Ana Menü

Hilbert Gönderiliyor | NtvSpor

Başlatan NoPasaran, Ağustos 09, 2010, 16:22:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Hazırlık karşılaşmasında İspanya temsilcisi Villareal?le 2-2 berabere kalan Beşiktaş'ta, oynanan futbol teknik heyeti memnun etti. Guti ilk kez siyah-beyazlı formayla sahaya çıkarken, ortaya koyduğu performansla hazır olduğunu gösterdi. Portekizli yıldız Ricardo Querasma ise Viktoria Plzen maçının ardından Villarreal'i de boş geçmedi. Querasma, attığı golle Süper Lig öncesinde takımın en formda isimlerinin başında geldiğini gösterdi.

Guti ve Querasma'nın performansının yanı sıra Bernd Schuster?ün yüzünü güldüren bir başka isim de genç kaleci Cenk Gönen oldu. Denizlispor'dan transfer edilen Cenk'in, Villarreal karşısında yaptığı kurtarışlar Alman hocayı sevindirdi. Kaleci antrenörü Zafer Öğer ile görüşme yapan Schuster, Hakan ve Cenk'in sahaya koydukları performans nedeniyle kendisine teşekkür etti.

Sezon başında Almanya'nın Stuttgart takımından transfer edilen Hilbert'in bir türlü istenileni verememesi yönetimi harekete geçirdi. Siyah-beyazlılar, Alman futbolcu ile yolları ayırmayı planlıyor. Yönetim, Hilbert'in takımdan gitmesinin ardından kadroyu bir yabancı santraforla takviye edecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Komedi  :)

Neyse her sene bir fiyaskoya imza atiyoruz, ama buda oyle gibi, Schuster istemiyor sanirim,

Holosko kalsin, Hilbert gitsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 09, 2010, 17:26:50

Holosko kalsin, Hilbert gitsin

Katılıyorum.

Dün ilk yarı iyi sayılırdı ama Ekrem bence sağ bekte alır formayı Hilbert'ten.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Çok çabuk karar vermemek lazım aslında başka adam yok mu gönderilecek ?
Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 09, 2010, 22:39:39

Çok çabuk karar vermemek lazım ama anladık ki Hilbert ile Holosko aynı tip oyuncular birisinden vazgeçmek zorundayız..

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 09, 2010, 22:41:47
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 09, 2010, 22:39:39

Çok çabuk karar vermemek lazım ama anladık ki Hilbert ile Holosko aynı tip oyuncular birisinden vazgeçmek zorundayız..

Şu kadar diyeyim; Holosko, hilbertten daha iyi kanımca. Bonservis vermedik gidebilir bişe kaybetmeyiz.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Yani Holosko forvette oynuyor, fizik gucunude yerine gelmis gibi, sag kanattada iyi calisirsa, cok daha verimli olabilir

ama Hilbert kotu futbolcu degil, kalirsada Holkosko gitmesin, yani Hilbertin gitmesini istemem, daha iyi olacaktir o.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Mustafa Doğan : Hilbert 4-3-3 sisteminde oynayamaz.4-4-2 sisteminde çok iyi oynar.Q7 gibi şık çalımlar beklemeyin ondan.Stuttgart'ın şampiyonluğunda büyük payı vardı.

;D

Cem Goren

holoskomu hılbertmı dıye sorucak olsalar Holosko derım. hılbert sag bek oynar bu takımda anca.sag acıkda nıhat holosko'nun oynayabılecegını dusunursek hılbert orda oynayamaz.
sag acık olarakda erhan-ekrem-toraman-rıdvan varken oda zor.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Sağ bek bi futbolcu değil onu gördük.
Tipik Holosko gibi futbolcu işte..

Ersin Develi

Türkiye de bir takıma kiralık verilsin,orada kendini ispatlarsa geri döner,olmazsa o zaman göndermek daha mantıklı olur

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 10, 2010, 21:47:27
Sağ bek bi futbolcu değil onu gördük.
Tipik Holosko gibi futbolcu işte..

Evet sağ bek değil ona katılıyorum ama Holosko daha ofansif Hilbert ise daha geri kalıyor nedense.

Ersin Develi

Serdar Adalı,Ferrari ve Hilbert gitmeyecek demiş