Ana Menü

Büyük Hedefler Koyduk

Başlatan pAscAliAnUmut, Eylül 15, 2010, 16:51:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Brezilyalı futbolcumuz Rodrigo Tabata, internet sitemize CSKA Sofya ve Fenerbahçe maçlarıyla ilgili düşüncelerini açıkladı.

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında 4-0 kazandığımız MKE Ankaragücü maçındaki asistleriyle göz dolduran Brezilyalı tecrübeli oyuncumuz, CSKA Sofya ve Fenerbahçe maçlarını kazanmak için çalıştıklarını ve peş peşe oynanacak iki maçtan galibiyetle ayrılmak istediklerini belirtti.

Takımımızın kısa sürede hem ligde hem de Avrupa'da önemli maçlara çıkacağını ifade eden Tabata, "Öncelikle CSKA Sofya maçını kazanarak UEFA Avrupa Ligi'ne iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Avrupa'daki hedeflerimize ulaşmak için öncelikle bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerekiyor. Fenerbahçe maçından önce bu karşılaşmayı düşünmeliyiz. CSKA Sofya'nın ardından Türkiye'nin en önemli maçlarından birine çıkacağız. Rakibimizin zor durumda olduğunu ve derbiyi bir çıkış olarak gördüklerini biliyoruz. Kazanmak için oynayacaklar. Ancak bizim performansımız da çok iyi. Kadıköy'e galibiyet için gideceğiz. Hafta sonu büyük bir derbi olacak ve inşallah beklediğimiz gibi her iki maçı da kazanan taraf  olacağız. Büyük hedefler koyduk, başarılı olmak istiyoruz" diye konuştu.

Kendi performansının da iyi olduğunu ifade eden Tabata, "Her maçta olduğu gibi bu iki karşılaşmada da görev yapmak ve kazanmak istiyorum" dedi.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

adamın güveni gelmeye başladıkça daha da iyi olacaktır :ok

mahvetti denizli de taraftar da bu adamı daha gelir gelmez..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Tabataya güveniyoruz  :rock :rock
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hadi bakalim
simdiye kadar söyle yapacagiz böyle yenecegiz diyenler hep fos cikti
insaallah sen iyi cikarsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pAscAliAnUmut

Nedenini bilmiyorum ama seviyorum ben Tabata'yı be  :D

10 numarada olması gereken bazı ekstra özellikleri yok ama kötü bir oyuncuda değil Tabata

Geçen sene tam iyi oynarken, oynadığı 2 maçta da sahanın en iyisiyken Denizli tarafından klubeye çekildi bi daha da..

Bu sene umarım onun için de farklı olur
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

Nedense bende guveniyorum tabataya.