla kavgasi haric besiktasin en temiz futbolculari arasind ilk sirada gelenlerden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

üzülmez & toraman besiktasta yetismis olmasalar bile en büyük bjklilerdir takimda haa necipte arkadan geliyor

ilhan mansız_melis

Deli İbo için söylenecek tek söz başlıktaki yazının kendisidir.

Yüreğini koydu,ölümsüz oldu !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun