Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Sorun için teşekkür ederim banu :)

Bildiğin üzere son sınıftayım son dönemime giriyorum. Yarın okul açılıyor, sakarya'ya geldim 2 gün önce. Bu dönem daha hafif geçecek diye umarken 8 ders aldım ve çok zor geçeceğini düşünüyorum. Eğer birini bile veremezsem maalesef uzatıyorum okulu. Bunu engellemek için çok çalışmalıyım. Boş zamanlarımda artık il dışlarına gidiyorum geçen hafta eskişehir ve bolu'ya gittim arkadaşlarımla :) Çanakkale Ankara İzmir kaldı onları da gezeceğim dersler yoğunlaşmadan daha sonra da GAP ve Karadeniz turlarına katılmayı düşünüyorum. Tabi bunlar kısa süreli ziyaretler olacak belli ki :) Her insanın gezmesi lazım kafasını boşaltması lazım malum iş hayatına gireceğimden ve mesleğimin getireceği yoğunluğu ön gördüğümden şimdiden bişeyler yapmaya çalışıyorum :) Okul bitti mi askerliğe gitmeyi düşünüyorum, zengin fakir her erkeğin yapması gereken bir görev olarak nitelendiriyorum aynı zamanda. Şöyle anlatayım neredeyse 4 yıldır üniversite okuyorum. Gerçekten üniversite okudum diyemiyorum, hayalimde kurduğum arkadaşlıklar ve aktivitelerden uzak geçti. Ve buna üzülüyorum vallahi banu. Okuduğum Bölüm ve il'de etkili böyle olmasına fakat benimde yanlışlarım oldu bazı konularda pasif kaldım. Neyse artık bunları unutup yaşadığım şehirde yani istanbul'da düzeni oturtup sevdiğim şeyleri yapmanın birazda kendi mutluluğumu önplanda tutup birşeyler yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

Aşk konusuna gelince, buraya uğramadı henüz :) ( uğradığı çok sanıldı tabi )

Sorun için tekrardan çok teşekkür ederim banucum :)

Sorum Erhun'a. Erhun neler yapar kimdir okur mu nerede yaşar kendinden bahsedebilir mi? :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Şurayı aktifleştirsek mi ? :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

sor birisine döndür şişeyi :D
FEDA

K.D

Bana hiç soru sormadılar bu bölümde :(
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Kemal aman sen soru sorma :D

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

@ kemal
sen ne zaman admin olacaksin?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Banucan

Ahahahah kemal sorulmuş ama onda da cevap yok 😂😂
FEDA

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Pardon abi ben Alp ile karıştırdım ya o arkadaş da admin olmak istiyordu sanırım :)

Sevindim Kemal'e de başarılar dilerim.
Since 1903

[KralKartal]

Kemal'e printscreen yolluyorum :) soruyu cevaplasın
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

kartalçarşı

@kemal olarak yazıldığı içn görmemişim yoksa cevaplamaz mıyım :D
Geri dönmek çok güzel farklı hissettirdi inşallah sonu şampiyonluk olan bir yıl olur bizim için ve evet admin olamadım ama Eczacı oldum çok şükür :D

benim eski ismim ''çarşı here'' idi ihsan adminim o niye değişmiş anlayamadım ya öyle giriyordum sanki giriş yaparken şimdi başka ''kartalçarşı'' olmuş giriş adım onu biz çöz adminim
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 10, 2021, 13:42:50

[KralKartal]

Degistim sifreni, gonderdim sana Kemal
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

K.D

Alıntı yapılan: kartalçarşı - Mart 10, 2021, 16:30:12
Geri dönmek çok güzel farklı hissettirdi inşallah sonu şampiyonluk olan bir yıl olur bizim için ve evet admin olamadım ama Eczacı oldum çok şükür :D

benim eski ismim ''çarşı here'' idi ihsan adminim o niye değişmiş anlayamadım ya öyle giriyordum sanki giriş yaparken şimdi başka ''kartalçarşı'' olmuş giriş adım onu biz çöz adminim
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 10, 2021, 13:42:50
Asıl hesabıma geri kavuştum ihsan adminim sağolsun biraz önceki hesabı dikkate almayalım arkadaşlar ana hesap budur
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)