Ana Menü

Haldun Boysan : Beşiktaş'ın Gücünden Korkuyorlar

Başlatan carsi52, Eylül 09, 2010, 03:29:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

1903 Radyo`da yayınlanan `Film Gibi` programında Erhan Barış Karakuş`un konuğu olan Haldun Boysan çarpıcı açıklamlarda bulundu.

Adnan Polat`ın Beşiktaş`ı rakip olarak görmemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
"Beşiktaş`tan korkuyorlar, o yüzden böyle açıklamalar yapıyorlar. Türkiye`de 2 büyük yaratmaya çalışıyorlar ancak bana göre Beşiktaş hepsinin üstündedir, daha sonra iki güzide kulübümüz ve ardından diğerleri gelir. Bunu bir pramit gibi düşünürseniz tepe de her zaman Beşiktaş olacaktır ve öyledir."

Batuhan`ın bugün basında yer alan açıklamalarını nasıl değerlendiriyorsunu?

"Batuhan`ı Fenerbahçe veya Galatasaray`ın almak isteyeceğini zannetmiyorum, çünkü konuşmaları hoş değil, her konuşmasıyla itibar kaybediyor. Başkanların veya yöneticilerin böyle bir futbolcuyu transfer etmek isteyeceklerini tahmin etmiyorum. Çok konuşmak insanı yanlışa götürür, konuşmaktansa çalışmak lazım. Beşiktaş taraftarı içinde de Batuhan`ı seven gönderilmesine karşı çıkan bir kitle vardı. Bu açıklamalarla onların desteğini de kaybetti." diyerek sorulara cevap veren Haldun Boysan:

`Kombineler derbi maçlarda geçerli olmasın, tribün iki takım taraftarına eşit açılsın`

"Eskiden derbi maçlarında trübünler yarı yarıya idi, tribünleri bu hale getiren isim Adnan Polat`tır. Rakip takım taraftarlarına stadın sadece %5`lik kısmının ayrılmasına karşıyım. Bence kombine kartlar derbi maçlarda geçerli olmasın. Kombineler avrupa maçları dahil diğer bütün maçlarda geçerli olsun ama derbilerde geçerli olmasın. Derbi maçlarında bilet satışı yapılsın ve tribünler eskiden olduğu gibi yarı yarıya ayrısın. Kadıköy`de 25 bin Beşiktaş taraftarı olsun, İnönü`ye 15 bin Fenerbahçeli gelsin." diyerek isteklerini dile getirdi.

-HABER1903-

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Amigo Haldun Boysan ! :)

Batuhan konusunda güzel konuşmuş.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.