Ana Menü

Nihati / Futbolcunu Yuhlamak !

Başlatan [KralKartal], Ağustos 22, 2010, 15:32:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Rüştüyede tepki koydu bu taraftar

Deli ibo bile ıslıklandı

Yada Mustafa Denizliye geçen sene tepki koydular..

Nobre ıslanlanabilir..

Onlarada aynı tepkiye verecekmisin İhsan..

Futbolcu ıslıklanabilir ancak sorun 2.haftada olması..

Gerek yok..

Dün telaş olmasa idi gol atabilirdik.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

kötü oynasa da alkışlayalım mı yani ne yapalım ya abarttınız da abarttınız.

bu kadar vurdumduymaz oluyorsa oyunun içinde hiç olmuyorsa sadece duran toplarda ortaya çıkıyorsa ve orada da serbest vuruşu havaya dikiyorsa napalım yani?

sabırtaşı mı bu taraftar.diyorsun ya abi hani çelişki diyorsun Delgado-Nihat konusuna da o zaman bu çelişkinin içinde sen de varsın.

çünkü senin yaptığının da farklı olduğunu düşünmüyorum

Allah aşkına söyle tvde izlerken hiç kızmadın mı Nihat'a

biraz anla abi ya. orada biz Beşiktaş'ın çocuğu diyoruz bir şeyler bekliyoruz ondan,bu sezon farklı olacak güveniyoruz sana diyoruz ama yine aynı tas aynı hamam.

haksızsam söyle. nerede haksızım.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 22, 2010, 21:43:30

Kezmana ne yaptilar?

Youtube açılmıyor şimdilik bunu koyuyorum

O ezikler bize laf ediceğine kendilerine baksınlar ilk önce sizde onların laflarını dikkate alıyorsunuz :)

http://vidopa.com/video/j6LYUcvoqjM__(SANS%C3%9CRS%C3%9CZ)KezmanVeAlex'eSald%C4%B1r%C4%B1Samand%C4%B1raTesisleri.html
Since 1903

eRe

bırının nıhatın kulagını cekmesı gerekıyordubu da taraftar olmalıydı
yuhalandı bıttı
besıktasın cocugu dıye oynamasın dolassın o zaman sahada hep
bu uyarılar onları korkutup calısmaya tesvık eder
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

amma uzadı bu konu ya ihsan abiyede hak veriyorum beşiktaşlılık duruşu ama erdem abide doğru söylüyor mücadele etsin 90 dakika boyunca sadece bi kere rakibe basıp bir top alsaydı nihat o taraftar gene alkışlardı onu fnerin taraftarından farkımız onlar maçboyu iyi oynasın isterler topçuları bizim içinse mücadele etsin sadece birkere olsun topu alıp düşüp kalkıp mücadele etsin biz onu destekleriz bu böyle biline! allahın ezik taraftarlarıyla büyük beşiktaş taraftarı karşılaştırılmaya...!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

[KralKartal]

Ayni tepkiyi vermesem FUTBOLCULARI katmam, ayni tepkiyi vermesem DELGADO icinde aynisini demem ki delgado bastan gitsin,
fiyasko diyen benim ama YUHLAMAYA gerek yok.

Futbolcu yuhlanmaz, oynamazsa teknik direktor kenara alir, yedek birakir..

transfere karis, sahada futbolcuna karis, o gitsin bu gitsin diye yuhla, defol de,
sen taraftarmisin yonetici misin teknik direktormusun ?

Futbolcuna tepki vereceksen, Nihattan once NOBREYE verin, ondan once TABATAYA, DELGADOYA verin..

Bugun Quaresma 4 hafta sonra kotu oynarsa onuda yuhlayan zihniyet cikarsa, o zaman nedir durum?
Hakli mi olacagiz?

BESIKTAS takimini yuhlamaz, SIRTINI donup oyle tepki veren topluluktu, simdiki duruma bak...
Besiktasin tezahuratlari nereden cikti oyle?, eski tezahuratlara bakiniz, zaten durusumuz orada belli oluyor.
Ama eskide kalan cok sey varmis.

Kotu oynayan futbolcunu ALKISLAYARAKTA tepki verebilirsin...
Tepki vermek isteyen herturlu verir..

Tekrar diyorum anlamak istemiyorsaniz bilmiyorum,
bugun NIHAT yarin baskasi , olmaz diyorum . Bize yakismaz .

Nokta.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Daha 2. hafta ligde.

Sanki bazı akıllı kardeşimiz dediğimiz insanlar gibi tepki vermek,yuhalamak bize hiç yakışmadı.

Biz ki oyuncularına kızsak da destek veren bir taraftarız.Umarım Nihat bizim,biz de Nihat'ın gönlünü alırız.

Beşiktaş'ın çocuğu Nihat !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Rammos

Bazı genç arkadaşlar çok yanlış düşünüyorlar Nihatın yada başka hiç bir oyuncunun aldığı ücret bizleri ilgilendirmez  biz oyuncunun aldığı paraya göremi az tepki yada çok tepki ayarlaması yapacaz? yani x futbolcu az para alıyor onu yuhlamayalım Nihat Çok alıyor onu yuhlayalım!!!

Ben yılarca türübünde bulundum en kötü zamanalrda bile Futbolcu seçemzdik yuhalamak için, eğer yuhalanacaksa Takım yuhalanır  Kaldıki  daha ikinci haftada Futbolcu yuhalamak da neyin nesi anlayabilmiş değilim.

Hani Biz Cefakar taraftardık ,Renklilerden Farklıydık , yapmayın etmeyin ne kadar kötü oynarsa oynasın 2. hafta Futbolcu yuhalanmaz kaldıki o futbolcu Nihat Bizim özkaynak düzeninden yetiştirdiğimiz en önemli oyunculrdan biri..

Nihata gelince evet kötü oynuyor ancak bu baskıyı birazda biz üzerine yıkmıyormuyuz??  Bence Futbolcularımıza sahip çıkalım Farkımızı ortaya koyalım  Futbolcuları Birbirinden ayırmak takıma zarar verir...
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

NoPasaran

Alıntı yapılan: Rammos - Ağustos 23, 2010, 15:41:41
Bazı genç arkadaşlar çok yanlış düşünüyorlar Nihatın yada başka hiç bir oyuncunun aldığı ücret bizleri ilgilendirmez  biz oyuncunun aldığı paraya göremi az tepki yada çok tepki ayarlaması yapacaz? yani x futbolcu az para alıyor onu yuhlamayalım Nihat Çok alıyor onu yuhlayalım!!!

Söylenenleri yanlış anlıyorsunuz..

O kadar para alıyorsa yuhalanmayı göz önüne alacak diyoruz..

Günde 20 liraya çalışan adam biraz kötü çalışınca patronu azarlıyorsa,

bu klubun gerçek sahibi taraftarda 7 trilyon verdiği adamı bırakında azarlamasını yapsın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Oyle birsey olamaz volkancim, sen dediklerine inaniyormusun?

Necip kotu oynasa hic yuhlanmiyacak, ama Ernst oynarsa yuhlanacak, aldigi para cok.

Nobre yuhlanmiyor, Nihat yuhlaniyor, nobre 2.2 nihat 2.5 aliyor !!!

Delgado yuhlanmiyor, ama Serdar Ozkan yuhlaniyordu..

YERLI olursan yuhlanirsin, 2.haftada asarlar adami.

Ama Rammos guzel aciklamis, baska soze gerek yok, tribunde boyle kisilerin cogalmasi umidiyle.

NoPasaran

Valla kimse kimseyi durup dururken yuhlamıyor..

Bende bu kadar diyeyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bize yakismaz canim volkancim, bunu anlatmak istiyorum, gecmise bakarsan yuhlamak kitabimizda yoktur.

bende bunu diyeyim.

Rammos

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 23, 2010, 16:04:02
Valla kimse kimseyi durup dururken yuhlamıyor..

Bende bu kadar diyeyim

Peki nihatı yuhaladık peki eyvallah Bu Beşiktaşa ne kazandırdı? yada kazandırır? tabi herkesin fikrine saygı duyuyorum ancak  nihat konusunda biraz doluyum  Nihatı bu türübünlerrin yuhalamasını ben kabullenemiyorum... aşırı sevgiyede aşırı tepkiyede karşıyım  saygılar..
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

[KralKartal]

Nihat cikip cok daha iyi oynayacak, Yuhladilar ya.

sen iscini yuhlasana bakim, en cok maas alandan tut en dusuk maas alanini yuhla,

sana faydasi degil zarari olur.

Ayrica biz BESIKTAS taraftariyiz... Bizi baskalarina benzetmeyin...

Tumeri yuhladin ne oldu, adam fenere gitti...sen buna karsi cikan degilmiydin?

Nobre 2.2 Nihat 2.5

yillardir delgado kac para aldi ne verdi !

kaptan bile oldu, takimin kaptani olacaksa Nihat olur...

NoPasaran

Tümere küfür edildi..

Ayrım yapıyorsunuz düpedüz asıl sizinki yanlış..

Nihatı yuhalamak yerine Delgadoyu yuhalamak başlığı neden açılkmadı..

İlk kezde değil hem..

Tabatada yuhalandı..

Futbolcu gerekirse yuhalanır.

Çıkacaksın oynayacaksın..

1 senedir yokları oynarsanız tartaftarda bir yere kadar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net