Ana Menü

SSL 4.Hafta Beşiktaş 4-0 Ankaragücü [11.09.2010] 21:30

Başlatan carsi52, Ağustos 30, 2010, 17:25:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Ayrıca düşünemiyorlar mı hocanın Q7'yi diğer maçlara saklamak isteyebileceğini.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Quaresma bu macda ilk11de sahaya cıkar. 60.dakıkada o mac kopar. 61'de quaresma quaresma oleeeey oleeeey dıye ınler o stad alkıslara cıkar oyundan fatih gırer :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

K.D

kazanalım inşallah saldır beşiktaşım :D bu arada defansta toraman ersan ikilisi süper olur sağ bek rıdvan sol bek ismail kalede cenk bide beşiktaşa yaşlı diyolar şu kadroyla toraman
hariç 25 yaş üstü adam yok :D toraman 29 ismail 21 rıdvan 19 ersan 21 cenk 21 herelde  yaş ort defansta 22  :D ortaya necip ernst ernst 30 necip 19 ilerde q7 26 sağda hilbert
25 onlarda normal ortada guti 34 ilerde fatiıh 33 bence baya genciz bi ileri uçta biraz tecrübeliyiz bu da süper ya bu kadroyla çıksak 3-4 rahat atarız yada ilk yarı 2 atar quaresmay
dinlendiririz :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Kemal Rıdvan nasıl oynasın Allah aşkına ya.

Maç eksiği var,kondisyon eksiği var.Var da var.

Ekrem veya Toraman oynar sağ bekte.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

yok meliscim bu maçiçin konuşmadım sadece genel olarak dedim 8. haftaya en geçgelicek inşallah rıdvan :D bu maç ekrem oynar diye düşünüyorum ama bilemem kazanalım da :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Grocbenn

Bende bu yaş olayını anlamıyorum..Tamam 19 yaşında Necip gibi adam bulursun oynatırsın..Ama bu kadar..İsmail'in ne olduğunu Avrupa maçlarında gördük..O yüzden genç oynatacaz diye fantezi yapmaya da gerek yok..Benim asıl korkum Rotasyon..Bobo mesela oynadıkça form tutan bir adam..Şuana kadar Boboyu iki maç üstüste göremedim..Aynı şekilde Tabata,Hilbert,Nihat bu adamları 2-3 maçta bir oynatarak verim alınabileceğini düşünmüyorum..

Benim bu maç için ideal kadrom;

Rüştü
Ekrem
Toraman
Zapo
Üzülmez
Ernst
Necip
Hilbert
Q7
Guti
Bobo

Tekke'nin bu maçta oynaması sakatlığından dolayı çok zor..

saldır beşiktaş

Ankaragücü iyi takım kurdu bu sene özellikle hücum hattı bir hayli etkili
Vittek Sestak Sapara önemli oyuncular. Defans hattımız bu maçta hayli zorlanabilir.
Ama formda hücum oyuncularımızla bu maçı alırız.

Tabi zeminde önemli faktör inşallah maç saatine kadar düzelir.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Alıntı yapılan: Grocbenn - Eylül 07, 2010, 09:16:03

Bende bu yaş olayını anlamıyorum..Tamam 19 yaşında Necip gibi adam bulursun oynatırsın..Ama bu kadar..İsmail'in ne olduğunu Avrupa maçlarında gördük..O yüzden genç oynatacaz diye fantezi yapmaya da gerek yok..Benim asıl korkum Rotasyon..Bobo mesela oynadıkça form tutan bir adam..Şuana kadar Boboyu iki maç üstüste göremedim..Aynı şekilde Tabata,Hilbert,Nihat bu adamları 2-3 maçta bir oynatarak verim alınabileceğini düşünmüyorum..

Bence hoca Bobo konusunda olumlu düşünmüyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 07, 2010, 13:40:22
Alıntı yapılan: Grocbenn - Eylül 07, 2010, 09:16:03

Bence hoca Bobo konusunda olumlu düşünmüyor..

Sen olsan düşünürmüsün Volkan..

Baros-Niang hatta Teofilo-Sercan ile kıyaslanırsa Bobo zayıf kalıyor..

Basit bir santrafor ne adam geçer..Ne hava hakimiyeti..Ne teknik ben hiçbirini Bobo'da göremiyorum..

Aradaki farkı Fatih Tekke beklediğim gibi olursa çok net göreceğiz..

Cem Goren

hucum olarak ıyı bı takımları var savunmanın arkasına sarkacaklardır dıkkatlı olmak lazım

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

carsi52

Yarın basket maçıda geçsin iyice maç moduna giricem ;D
Bölünür senin için uykular!