Ana Menü

zaytung.com - '' dürüst, tarafsız, ahlaksız haber ''

Başlatan Cem Goren, Ağustos 09, 2010, 00:17:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 08, 2010, 03:15:52

KPSS Kopya Skandalı kapsamında sorguya alınan şüpheliler, kendilerine yönetilen tüm soruları doğru cevaplayınca yeni bir soruşturma daha açılmasına karar verildi...

Buna kop  :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Özel bir turne için ülkemizi ziyaret eden Angelina Jolie'nin çayına dudak payı bırakılması Türk misafirperverliğine gölge düşürdü...

;D ;D

NoPasaran

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Eylül 08, 2010, 21:11:37

KPSS Kopya Skandalı kapsamında sorguya alınan şüpheliler, kendilerine yönetilen tüm soruları doğru cevaplayınca yeni bir soruşturma daha açılmasına karar verildi...

Buna kop  :ahaha

:D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

İzlediği Türk dizileri ve filmlerinden etkilenerek,   balıkçılardan öğüt almak için sık sık Sarıyer sahiline giden 24   yaşındaki Sercan Medari'nin akıl hocası arayışı kanlı bitti.

Dün akşam   sularında, dertleşmek için gittiği balıkçılar tarafından ağır şekilde   darp edilen Sercan Medari'nin durumu ciddiyetini korurken, gözaltına   alınan balıkçılar, polise verdikleri ifadede "Her gün böyle lavuklarla   uğraşıyoruz. Dizilerden görüp geliyorlar, kovuyoruz gitmiyorlar. Yeter   artık. Biz de insanız. Balıkçıları rahat bırakın." sözlerine yer   verdiler.

"Bu da kafa yani..."

Dün akşam Sarıyer sahilinde meydana gelen olayın   ardından gözaltına alınan balıkçılardan Hüseyin Divrik, polise verdiği   ilk ifadede olayın anlık bir arbededen ibaret olmadığını ve   evveliyatının bulunduğunu söyledi. "Bu fikir nasıl yaygınlaştı tam   olarak bilmiyorum ama, balıkçıyız diye bizi çok rahat,  çok bilge   zannediyor herkes. Akşam sahilde gören hemen 'Rastgele beyamca' diyerek   masamıza oturuyor. Tamam, insan seviyoruz ama bir yere kadar. Bu da kafa   yani..." diyerek, balıkçılığın zor yanlarını özetleyen Hüsamettin   Divrik, darp mağduru Sercan Medari hakkında ise şunları söyledi:
"Sercan bir süredir bizim yanımıza gelip giden bir   kardeşimiz. Kardeşimiz diyorum, zira kötü çocuk değil ama işte son   birkaç aydır bize sormadan çok afedersiniz yani tuvalete bile gitmez   oldu. Önceleri bir sevdiği vardı bu çocuğun, işte terketmiş mi napmış   bunu... Genç oğlandır, acı çekiyodur diye oturttuk yanımıza. Gün oldu   şarabımızdan verdik, gün oldu rakımızdan mezemizden verdik ama sonra   baktık bunun derdi bitmiyor. 'Vay Hüsamettin abi iki dersim kaldı, bir   türlü veremiyorum.', 'Aman Vehdi abi, babam kredi kartımı aldı, ben   şimdi ne bok yiycem.', 'Hüseyin abi bu ayakkabı kotla da giyilir mi?'   derken iyice tiksindirdi kendinden. Bir de hani böyle şeylerin lafı   edilmez ama buna ikram ettiğimiz sigaraya, içkiye de para yetiştiremez   olmuştuk artık..."

"Netbook mu ipad mi?" sorusu, bardağı taşırdı

Divrik, olayın gerçekleştiği akşamla ilgili olarak da şu   bilgileri verdi:  "Akşam 8 gibi geldi yanımıza, 'Gene ne var Sercan?' diye sorduk. Sormaz   olaydık. Beyefendi derslerde not almak için netbook mu alsın yoksa biraz   bekleyip ipad mi alsın ona karar veremiyormuş. Sinirlendik tabi. Önce   insan gibi 'derhal terket burayı Sercan' dedik, anlamadı. O ara bankaya   5000 lira borcu var diye evine haciz gelen Hayrullah abi üstüne atladı.   Hem adamcağız biraz rahatlasın, stres atsın hem de o belki o lavuğun   aklı başına gelir diye hemen ayırmadık. O ara bir iki tekme de biz   sallamış olabiliriz, tam net hatırlamıyorum..."   Karakoldaki ilk ifadesinin ardından serbest bırakılan   Divrik, çıkışta basın mensuplarına da açıklamalarda bulundu. Divrik,   olayda esas suçlunun bütün balıkçıları sabah akşam akıl danışılabilecek   mülayim bilgeler olarak yansıtan, senaristler ve yapımcılar olduğunu   ifade ederken, mikrofonlara şunları söyledi: "Buradan senaristlere ve   yapımcılara sesleniyorum. Dökülen kanın sebebi sizsiniz. Bu ilk değildi,   son da olmayacak. Allah'ın emri gibi her diziye bir akıl hocası balıkçı   karakteri eklemekten vazgeçmediğiniz sürece daha çok Sercan'ların   kafası kırılacak!

:muha
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ersin Develi

Batının Ahlaksızlığını Alan Gençler, Yurda Döndü :ahaha

Ersin Develi

12 Dev Adam'ın Maçlarında Ponpon Kızlar Yerine Bülent Arınç'ın Çıkıp Şiir Okumasına Karar Verildi :ahaha

Cem Goren

Referandum Sınavını Geride Bırakan Türkiye, Şimdi Bu Sorunun Cevabını Arıyor: "Soru neydi?"
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

-> Aziz Nesin'in Türk halkı için yaptığı henüz yayımlanmamış 10 tespiti, Nesin Vakfı tarafından Facebook kullanıcılarına iletildi...

-> Dünya gözlük devi Ray-Ban, Türk kızlarının yüzünde asabiyet ve "tipim değilsin" ifadesi oluşturduğu gerekçesiyle 12 bin gözlüğü geri çağırdı...

-> Referandumu boykot etmek için yurt dışından gelen yüzlerce BDP'li, oy vermeden yurttan ayrıldı...

Cem Goren

Cem Goren

İstanbul Atatürk Kütüphanesi: "Bir taneniz daha o gazetelerin verdiği ansiklopedilerden bağışlamaya kalkarsa artık ağır konuşacağız"...

CR7

Özel hayatının kapılarını Bizdenkaçmaz'a açan Rıdvan Dilmen, eşini yere göğe sığdıramıyor ama eklemeden de edemiyor: "Bir Alex değil tabii.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk golünü kimin atacağını bu hafta da bilen çıkmadığı için, büyük ikramiye bir sonraki maça devretti...

carsi52

-> Fenerbahçe taraftarlarının "Beni yak kendini yak Mamadou Niang" tezahuratına, Real Madrid taraftarlarından anlamlı yanıt: "Gözüm kara Mamadou Diarra oldum rengarengarenk..."
Bölünür senin için uykular!