Ana Menü

Güntekin Onay "Taraftarı uyarıyorum"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 22, 2010, 14:52:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Şovları gol bölgesinde olsa gol yaratsa bu şovlarla cok daha makbul gececek.. Umarım gol bölgesindeki şovları daha çok olur ve daim olur.

Şuan türkiyedeki en yetenekli futbolcu Qua'dır. Bunu tartışmam bile.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ersin Develi

Güzel yazmış Güntekin Onay,yalnız Quaresma konusuna katılmıyorum.Biz söz vardır ''İşçinin emeğinin karşılığını,teri soğumadan vereceksin'' diye,Quaresma'da emeğinin karşılığını alıyor,teri soğumadan,dün Quaresma'yı izleyince aldığı para anasının ak sütü gibi helal olsun dedim,yırtındı resmen,taç atmaya giderken bile depar attı adam,Quaresma bu ilginin karşılığınıda çalışarak ve show yaparak veriyor,kısacası taraftarın üzülmesini istemiyor.

Güntekin Onay'ın Quaresma ile ilgili söylediklerine farklı bir boyut getirmek istiyorum.Takımdaki eleman Quaresma nın sahadaki performansını görüp alkışlıyorsa,bunda moralini bozmak yerine,daha fazla çalışıp,daha hırslı ve istekli olarak aynı tezahüratların kendisine yapılmasını sağlar.

Başka bir başlıkta ta söylemiştim,gelen takımlar sadece defans yapıp,kontra atak oynuyorlar,açık oynayan takım sayısı çok az ligde.Kapalı defansları da ancak oyuncuların kişisel yetenekleriyle açarsın

Rammos

Q7 sahada iyi oynadığı için değil Yüreğiyle oynadığı için seviliyor  ak la karayı karıştırıyor bazen insanlar herkez Q7 gibi yüreğiyle oynasın hepsi aynı sevgiyi görsün Bir alkışta İbrahim üzülmeze  aldığın para bin kere helal olsun deli ibo...  Q7-ve İbrahim üzülmez diorum başka bişey demiorum.
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white