Ana Menü

Beşiktaş Taraftarı ne istiyor | Güntekin Onay Yazdı...

Başlatan NoPasaran, Ağustos 24, 2010, 20:21:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Stadın en güzel yerinde (kapalı tribünün ortasında) gerçek değerinin 5`de 1 fiyatına oturalım.
Kapalı tribüne loca yaptırmayalım.
Stadın isim hakkını sponsorlara vermeyelim.
Formanın arkasında önünde sponsor olmasın.
Forma ve kombine satışları bir dünya kulübünün sadece 2 günde ulaşacağı rakamlarda kalsın.
Ama Schuster, Guti, Quaresma geldi! Yetmez Robinho ve Klose de gelsin.
Hiç bir şey yapma, yapılanı beğenme ama sürekli iste.
Beşiktaş bu yıldızlara en az 27-28 bin kombine satmalı, forma satışları da yüzbinler ile ölçülmeli.
Schalke bir kaç gün içinde 50 bin Raul forması satıyorsa, Aletico Madrid 48 bin 600 olan geçen yılki kombine sayısını bu sezon 50 binin üstüne çıkartmayı hedefliyorsa, taraftar olarak Beşiktaşlılar`ın da öğreneceği bir şeyler olmalı.
Böyle dünya kulübü olunmaz, yapılan transferler de karşılıksız kalır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Rammos

FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

Ersin Develi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

FEDA

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ne demek gerçek değerinin 5'te 1'i fiyatına oturalım?

o zaman diğer tribündekiler de gerçek değerinin 5'te 1'i fiyatına oturuyor.

ki biz her zaman diğer ülkelere göre pahalı diyoruz. orada 50 £ olabilir ama burada 100 lira olamaz. orada adamlar 1000 £ alıyorsa bunun 50£'unu çok rahat verir ama burada 1000 tl alan kişi 100 tl veremez.

loca yaptırmayalım diyor loca zaten var. 2-3 loca daha gelince yıldız mı gelecek?

forma konusuna gelelim o da aynısı. orada 50000 forma satıp gelir elde ederken burada 25000 forma ile aynı geliri elde edebilirsin.

ayrıca para kombineden kazanılmaz normal satıştan kazanır. ki zaten stadın kapasitesine bakarsan eğer 27 bin kombine olursa senin sezon boyunca lisanslı ürün satmak dışında bir gelir kalemin yok demektir.

he sponsor ismi alınmasın mı deniliyor forma önüne? hayır. cola turka olmasından nefret ediyor herkes. güzelim formayı mahvediyor. bir vodafone'a samsung'a veya şu an manu'nun önündeki AON veya geçen sezon ki AIG'ye kimse karşı çıkmaz.

stad reklamı mı? ona bir şey diyemem o konuda haklı.
bazen bu adamın Beşiktaşlı olduğundan şüphe ediyorum.
acaba kendisi kombinesini aldı mı? lisanslı ürün alıyor mu?
sallamak konuşmak kolay.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Grocbenn

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 25, 2010, 13:10:29
ne demek gerçek değerinin 5'te 1'i fiyatına oturalım?

o zaman diğer tribündekiler de gerçek değerinin 5'te 1'i fiyatına oturuyor.

ki biz her zaman diğer ülkelere göre pahalı diyoruz. orada 50 £ olabilir ama burada 100 lira olamaz. orada adamlar 1000 £ alıyorsa bunun 50£'unu çok rahat verir ama burada 1000 tl alan kişi 100 tl veremez.

loca yaptırmayalım diyor loca zaten var. 2-3 loca daha gelince yıldız mı gelecek?

forma konusuna gelelim o da aynısı. orada 50000 forma satıp gelir elde ederken burada 25000 forma ile aynı geliri elde edebilirsin.

ayrıca para kombineden kazanılmaz normal satıştan kazanır. ki zaten stadın kapasitesine bakarsan eğer 27 bin kombine olursa senin sezon boyunca lisanslı ürün satmak dışında bir gelir kalemin yok demektir.

he sponsor ismi alınmasın mı deniliyor forma önüne? hayır. cola turka olmasından nefret ediyor herkes. güzelim formayı mahvediyor. bir vodafone'a samsung'a veya şu an manu'nun önündeki AON veya geçen sezon ki AIG'ye kimse karşı çıkmaz.

stad reklamı mı? ona bir şey diyemem o konuda haklı.
bazen bu adamın Beşiktaşlı olduğundan şüphe ediyorum.
acaba kendisi kombinesini aldı mı? lisanslı ürün alıyor mu?
sallamak konuşmak kolay.

Bende şunu anlamıyorum dünyanın hangi yerinde taraftar sponsor seçiyor..Beşiktaş'ın şartları için hangi sponsor uygunsa klüp onu seçer..Taraftarın sponsor beğenmeme gibi bir lüksü yoktur..Zaten sormazlarda..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ben zaten onu da takmıyorum. takanlar için söyledim ben.

çoğu insan Ülker grubu olduğu için istemiyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 24, 2010, 22:43:16
%100 Doğru.Güntekin Onay Beşiktaşlı mı?

?? ? Ciddi mi soruyorsun..

Babasi hakkinda kisa bilgi verelim:

Gündüz Tekin Onay, (d. 31 Mayıs 1942 Çankırı - ö. 4 Ocak 2008) 1976-1977 yıllarında Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nü de çalıştırmış ve çalıştırdığı takımlarda altyapıdan pek çok yetenekli futbolcuyu keşfetmiş futbol antrenörü, teknik direktör.(alinti)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi