Ana Menü

Fatih Tekke Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Eylül 01, 2010, 13:12:06

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

hayırlısı olsun yapcak bişey yok eğitim şart!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

?FK Rubin Kazan oyuncusu Fatih Tekke?nin transferi konusunda, futbolcuya sözleşme bedeli olarak 2010-2011 sezonu için 1.500.000 TL garanti ücret, 2011-2012 sezonu için ise 1.800.000 TL garanti ücret ödenmesi konusunda anlaşma sağlanarak 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Her iki sezon için futbolcuya ayrıca 40.000 TL maçbaşı ücreti ödenecek olup; FK Rubin Kazan?a ise 3 eşit taksitte olmak üzere toplam 750.000 EURO sözleşme fesih tazminatı ödenecektir.?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

forma dar kesım ondandır :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

BEŞİKTAŞK

carsi52

Yakışmış forma.
Bu formayla çok goller atıcağına eminim..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Tekke : Trabzonsporluyum

Daha önce, Türkiye'ye dönmesi halinde Trabzonspor'da oynamak istediği yönünde yaptığı açıklamanın hatırlatılması üzerine Fatih, "Bu doğrudur. Ben Trabzonsporluyum ama bu formayı giydiğim müddetçe, takımıma katkıda bulunmak için bana yakışanı yapacağım. Bu kadronun Avrupa'da başarılı olacağını düşünüyorum. Ben de buna katkıda bulunmaya geldim. İnşallah bunu başarırız" şeklinde konuştu.

Yurt dışında bulunduğu süre içinde basından yeterli ilgiyi görmediği serzenişinde de bulunan Fatih, "Gözden ırak olan, gönülden de ırak oluyor" derken, "UEFA Kupası'nı kaldırdığımızda, bunu maalesef Türk kanalları canlı bile vermedi" şeklinde konuştu.

Hafif bir sakatlığının bulunduğunu ve biraz zamana ihtiyacı olduğunu dile getiren Fatih, "Benim 10-15 gün gibi bir süreye ihtiyacım var. 1,5 ay önce dizimde esneme oldu ve iç yan bağlarımda küçük bir yırtık oluştu. Ama şu anda iyiyim. Birkaç hafta süreye ihtiyacım var. Burada kendimi ispat etmem gerekiyor. Bunun için de elimden geleni yapacağım. Türkiye'de sahalara bıraktığım yerden daha iyi bir durumda geri dönmek istiyorum" diye konuştu.

Siyah-beyazlı takımda 33 numaralı formayı giyecek olan tecrübeli futbolcu, bu seçiminin nedeni olarak, 8 gün sonra 33 yaşına girecek olmasını gösterirken, "Bu nedenle bu numarayı seçtim. İnşallah hem bana, hem de takımıma şans getirir" şeklinde konuştu.

Bu arada askerlik durumuyla ilgili bir soru üzerine de Tekke, "Askerlik durumunda prosedür nedir bilmiyorum ama 1095 günlük hakkım elimde. Ülkeme dönmeyi çok istedim. Ailevi durumlar da bunda etkili oldu" dedi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Rüştü de fenerliyim demişti...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Zaten biliyorduk ama bir kez daha açık açık söylemesi çok hoşuma gitti.Severim dürüst insanları :)

Forma çok yakışmış.

Tekrar hoşgeldin Fatih Tekke !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: eRe - Eylül 01, 2010, 20:12:20
Rüştü de fenerliyim demişti...

Rüştü bildiğim kadarı ile Beşiktaşlı.Emin değilim ama..
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Eylül 01, 2010, 20:22:07
Zaten biliyorduk ama bir kez daha açık açık söylemesi çok hoşuma gitti.Severim dürüst insanları :)

Forma çok yakışmış.

Tekrar hoşgeldin Fatih Tekke !

Aynen :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Ya Beşiktaş'lı mı,değil mi bilemem ama kaza geçirmeseydi Fb'den önce bize geleceğini biliyoruz zaten.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Beşiktaş`ın son bombası Fatih Tekke transferinin perde arkasında yaşanan ve çok konuşulacak detayları sizler için araştırdık.

İŞTE YILDIZ GOLCÜNÜN TRANSFER HİKAYESİ

Transfer döneminin bitmesine bir gün kala Beşiktaş, Galatasaray ve F.bahçe son çırpınışlarını sergilerken,Özellikle golcü arayışında olan Beşiktaş ile,Milan Baroş ve Hery Kewel`ın sürekli sakatlanmasından yakınan Galatasaray yönetimi aynı oyuncuyu listesine almış ve çalışmalarına başlamıştı. Ancak Beşiktaş yönetimi o saatlerde daha farklı alternatifler ile görüşmelerini sürdürürken Misimovic ve Insua ile anlaşan sarı kırmızılıklar bir anda devreye girip Fatih Tekke`nin Menejari Olgun Peker ile masaya oturdu.

Amaç transfer yapmamakla eleştrilen G.Saray yönetiminin "Transfer son dakikada işte böyle yapılır" mesajı vermek istemesiydi..

Oyuncu`nun yıllık ücreti konusunda pazarlıklar yıllık 2 Milyon TL üzerinden başladı.İki taraf arasında uzlaşma zemini aranırken,G.Saray yönetimi maddi konularda çok ince hesaplar üzerinden bu transferi noktalamak isteyince Tekke`nin Manajeri Olgun Peker oyuncusu ile görüştükten sonra sarı kırmızılı yöneticilere rest çekerek toplantıyı terk etti.

BEŞİKTAŞ`I İSTİYORUM OLGUN ABİ

Bunun üzerine bir durum değerlendirmesi yapan golcü oyuncunun Menajeri,Listesinde olduğunu bildiği oyuncu için Başkan Demirören`i aradı,ve şöyle dedi.

"Başkanım Fatih için G.Saray ile bugün ani bir şekilde masaya oturduk. Fakat görüşmeler karşı tarafın ufak hesapları yüzünden çıkmaza girdi ve Fatih`in istemesi ile toplantıyı terk ettim.Oyuncu iki takımın kendisi ile ilgilendiğini duyduğu andan beri sizi istiyor.Eğer sizde oyuncuyu hala istiyorsanız,G.Saray`ın teklifinin çok daha altında Fatih size "Evet"diyecek".Mesajını iletti.

DEMİRÖREN:GELİN GÖRÜŞELİM

Bunun üzerine Başkan Demirören, Olgun Peker`e bugün için randevu verdi.Fatih Tekke`nin Beşiktaş forması giyebilmek için Menajeri ile yaptığı konuşma Başkan`a ve Yönetime iletildi.G.Saray`ın yıllık 2 Milyon TL den 1.750`ye düşürmek istemesi ile çıkmaza giren görüşmelerin ardından,Beşiktaş`a yıllık 1,500.000 TL ye imza atacağını söyleyen golcü oyuncu ile Schuster`in de onayı alınarak sözleşme imzalandı.

İşte son Kartal Fatih Tekke`nin ilginç transfer öyküsü böyle gelişti.

Beşiktaş böylece Mehmet Aurelio`dan sonra Fatih Tekke`yi de ezeli rakibinden kaparak transfere noktayı koydu.

HABER1903
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Maçtan önce Hamsi yedirdik mi Fatih'e her maç 2 şer gol atar :)
Karadeniz'in Çoçuğu HOŞGELDİN,İyi ki de Geldin

NoPasaran

Taraftarin cogunlugu sahip cikar Tekkeye oyle goruyorum.

Bobo fatih oynar mi acaba
Aşk bu Aşk !

volkanca.net