Ana Menü

Kanlı Deniz

Başlatan SATUKBLADE, Şubat 23, 2007, 01:39:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

Eski zamanlarda civarın kralının kızı ile bir balıkçı birbirlerine aşık olmuş. Ancak, kral kızı balıkçıya varamaz...Hal böyle olunca, kız ile delikanlı gizli gizli buluşuyorlar tabii...Kral baba bunu zaman içerisinde öğreniyor ve bir gece takip ettiriyor kızını... Diyorlar ki; balıkçı denizden geliyor, kız kumsalda onu bekliyor, bulunduğu yeri ışıkla işaret ediyor delikanlıya...Ve kral kızı ile delikanlı, gün ağarana kadar aşk oyunları yapıyorlar birbirlerine... Kral bir gece askerlerine kızını yakalamalarını ve kumsalda ışıkla balıkçıya işaret göndermelerini buyuruyor.Delikanlı ışığı görünce atlıyor kayığına ve kürek çekiyor bir
manga askerin üzerine doğru...Kız askerlerin elinden kurtuluyor ve koşmaya başlıyor sevdiğini kurtarabilmek için ama koyun taaa öbür ucuna yetişmesi
imkansız...Ama sevda bu; kural falan dinlemez, atıyor kendini sulara...
İste o anda bir mucize gerçekleşiyor!Kızın adim attığı her yer kumsala dönüşürken pesinden koşan askerler bastıkça denize gömülüyor onca ağırlıkla...Kız kayığa kadar koşabiliyor...Ancak bir okçu tam o anda delikanlıyı hedefleyip salıyor okunu...Heyhat! Kız ile delikanlı birbirlerine sarılmışlardır bile ve ok gelip kızla buluşuyor...Derler ki; o kumlar, kızın kani denize karısınca kırmızıya boyanmış...Delikanlı ise aldığı gibi gidiyor kızı, sonrasını ne gören var ne duyan!...(Marmaris karayolu ile 1.5 saat uzaklıkta...) Simdi sıra resimde!

ALINTIDIRALINTIDIRALINTIDIRALINTIDIR 

AsA

evet bunu daha oncede bi kac kez gormustum cok ilginc vede tuyler urperden bi hikaye saol paylasim icin

SATUKBLADE

türkiyenin özelliği AŞKLARI DESTAN OLUYOR daha neler var neler hakkatende tüyler ürpertici

eyup1903

bi efsane olarak hatırlıyorum

unicorn

Güzel paylaşım Satuk sağolasın...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Timurlenk

payşalım için çok sağol.

valla olağanüstü güzel biyer marmaris taraflarına gidersem kesin uğrarım.

carsi52

paylaşım için çok saol.

çok ilginç ya tüyler ürperten bişe bu.
Bölünür senin için uykular!

hAlil21

durum çok güzel de olay biraz sıkış :)
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

Çarþý Ulan !

çok güzel paylaşım saol kardşim...çok etkileyici

freedom forever

vayyy be böyle olaylarda mı oluomuş
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

gözzde_bjk

marmarıste orası kız kumu olarak gecıo ve harıka bıyer herkesın gıtmesını onerırım hem denız harıka hmde denızın ıcınde osekılde yurumek harıka bı duygu zaten denızın ıcındede bı kız heykelı var
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

burak_bjk

paylaşımın için sağolasın
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

DIABLO

çok güzel eline sağlık hatırlamış oldum :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

SATUKBLADE

bana burda marmarise gittim havası verme cihan reklam yapma ;D