Ana Menü

Delgadonun akıl almaz Futbolu

Başlatan NoPasaran, Şubat 25, 2007, 02:30:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

C@Rsİ_MaNiA_11

nedemek oynamak istemiyor hangi futbolcu şu an yerinde oynatılıyo ki
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

MeLo

Son zamanlarda bu adamı tanıyamaz oldum..!
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

canmert

yine boşa verilen para Allah tan ğlker karşıladı parasını
inş ilerde daha ii oynar...

2 dia 2 muerto

Ya delgado iyi futbolcu ben inanıyorum belki 5 milyon avro etmez ama iyi futbolcu

osi_bjk

iyi oyuncu ama kendini futboluna vermiyor.Aklı hep başka bi yerde suana kadar oynadığı maçlarda sayılıdır iyi oynadığı maçlar.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

TiMe_Of_DeAtH

Bence tek sorun sağ kanatta oynatılması bunu rico paşa da söledi beni sol kanatta delgadoyu da sağ kanatta oynatıyor dedi. Rico ve delgado göbek adamı oyun kurucak oyunu açıcak pas atıcak adamlar ama tigana rico yu sol kanatta delgadoyu da sağ kanatta oynatıyor. gs maçından sonra delgado da söledi ben sağ kanat adamı değilim diye ricardinhonun da sol kanada alındıktan sonra oyununda bi düşüklük var ama yinede göbeğe kaçıp takıma katkı sağlıyor. Bence sol kanada deliyi sağ kanada da ali tandoğanı koyup göbeğe iki yıldız rico ve delgadoyu koymalı.. bilmiyorum benim fikrim bu şekilde

konyAçArşıbAyrAm

şuan sakatlıktan çekiniyo gibi düşünüyorum yakında umarım gerçek performansını gösterir inanıyorum ben ona

NoPasaran

Halen ümitliyim  umarım delgado beklediğimiz oyunu artık oynar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bence GAYse maçında gayet iyi oynadı ;D
Bölünür senin için uykular!

BjKcArsi54

Alıntı yapılan: s.volkan - Mart 04, 2007, 23:56:57
Halen ümitliyim  umarım delgado beklediğimiz oyunu artık oynar

edit: mesajLarınızda yaLnız aLıntı kuLLanmayınız, kendi cümLeLerinizi bizLerLe payLaşınız.

delgado52

ben acayip derecede hayranıym bende şimdiki oyunudan memnun değilim aslında ama adam müthiş yetenekli birisi bence kanatta oynatıldığı için verimli olamıyo asıl yeri forvet arkası..........

rico_ pasa

delgado fıs cıktı ya satsaydık keske psg ye hata ettik ayakta duramıyor
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

alper_1903

bence zaman tanimak lazim bu sene

gelecek sene daha iyi olur
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

emrehpal

o adama bence lider olma özelliğini hissettircek bişeyler yapılmalı ama rico paşa warken liderlik ona düşmez ..biraz sabredip beklemeliyiz bence ricodan sonraki paşamız o olcaktr...