Ana Menü

Yemen Ekşioğlu "Felaket yakındır"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 22, 2010, 04:18:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bekliyorsunuz Robinho gelsin... Robinho gelsin de, peki değirmenin suyu nereden gelecek?

Schuster geldi, Guti geldi, Quaresma geldi, Hilbert geldi; ayranınız kabardı! Düne kadar "Yeter Yıldırım Demirören" dediğinize, şimdi "Yetmez Yıldırım Demirören" diyorsunuz.

Bekliyorsunuz Robinho gelsin... Robinho gelsin de, peki değirmenin suyu nereden gelecek? Fulya ipotek edilecekmiş. Benim bildiğim genel kurulun onayı olmadan ipotek olmaz. Etrafta hayal kahramanları yaratılıyor. Dün ismi Beşiktaş'a 'destek' adıyla yazılanlar, o rüzgarla yönetime alınan adamlar, yönetim toplantılarına katılmıyor. Ama konuşunca da mangalda kül bırakmıyorlar gazete sayfalarında...

Pamuk eller cebe! Bu sadece yalan rüzgarlarıyla yönetime girenlere değil, o tribünde düne kadar "Yeter" deyip de bugün "Yetmez" diye bağıran Beşiktaş taraftarına... Kombine satışlarının süresi uzatıldı. Müşterisiniz, evet müşteri! Biz de müşteriyiz... Bunu inkâr da etmiyoruz. Malı beğeniyor musunuz; yani Schuster, Guti, Quaresma ve istediğiniz Robinho'yu. Ne güzel değil mi! Ama Kartal Yuvaları bomboş. Kombinelerde kuyruk yok. Ürünlerin hiçbiri kullanılmıyor. Stadın ismine de karşı çıktınız, adamcağız vazgeçti. Ben de olsam vazgeçerim. Hem paramı vereceğim, hem de küfür yiyeceğim!

Bütün bunları yazmamın sebebi şudur: Kulübümüze, markamıza sahip çıkalım! Yoksa kulübümüz Beşiktaş Jimnastik Kulübü yarın herhangi bir özel kuruluşun bünyesine geçerse, üye yapımı da kaybolursa, İstanbulspor'dan, Göztepe'den, Büyükşehir Ankaraspor'dan farkı kalmaz. Çünkü; düşenin dostu olmaz! Hele bir düşmeye gör, en yakınındaki de tekme vurur sana. Dönüp ondan destek isteme diye...

Ey Beşiktaşlılar... "Ya sonrası" dememek için doğrusunu isterseniz 'pamuk eller cebe'. Bu yazıyı size Şeref Stadı'nın tozunu, toprağını yutan, fareleriyle büyüyen, 'Bir kibrit çak' günlerini yaşayan eski bir yönetici kardeşiniz, ağabeyiniz olarak söylüyorum. Çünkü ben hep 'ya sonrası'nı düşünüyorum. Görüntü o ki, kulübe sahip çıkılmazsa felaket yakındır!

-Yemen Ekşioğlu-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bunların aynısını 3*5gun once bı abımle laf arasında konusmutuk. ve haklı gıbıydı bısey dıyemedım.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

:alkis
alkislanacak yeri cok
özellikle yildirim demirörenle ilgili yani
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin