Ana Menü

Nihat'ın Sorunu..

Başlatan beckyZWICKY, Eylül 20, 2010, 01:37:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

bı soz vardır ya hanı olmuyosa zorlamıycaksın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 20, 2010, 14:06:57
Yetenek bitmez, Nihati Tumerin sorunlarina benzetiyorum,
milli takimda iyi oynar, Besiktasa birsey veremezdi,
taraftarlarla sorunu var, yuhlamalar etkilemis,
Ahmet Dursunda ayni sekilde verimsiz oldu hep,
bir alkis bir yuhlama, futbolcunun dengesini bozar.

Anelka fenerde birsey veremedi, ama simdi goruyoruz Anelkayi.
Kotu futbolcu muydu fenerdeyken, hayir, Nihatta kotu degil, yeteneksizde degil,
eminim baska takimda cok daha rahat ve verimli oynar.

Sorunu kafasina cozecek, destek ile, tek care bu, ama taraftar ona bu sekilde yaklasirsa
Nihat Besiktasa hicbirsey veremez, Schuster bu soruna el atmali diyorum, ona guveniyorum!

Taraftar filan hepsi bahane daha önceden destek verildi kaç yaşında adam profesyonel bir oyuncu bunu kaldırmalı  Nihat'ın nazını mı çekicez hiç oynamasın daha iyi...
Since 1903

beckyZWICKY

Aklıma ilk gelen sistem kurbanı olmasıydı nihatın..

AMAAAAAAA... Aması var işte..

Tamam futbolcuların bu tür zor dönemleri olabilir.. Bunada tamam.

Hadi sistem kurbanısın istediklerini yapamıyorsun, Yahu biraz gayret göster en azından be adam. Ne tarafta oynadığın belli değil.. Görünen Sağ kanat ama q7 solda olduğu kadar sağ tarafada gelip top alıp bişeler yapma peşinde gayretler içinde. Ya sen nerdesin? 40 yılın başı top geldiğindede onu bencilce harcayıp terlememiş suratını görüyorsam orda dur demek gerek. Yazıktır mücadele edenlere canını dişine takanlara! AYIP AYIP!

Sistem kurbanı diye böyle yapıyorsan, Deli İbo napsın? ilk defa sağ bekte oynuyor, direk hiç oynamadan intihar mı etseydi? Ama çıktı adam gibi elinden geleni yaptı mücadelesini gösterdi.

İşte sende bu yok Nihat. İSTEKSİZSİN. Sorunun sistem olduğunu filan sanmıyorum.. Ailevi yada psikolojk var bişiler.. BU kadar isteksiz olamaz bizim Nihat Kahveci dediğimiz o beşiktaşlı!

Schusterde nihatı kazanmaya çalışıyor eyvallahta ama bu adam kendini kazanmaya çalışmıyor ki..

Maalesef 90 dakika boyunca 10 kişi oynadık resmen derbiyi.. Ve 10 kişiyle saraçoğlundan beraberlikle ayrıldık diye görüyorum nihat sayesinde. Var yada yok belli değil.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..