Ana Menü

Quaresma "Taraftar beni coşturuyor"

Başlatan CR7, Ağustos 19, 2010, 14:33:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ta taraftarlar Ricardo Quaresma'ya, Portekizli yıldız da taraftarlara hayran.
"Bu tezahüratları duydukça kanım kaynıyor. Oynadıkça da oynayasım geliyor. Daha % 60'lardayız. % 90'a çıkınca tribünleri düşünemiyorum."
En son Helsinkli ile oynanan maçta 1 gol, 1 asistle takımını sırtlayan Q7 siyah-beyazlıları mest ederken, bu performansını İnönü Stadı'nı dolduran taraftarlara borçlu olduğunu söyledi. Yıldız futbolcu, Beşiktaşlı taraftarlara olan hayranlığını şu sözlerle dile getirdi:
Bu taraftar benim kanımı kaynatıyor. Tezahüratlar bizi ateşliyor. Ben hayatımda böyle bir taraftar görmedim. Öyle bir ahenk içinde takıma destek veriyorlar ki sesin tonunun yükseldiğini hissettiğimde kanım kaynıyor. Böyle tezahürat yapan bir taraftara sahip takımın futbolcusu olmak dünyada az sayıda oyuncuya nasip olur. Onlardan biri de ben olduğum için inanılmaz mutluyum.
'İYİ Kİ BEŞİKTAŞ'TAYIM'
Takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdik ama hâlâ yolun başında sayılırız. İyi ki Beşiktaş'a gelmişim. Bu takımın tarihine ismimi yazdırmak bana gurur veriyor. Daha yüzde 50-60, bazı anlarda ise yüzde 70 performansla oynuyoruz. Bu takım zaman geçtikçe yüzde 90'lara ulaşacak. İşte o zaman o tezahüratlar nasıl bir hâl alacak onu merak ediyorum. İnsanın oynadıkça oynayası geliyor."
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Taraftar da seni gördükçe coşuyor merak etme ;)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KartaL_Gurkan

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Bu haber bence iş olsun diye yapılmış :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net