Ana Menü

Delgadonun akıl almaz Futbolu

Başlatan NoPasaran, Şubat 25, 2007, 02:30:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Düşünüyorsun anlamıyorsun..

Yaz ayını hatırlarsanız..Ne günlerdi..Geliyor geldi son anda vazgeçti şudur budur  ve sonunda mutlu son..

Aylar süren transferimiz..

Ve stada asılan cola turca reklamlı DELGADO yazısı..

Peki ya şu an?

Bu kadar kötü olma ihtimali varmıydı sizce? Yada böyle bir oyuncu nasıl olurda baselde yarı final oynadı UEFA da..

Bu gerçek performansı değil kesin..

Ancak sorun ne sizce ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

die-4-u

neresinden bakarsanız bakın işin içinden çıkamazsınız...basel'de yarı final oynamakla kalmadı 8 gollle gol kralı oldu uefa'da o sene..süper kupa maçını hatırlıyoruz gs'yi tek başına yıktı nerdeyse...ama sorun şu ki artık rico var böyle futbolcular özel olmak ister..şimdi taraftar da oyuncular da lider olarak ricardinho'yu görüyor o da bu yüzden hoşnut değil..

SATUKBLADE

göstersin kendini o kral gibi davranılmayı haketsin değilmi???

NoPasaran

Yani..

Ricardinhoda sorunluydu ancak sevdirdi kendini..

Delgado şut bile atamıyor..Anlamıyorum ciddi ciddi :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

die-4-u

5 milyon dolarlık oyuncu olma psikolojisi altında da eziliyo olabilir..çünkü yapılan röportajlarda arjantin milli takmının onun için hayal olduğunu söylüyo bakarsanız kadroya onun çok altında paralara oynayan futbolcular da girebiliyo...kendine güven sorununu aşması lazım belki haftaya oynanacak gs maçında süper kupanın devamı niteliğinde harika bi performans gösterir..ne dersiniz?

SATUKBLADE

sırf delgado ile ilgili değil artık kendi kendime düşünüyorum futbolcu değil ben BEŞİKTAŞ'a aşığım
eski yıllarda forma bile bulmamaya razı futbolcular alın teri ile neler neler yaparken
bu dönemlerde eğer ki canı sıkılırsa parayı az bulursa OYNAMIYOR veya YÖNETMİYOR(yani teknik direktörlerde aynı)

sadece sana bana ona yani taraftara yanıyorum ayıp olmuyor mu ya yazın bi emekle size bağlanıp yaz kış demeden sizi yanlız bırakmayan taraftara ayıp değilmi bence ayıp yakışmıyor insan olana

sadece para için yaşamak insanların insani özellikerini bozuyor çoook üzülüyorum çoook...

taraftar bişey istemiyorki çalışın ve tatmin edin hepsi bu siz oynayın ama yenilin gene sizleyiz diyoruz sizi seviyoruz diyoruz size bi kelime söyletmiyoruz ama olanlara bakın...

die-4-u

ben istanbul'da oturmadığım için maçlara çok fazla gelemiyorum..ama öyle zamanlar geliyo ki aç kalıyorum 1 hafta,stada gelip takıma destek veriyorum..pişman mıyım asla..ama insan futbolcuların vurdumduymazlığını görünce kendisini ''enayi'' gibi hissediyor..adam duygularını aldırmış   tamamen maddiyat herşeyi..ya biz 80'lerdeki futbolcuları özledik,para için değil onuru,şerefi,gururu için oynayan oyuncuları...

NoPasaran

Delgado şu futbolu ile anadolu takımlarında zor oynar..

Ben kesinlikle bambaşka sorunların olduğunuı düşünüyorum ama bunu ben değil hcao ve yönetim bulmalı..

Türkiyeyi sevmeyebilir ailesinde problem molabilir yada başka bişey..Ama %100 problem var
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SATUKBLADE

inş problem neyse çözülür ve artık sorunlarımızı bitiririz yazık olmaz onada diğerlerinede ve BİZEDE

noumAyberk

Ya bence çok önemli bi konu Delgado 2 haftadır (konya ve tese deplasmanları) kaleciyle karşı karşıya 100de 100lük gol pozisyonu kaçırıyor ve bunlarda çok kritik konyada atsa maç 2-1 olcak belkide maçı koparacaız bugün atsa 1-0 olcak karşı takım daha ilk dakkalarda strese gircek ve bugün delgado dolü atsaydı ilk yarı 3-0 bitseydi gerisini siz düşünün bence Delgado gereksiz bir transferdi Allahtan parasını biz vermedik ben her maça gidiyorum ve her maçta en az 2 kere Riconun yaptıı haraket sayesinde ayaa kalkıorum ama Delgadoyu bi kere bile görmedim Süper Cup maçı haiç.

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

DELGADONUN SORUNU NEYSE İNŞALLAH BİR AN ÖNCE ÇÖZÜLÜR VE ESKİ FUTBOLUNA DÖNER
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

1903bjk

ne ricardinho ne delgado nede nobre tigananın taktigini bana göre sevmiyolar vede oyundan soguyolar
FORZA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Arkadaşlar sorun delgadoda değiş bizde bu adamın teknik kapasitesi bu kadar fakat gazetelerde delgado haberi çıktığında çok sevinmiştik çünkü bazıları onu Türkiyenin Ronaldinhosu diye lanse etmişti.Sorun burda biz bu adamı çok büyüttük

burak_bjk

yok o adamın teknik kapasitesini süper kupa finalinde gördük işine geldiğinde oynuyo...dün ts maçında tel tel döküldü ne bi pas verebildi ne bi hareket yapabildi yok yok yok.. bu adamın işine gelmiyo herhalde bizde oynamak..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: burak_bjk - Şubat 25, 2007, 10:21:54
yok o adamın teknik kapasitesini süper kupa finalinde gördük işine geldiğinde oynuyo...dün ts maçında tel tel döküldü ne bi pas verebildi ne bi hareket yapabildi yok yok yok.. bu adamın işine gelmiyo herhalde bizde oynamak..
Sen bu adamı tek bir maçla mı yorumluyosun arkadasım bu takımın en iyisi belli o da BOBO bir de KORAY