Ana Menü

Delgado bu paraya olmaz

Başlatan Çarşı10-ur, Kasım 23, 2006, 04:23:44

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı10-ur

Beşiktaş yönetimi PSG'nin Delgado'ya 6.5 milyon Euro'luk teklifini az bularak reddetti. Kulübün karının 750 bin Euro'da kalması bu transferin önüne set çeken en büyük etken olarak gösterildi.ünlü Fransız takımı Paris Saint Germain'in ısrarla kadrosuna katmak istediği Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Delgado'ya izin çıkmadı. Fransız kulübünün bu oyuncuya 6.5 milyon Euro vermeye hazır olduğu öğrenilirken, geçtiğimiz günlerde Siyah-Beyazlı yöneticilerin konuyu görüşmek üzere bir toplantı yaptığı ortaya çıktı. Yöneticilerin büyük çoğunluğunun Arjantinli yıldızın takımda tutulmasını istediği öğrenilirken, Tigana'nın ise bu transferi ancak bir şartla kabul edebileceği bildirildi.
Kâr 750 bin Euro
Teknik direktör Tigana'nın yönetime Delgado'nun gönderilmesi halinde aynı kalitede bir oyuncu alınması şartıyla bu transfere onay vereceğini söylemesi sonrası Beşiktaşlı yöneticiler de mali kaygılarla bu transfere onay vermedi. ülker Grubu ile yapılan anlaşma gereği 5 milyon Euro'ya alınan Delgado'nun bu fiyatın üstünde satılması durumunda elde edilecek kârın yarı yarıya paylaşılacak olmasından dolayı, yönetimin kulübün payına düşen 750 bin Euro'yu az bularak, transfere onay vermediği kaydedildi. 

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

çArþý_ulan

en son elimizde kalcak Ailton gibi...

alper_xxl

yav alalh delgado kotu futbolcuymus gıbı konusmayın o cok iyi...... ama su mosyo tigana nın yuzunden yerinde ve 10 numara özellikleri verilmiyor adama
BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

çArþý_ulan

süper kupa finalinde oynadığını görmesem malın teki dicem ama demekki kapasite varda oynamıyo...yada oynatamıyo(tigana)...uyuz oldum zaten elimizde bi ton topçu var oynatamıoz

siyahbeyaz1903

valla bende kararsızım gitsin diyorum ama bazı maçları aklıma geliyor kapasitesi var diyorum valla şaşırdım eger giderse carew gibi olcak sonra onu izleyip bizde niye oynamadı diyerek küfür etcez:(
BEN SANA OLAN AŞKIMA AŞIĞIM BEŞİKTAŞIM!!!

alper_xxl

BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

cengiz_selcuk

bencede gitmesin ... en az 8 milyon pound eder.

IL Capitano

adam ikili mucadelerde hep top kaybediyor, sanki misafir futbolcuymus gibi bi hali var,
hani PSG yle anlasti da zaten surda ocak ayina hic birsey kalmadi, sakatlanmiyayim gibi
bi havasi var ...  bana biraz öyle geliyor,  hadi hayirlisi!!!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eren06

delgadoda kapasite var patlama yapsın ondan snr görün siz

unicorn

Bu adam iyi we izleyelim sadece
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Non Mollare Mai

BaLonun önde qideni kim verir bu adama 6.5 miLyon euro :D :D
edit

husoeagle

delgadonun gidip gitmemsini tartışmak gereksiz
biz bu adamı almak için ne kadar uğraştık hepimiz biliyoruz bunu
eee şimdi niye hemen gitsin
daha kaç kaliteli oyuncuyu 3-4 maçına bakıpta değerlendirerek gönderelim diyeceğiz

GöKHaN

Ne Göndermesi ya ulan 1 milyon kar icinmi aldik gelecegi parlak 23 yasinda gencecik bir oyuncu ya önünde 10 yili var daha futbolun baharinda herif filizlenmis aciliyor birakin ya seneye bomba olsunda görün adam hastalikdan oynuyamadi hemen balon oldu birakin ya futboldan anliyorum demeyin Richardinho ve Delgado bence üstün vaziyetde futbolcular sadece sorun onlari kimse anlamiyor ne yapmak istedigini bilmiyorlar adam ölü yerlere top atiyor kosan yok takimimizdaki Gencleri yetistirmemiz lazim taktik agirlikli calism[kufur otomatik editlenmistir]k lazim delgado veya rico nerelere top atar nasil atar nasil kosulmasi gerek nasil yarismasi gerek tiganaya is düsüyor DELGADO GITMESIN !!!!10 milyonda verseler gitmesinden yana degilim elin Fransiz Parisi sizin balon dediginiz adama 6,5 milyon vermez.. az beyninizi zorlayin anlarsiniz.. hani 1,5 milyonluk adamdi öyle deniyordu bak simdiden taliplisi cikti 6,5 milyona demekki dogru secim yapmisiz ama satmiyalim sezon sonunda 10 milyona isticekler insallah ozamanda vermeyiz..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

bekartal21

göndermeyelim bu adamı biz bakın bu adamdan çok yararlancaz çok iyi  potansiyel var ama şuan kullanmıyor biraz daha bekliyelim bakalımm
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

NoPasaran

Ülker yenisini getirecekse gitsin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net