Ana Menü

Schuster Yusuf'a hayran kaldı

Başlatan NoPasaran, Eylül 03, 2010, 10:07:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş`ta yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süredir formasından uzak kalan Yusuf Şimşek, Schuster`in gözüne girdi.

2008-2009 sezonunda kazanılan çifte şampiyonlukta büyük rol oynayan Yusuf Şimşek, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle takımdan ayrı kalmıştı. Maç eksiğini gidermek amacıyla A2 takımla da karşılaşmalara çıkan deneyimli futbolcunun performansının, Schuster?i memnun ettiği bildirildi. Yusuf?un yeteneklerine hayran kaldığı ifade edilen Schuster?in, bu oyuncudan faydalanmayı düşündüğü öğrenildi.

:D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Volkan Abi demişti Yusuf Schuster'in prensi olur diye ;D ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

son 10 bilemedin 15 dakika prens olursa olur :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş'ın hocası Schuster'in, Yusuf Şimşek'i A2 maçında ortaya koyduğu etkileyici performans üzerine takımda tuttuğu ortaya çıktı. Alman hoca,
"Yusuf, istediğim gibi kaleye dikine futbol oynuyor" diye konuştu.

Sakatlığı nedeniyle uzun bir süredir takımdan ayrı kalan, 1 haftadır saha çalışmalarına arkadaşlarıyla katılan Yusuf Şimşek'in oyun stili, teknik direktör Schuster'in kendisi hakkındaki fikrini değiştirdi. Schuster, sezon başı kamplarına katılmayan Yusuf'un kadroda tutulup tutulmaması konusunda kararsızlık yaşadı. Alman hoca, daha önce kasetlerden izleyip beğendiği ancak sakatlığı uzadığı için son performansını merak ettiği yıldız oyuncuyu A2 karşılaşmasında test etme kararı aldı. A2 takımla maça çıkmayı Schuster ile görüştükten sonra kabul eden Yusuf, Bucaspor ile oynanan mücadelede kalitesini gösterip hocasını etkilemeyi başardı. Schuster'in gözüne giren 35 yaşındaki tecrübeli yıldız, takımda kalmayı da garantiledi.

'ONA ŞANS VERECEĞİM'

Schuster'in, futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve basın sözcüsü Mete Düren'e, "Yusuf benim istediğim futbolu oynuyor. Ben kaleye dikine doğru oynayan futbolcuyu severim. Ona şans tanıyacağım. Şu an fizik olarak hazır değil. Ama ilerleyen haftalarda bizim için iyi bir alternatif olabilir. Oyunun kaderini değiştirebilecek yeteneklere sahip" dediği öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

İster misiniz Yusuf takımın vazgeçilmezi olsun   :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

sergen kac yasında:) belkı kasetlerını ızletırlerse takıma katmak ısteyebılır :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Guti'nin yerinde onu oynatacak bence. değişmeli oynayacaklar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

sercAn1903

Alıntı yapılan: eRe - Eylül 05, 2010, 15:34:02
sergen kac yasında:) belkı kasetlerını ızletırlerse takıma katmak ısteyebılır :)

telegoldeki röportajında şunları söylemiştir.

-benim tahminim 40-42 yaşına kadar futbol oynarım,kendimi yorgun hissetmiyorum..
*yorulmuyormusun sergen?
-evet.
*neden?
-fazla antreman yapmadığım için vücudum yıpranmadı.

*alıntı.

sergenide alırr  ;D

yusuf iyi oyuncuda yaşlı artık 90dk oynayacak bi oyuncu değil son 20-25dklik oyuncu.

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

[KralKartal]

fazla antreman yapmadığım için vücudum yıpranmadı.

tam Sergenlik cevap :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

yusufluk bi durumumuz ve işimiz yok artık bu saatten sonra..

Orta sahada 3-5 kişi birden sakalatlanacak ancak öyle gerekirse gerekir (:

Şuan 18'e bile alınma şansı ve durumu cok zayıf
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..