Ana Menü

İlk İstifa ÇarşıForum'dan

Başlatan Ersin Develi, Eylül 01, 2010, 03:19:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Robinho transferi hakkında açıklama..

Yazıma nasıl başlasam , bilemiyorum. Birkaç olan biteni anlatıp sorularınızı cevaplayacağım..

Robinho transferi için kaynak aldığım şahıs Beşiktaş yönetiminden çok çok yakın saygıdeğer bir isimdir. Ve uzaktan akrabamızdır. Bu sezon tüm transferleri anlattı. Bizlerde size anlattık her şey iyi hoş giderken hüsranla sonuclandı.

Aslında Robinho transferi başarıyla sonuçlandı. Robinho ile City ile her şartta anlaşılma sağlandı. Resmi site girişe geri sayım koydu. Bizde onunla birlikte Robinhonun resmini koyup " BEKLİYORUZ " dedik. Aslında tam siyah forma ile birlikte açıklanacaktı ki istenmeyen olaylar gelişip Başkan transferden vazgeçti. Daha sonra ortamı bi belirsizlik kapladı. Bi tamam dediler bi olmuyor pürüz var dediler. Sonra yönetim ile görüşemedik. Perşembe günü yine olumlu havadisler aldık. Hafta sonu stada organizasyon yapılacak , imza törenine ünlü isimler davet edilmişti bile..

Ne olduysa toplantı da oldu. Robinho'dan yine vazgeçilmiş , vazgeçilmiş diyorum çünkü bizler haber alamadık , hiç kimse bir şey öğrenemedi. Ta ki bugün..

Sizlere hayal kırıklığı yaşattığım için özür diliyorum. Her sorunuzu tek tek yanıtlayacagım. 24 saat sonra ise istafamı yönetim kurulu başkanına ileteceğim.

Konu 24 saat sonra kapatılacaktır.

Not : Dışarı cıkmam gerekiyor , 3-4 saate kadar sorularınızı yanıtlayacağım..

Forum yönetimi Üyesi

Üyelerin sorularıne verdiği cevaplar gerçekten çok enteresan

Ersin Develi

Soru:
madem her konuda anlaşıldı neden daha önce alınmadı ve son gün vazgeçildi?Bu kadar bekletildi?
Cevap:
Bi süre yabancılar köstek oldu , bi süre sponsor işin tadını kaçırdı. Robinho için reklam gelirini istedi. Başkan karşı çıktı. Başkan cebinden karşılamak istedi. Yönetim Başkan hayır cebinden ödeme denildi..
Bir kaç gün önce yapılan toplantı da olumsuz sonuc alındı.

Soru:
Robinho gelmedi peki sizce sıradaki yeni transfer kim olucak bu konuda bir bilgi verebilirseniz sevinirim
Cevap:
Tek kelime etmem bi daha... Ders oldu bizlere..
Heyecanımıza yenik düştük.

Soru:
yönetimde hangi isimler bu transferi veto etti , Allah onları bildiği gibi yapsın rezil olduk renklilere.
Cevap:
Beşiktaş'ın menfaatleri için bu transferden vazgeçildi..
Sponsorlar tüm gelirleri istedi , istedikçe istedi. Yönetim kabul etmedi

Soru:
Patron öncelikle soruları cevapladığın için teşekkürler birkaç sorum daha olucak hangi şirket sponsor olucaktı? M-oil sponsor olamıyor muydu?birde bütün bu gelişmeler 1 günde mi oldu neden bizleri bilgilendirmedin sanada bütün bu bilgiler sonradan mı geldi?
Cevap:
Ülker ve bir kaç daha sponsor bulunmuştu. M oilin olmasını istemediler.

Soru:
herşey tamam anladımda anlamadığım tek birşey var.. Madem city ve robinho ile anlaştık bu adam neden açıklamasında bizden bahsetmedi??
Patron tamam seninde elinde olmayan bilgilerden dolayı yanıldın ama söylediklerinden çıkardığım kadarıyla sen tüm olumsuzluklarıda bilmene rağmen bizlerin sahurda hatta sahurdan sonra bile buralarda yazıları okumamıza sebep oldun.. en azından bizlerle olumlu bilgileri olduğu gibi olumsuzluklarıda paylaşmanı beklerdim senden...
Daha önceden de yazdığım gibi 30 yaşıma kadar gördüğüm en iyi Beşiktaş kadrosunu bizlere yaşatan yönetimimize de teşekkür ederim...
Cevap:
Robinho'nun o açıklamayı Beşiktaş yönetimi için öyle yaptı.
Başkan güzel bi kapağın peşindeydi.
Herşey dört dörtlük gidiyordu.
Kardeşim bi kez olumsuz gelişme oldu onda da yazmayın düzelmesi bekleniyor dediler. Sustuk daha sonra olaylar tekrar olumlu yönde gelişti.
Başkan bomba bi sürpriz yapacaktı taraftara..
Kısmet değilmiş.

Soru:
o zaman robinho transferiyle alakalı olabilecek şekilde sorayım
- Delgado'nun dubai takımına bedelsiz verilmesi söylenildiği gibi Robinho transferinin bir parçası mıydı ? Transferin ilk taksidi miydi ? Ya da bu transferle herhangi bir alakası var mıydı ?
- Bu transferde adı geçen sponsor kimdi ? Medical Park mıydı ? Mansimov ile alakalı mıydı ? M-Oil hiç ortada yokken sonradan mı ortaya sponsor olarak çıktı ya da en başından beri sponsorlardan biri miydi ?
- Yönetimimizin Robinho transferinin olmaması ihtimaline karşılık hazırladığı bir B - C planı var mıydı ?
saygılar
Cevap:
Bu Araplarla bi işimiz var. Bunun karşılığında verdik Delgado'yu. Ama bunu yönetim sölemedi. Yani bu durum belirsizliğini koruyor.
Sponsoru açıkladım.
Bu arada moil de iyi reklamını yaptı

Soru:
Öncelikle istifayı gerektirecek bir duruum yok. Sen, forza ve diğerleri çok güçlü bir duyum almış ki bu beşiktaş tarihinin bence en önemli olayı. Bunun verdiği heyecanla biraz erkenci davranıldı. Burada bence en son kızılması gereken sizlersiniz. Benim burada merak ettiğim şey (yukarıda ki sorulara ek) yönetim neden bu transferin yattığını sizler kanalı ile taraftara iletip bu krizin tırmanmasının önüne geçmedi? Yoksa gerçekten son dakikaya kadar bir ihtimal varmıydı?
Teşekkürler tekrar, istifa falan gereksiz duygusallık, zaten forum tarihinin en büyük hitine ulaştı, başarı başarıdır.
Cevap:
Kardeşim bu hafta sonu için bi ünlü ile anlaşıldı. Şov yapılacaktı. Robi stada helikopter ile 30 bin kişinin önüne inecekti. Ünlü sanatcılar gelecekti. Ne olduysa oldu perşembe - cuma günkü toplantı sonrası vazgeçilmişşşşş

Soru:
İbra gibi bir isim ortaya atılırken şaka mıydı gerçekmiydi görüşüldüğü vede nie umut verildi adebayorlada hiç görüşüldü mü oda mı yalan çıktı?
Cevap:
İbra için teklifte bulunduk fiyat aldık. İlerisi olmadı.

Soru:
bnce recainin de suçu yok adam helikpterle ineceğini bile söyledi..oda katakulliye geldi..bizim patronla durumu aynı yani..yanlı düşünuosam kusura bakmyn..
Cevap:
Ne Recai beyin ne Aykan abinin , ne de Forza Adminin suçu var.
Yönetimdekiler çocukların üzerine yemin ettiler hafta sonu bomba patlıyor diye.
Eee bunlar napsın ?

Soru:
Borsadan gelecek paralar için böyle bir duyum ortaya atılmış olabilirmi??
Cevap:
İmkanı yok kardeşim. Bizzat yöneticiler tarafından doğrulandı.
Ben kimseyi bilemem kim ne yaptı düşüncesi nedir ama , Beşiktaş kesinlikle Robinho ile anlaştı. Perşembe - Cuma günü vazgeçildi.
Birileri taş koydu.
Yakında çıkar kokusu.

carsi52

Daha 2 ay önce fenerle dalga geçildi hala daha dalga geçiliyor şampiyon olmadan şampiyon olduklarını sanan fenerliler diye.
Robinho daha Beşiktaş forması giymeden imza atmadan Beşiktaş kulübü açıklamadan girişe Hoşgeldin yazıyor resimler koyuyor konular açıyorsun şimdi fenerlilerden ne farkımız kaldı biz onlarla 1 kere dalga geçsek sizde aynısını yaptınız dicekler haklılarda.

Ben kendi düşüncemi söylemek istiyorum.

Robinhonun kulübü ile anlaşıldı sponsor felan bulundu Robi ilede anlaşmak üzereydik hatta belkide anlaştık ama son anda devreye milan girdi ve Milan aldı.

Robinho ile anlaşılcak ve yönetimden 1-2 kişi istemiyor diye alınmıcak ? Çok saçma..
Yarısıda değil 1-2 kişi.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Bende öyle düşünüyorum,bu transferin olmamasının tek sebebi Milan..

Guti ORÇ.

o zaman şunu anlıyorum.robinhoyu istesek alırdık ama istemedik, öyle mi?

bu soru-cevaptan bu çıkıyor.

Ersin Develi

Galiba öyle,ama bence işleri Milan karıştırdı

KeePSaKe

Bence Milan filan değil yönetim belki de bu oyuncu ile bu kadar ilgilenmedi bile sponsor olmayınca Robinho da olmadı zaten...
Since 1903

ilhan mansız_melis

Oha İbra'ya teklif yapmışız.

Yani isteseydik alıyorduk Robi'yi biz vazgeçtik ??

Enteresan bir dönem yaşadık.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Halen şunlara inanıyorsunuz ya ne diyeyim..

Bunların ALAYI SAHTEKAR..

Beşiktaş yalan haberi üzerinden PRİM YAPAN SİTE VE YÖNETİCİLERİ..

Nasılda yazmış nasılda oynamış pes ya.. Kendileri yazıyor kendileri oynuyor.Bunun başka açıklaması yok..

Recai Aykan bunlar yada Çetiner bi hayal dünyası kırmuşlar resmen oynuyorlar.Bizde seyrediyoruz..

Robinho resmen açıkladı. BANA SADECE FENERBAHÇEDEN TEKLİF GELDİ. Bunun başka açıklaması var mı Allah Aşkına..

Beşiktaş yönetiminden birileride olabilir yada onların arkadaşlarıda olabilir ÇOK BÜYÜK PARA KAZANDILAR BU 1 AYDA..

Hepsi yalan hiç birisine inanmıyorum. Öylesine büyük bir sallama varki içinde Yok başkan sponsor olmuşta izin vermemişler. MOİL sponsor olursa ne farkeder yönetciler için. Ha medical park ha moil. Sponsor demek reklam demek..

İstifası doğru olmuş. Sallama haber yapıp binlerce üyesi olan yerlerde show yaparsanız bunun hesabını vermek zorundasınız..

Timsah gözyaşı dökmesinler boşuna..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Imzam bu gibi sahislara yeter, ben her aldigim haberde IPTAL ve ROBI ile ilgilenmiyoruz artik denildi..

Yok vazgecilmis felan. Robi olmus anlasilmis sonra olmamis, ve haber alamamislar ?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

tüm forum yönetimi istifa etsede bi sey cikmaz
dereyi görmeden pacayi sivamamak gerekir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin