Ana Menü

Bucaspor iki Beşiktaşlı isme talip !

Başlatan CR7, Ağustos 11, 2010, 21:50:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bucaspor iki Beşiktaşlı isme talipSüper Lig ekiplerinden Bucaspor'un Beşiktaş'ta forma giyen Holosko ve Uğur İnceman için siyah beyazlı ekibin yöneticileriyle görüşeceği bildirildi.11 Ağustos 2010 Çarşamba - 21:38AASüper Lig'in yeni ekibi Bucaspor'un kiralık olarak kadrosuna katmayı düşündüğü Holosko ve Uğur İnceman için, ligin ilk maçı dolayısıyla İzmir'e gelecek Beşiktaşlı yöneticilerle bir görüşme yapacağı öğrenildi.Bucaspor Kulübü Başkanı Mehmet Bektur, iki oyuncunun da kalitesinin tartışılmaz olduğunu ancak şartlarının uygun olması halinde transferin gerçekleşebileceğini söyledi.

Verelim şunları  :ok :ok :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Uğur İnceman'a hazır talip çıkmışken yollayalım şunu..
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Uğur inceman ı verelim yanında da nobreyi

carsi52

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 12, 2010, 16:21:09
Uğur inceman ı verelim yanında da nobreyi

Uğur'u alana Nobre bedava hesabı ;D
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Beşiktaşın en büyük transferi Nobreyi göndermek olacaktır.
Takımın en golcüsü Bobo 1.8 milyon alırken
Yedek Nobre 2.25 alıyor
Nobreye verilen paraya o kadar üzülüyorum ki

CR7

uğur inceman da 25 numaraydı di mi ?

hmm tamam ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

süper tespit yiğit abide serdar özkan yerine quaresma tabata yerine guti tello yerine robi uğur yerinede adebayor gelirsede ben naparım bilmiyorum :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Bektur, Holosko ve Uğur İnceman için Beşiktaşlı yöneticilerle görüştüklerini belirterek, şunları kaydetti:

''Beşiktaş, Holosko ile henüz kararını vermemiş. Verdikten sonra tekrar bizimle görüşecekler. Uğur İnceman için olumlu görüş beyan ettiler. Hocamızla ve Uğur'la görüşeceğiz. Beşiktaş Kulübü olumlu tavrını devam ettirirse, hocamız da ister ve Uğur da olumlu koşullar sunarsa, kendisiyle anlaşabiliriz. Kadromuza Holosko'yu katmak istiyoruz, heyecanlı bir takım oluşturmak istiyoruz. Ancak heyecanlı bir takımın bedeli var, gider kalemini artıyorsunuz, gelir hanesini de artırmanız lazım. Bunlar da seyirci, sponsor ve reklam geliriyle oluyor. Dünkü maçta seyirci ilgisinin az olduğunu gördük. İzmir'de hiçbir firmanın sponsorlukla ilgili iştahlı olmadığını göreceksiniz. Reklam diyeceksiniz, Atatürk Stadı'nın reklam ihalesi bir fast foodcuya satılacak.''
Aşk bu Aşk !

volkanca.net