Ana Menü

'Bu taraftara az bile!'

Başlatan Simurg, Ağustos 07, 2010, 08:36:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

'Bu taraftara az bile!'

BEŞİKTAŞ'I Avrupa Ligi'nde play-off'a uçuran Ricardo Quaresma, 'Yetmez' dedi... Siyah-beyazlı taraftarın kendisine olan ilgisine inanamadığını söyleyen Portekizli yıldız, dün akşam maç sonrasında yakın arkadaşlarına "Formanın hakkını verebiliyorsam ne mutlu bana. Bu büyük taraftar daha güzel futbol seyretmeye layık. İlgi çekmek için özellikle bir şey yapmıyorum. Futbola yaklaşımım bu. Hem zevk almak hem de vermek istiyorum. Ama futbolum, taraftara yetmez, az bile oynuyorum.

FUTBOLDA şans faktörü vardır ama oynayan takımın kazandığı bir spor dalıdır. Bireysel yetenekler sonucu belirler. Plzen önünde de bu oldu, 9 kişi kalmaları önemsiz " diyerek kulübe ne kadar bağlandığını gösterdi.

Sivok: Guti gibisi yok

BEŞİKTAŞ'IN çarşamba yapılan idmanında çapraz bağları kopan ve ameliyat için dizindeki ödemin geçmesini bekleyen Tomas Sivok da Guti Hernandez hayranları arasına dahil oldu.. İspanyol yıldızı yorumlayan Çek futbolcu, "Ben hayatımda bu kadar futbol zekası üstün bir futbolcuyla tanışmadım, aynı sahada oynamadım. Takımın en büyük gücü, beyini adeta. Guti, Beşiktaş'a çağ atlattıracaktır" ifadelerini kullandı.

Erdal Cömert-Vatan

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..