Ana Menü

Geri sayım bitti ! Şapkadan sadece Forma çıktı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2010, 19:25:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

aynen anadolu takımları bizden buldukları topçularla bize kafa tutmasında ona göre:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Ersin Develi

Guti den sonra transfer konusundaki bu sessizlik pek hayra alamaet değil,yeni transferle forma tanıtılacak heralde

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 06, 2010, 22:35:18
inter'den, madrid'den topçu almayın.
rakipleri çıldırtmayın.
oha artık o da nesi.
gelsin artık lio messi !

obaaaa okurken etkilendim volkan abi :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

melankolizm

eRe

forma ıcın sayarlarsa taraftarın nasıl tepkı vereceklerını bılırler.bu kadar sukse yapmıslarken kendı ellerıyle batırmazlar kendılerını kı sımdıye kadar 2 formada da boyle bırsey olmadı.hıc haber olarakta 3 gun sonra forma tanıtılacak falan demıyor
benım tahmınım tabı gonlumden gecen 3 gun sonra brezılyanın macı var mactan sonra robınho nun acıklanması
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Geseli,Fenerli arkadaşlarım bile merak ediyor ne acaba diye ;D

Piyangodan Robinho çıkarsa yönetimi ben bile yani ne bilim alkışlarım ya :D
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Şu haberi bi' facebookta paylaşıyımda site ziyaretçi akınına tutulsun ;D

ilhan mansız_melis

Yoksaaaa ??

Robinhoooo ??

Aman Allah'ım ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Ersin Develi

07.08.2010 11:10:47  Bu haber 46080 defa, Mynet Spor haberleri bugün 658364 defa okundu 

Bu sezonun transfer yıldızı Beşiktaş, Guti ve Quaresma'nın ardından son hamlesini de büyük bir isimle yapacak.
Siyah-beyazlılar önce Schuster ardından Quaresma ve Guti'yi renklerine bağlayarak büyük bir şov yapmıştı. Bu isimlerin takıma kazandırılmasıyla hedefler de büyüdü. Açıklamalarında Avrupa'da kupa hedefi koyan yönetim ve Schuster, bu doğrultuda son hamlesini de yıldız bir forvet transferiyle yapacak.
Schuster transferinde haberi önceleri resmi site yalanlamış ancak kurt hoca bitirilmişti. Q7''yi Serdal Adalı yalanlamıştı ancak Portekizli yıldız takıma kazandırıldı. Guti'nin transferinde ise Yıldırım Demirören "Guti'nin fotoğrafta öpüştüğü kadınmış. Mahkemeyi de kazanmış ama bu konu Türkiye'de istimar edilir" demiş ve bir anlamda İspanyol yıldızı yalanlamıştı. Son olarak Mete Düren, bir basın toplantısında şakayla karışık gazetecilere "Robinho'yu mu bekliyorsunuz" demişti. Bu söz Beşiktaş'ın Robinho'yu transfer edecek haberlerinin çıkmasına neden olunca Serdal Adalı bu transferi kesin bir dille yalanlamıştı.
Alınacak ismi sır gibi saklayan yönetim, kamuoyunda çıkan Robinho ismini yalanlasa da Brezilyalı yıldızın transferi için yoğun çabalar harcandığı gelen bilgiler arasında.
Şu sıralar Beşiktaş'ın resmi sitesinde ilk sayfada puslu bir görüntüde siyah forma bulunuyor ve 'Geri sayım başladı, 3 gün kaldı' yazıyor. Beyaz formayı Quaresma'ya, çubuklu formayı Guti'ye giydiren Kartal, Robinho'ya ise kendisini bekleyen siyah formayı giydirerek muhteşem üçlüsünü tamamlayacak.
MYNETSPOR

K.D

haydi bakalım saldır serdar adalı:D

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net