Ana Menü

Hoşçakal Del-gado !

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 23, 2010, 17:47:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Beşiktaş Kulübü ile sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen ve Dubai`nin Al Jazire takımı ile anlaşan Matias Emilio Delgado, siyah-beyazlı takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak bir tarafının mutlu, bir tarafının ise üzgün olduğunu söyledi.

Delgado yaptığı açıklamada, Beşiktaş Kulübü`nde kimseye kırgınlığı veya kızgınlığının olmadığını ifade ederek, ``Buradan farklı bir şekilde ayrılmak isterdim, bu şekilde ayrılmak istemezdim. Bu kulübe bir şeyler verebildiğimi düşünüyorum. Geçen yıl şanssız bir sakatlık geçirdim. Şampiyonluk, kupa gibi başarılarla buradan ayrılıyorum. Hiçbir zaman kimseye kızmadım ama biraz üzgünüm`` diye konuştu.

Siyah-beyazlı taraftarları çok özleyeceğini kaydeden Delgado, ``Taraftarımızı çok özleyeceğim. Bana büyük bir futbolcu olduğumu hissettirdiler. Onlara müteşekkirim`` dedi.

Delgado, Beşiktaş`ta unutulmayacak 4 yıl geçirdiğini belirterek, ``Buradaki camia ve taraftarlar beni çok etkiledi`` derken, unutamadığı maç olarak da İsviçre`nin Zürih takımıyla oynadıkları ve 3 gol attığı Şampiyonlar Ligi ön eleme karşılaşmalarını gösterdi.

Lig Tv
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

[KralKartal]

Benimde aklimda tek Zurih maci var Delgado ... Baska oynadigin mac yoktu neredeyse..

10 numara Robinho olacak gibi, seni pek aramayiz ama gitmeklede iyi yaptin,

yuhlanacak, en sonunda kufur yiyecektin, bari tadinda birakip gittin, fazla zorlamaya gerek yoktu.

Verdiklerin ve daha cokta VEREMEDIKLERIn icinde tesekkurler.. Yolun acik olsun, Umutla gelip, Umutsuz giden adam.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

4 yıl boyunca iyi sabrettik sana artık gitme vakti geldi geçiyordu bile...
güle güle
Since 1903