Ana Menü

S.Vardar "Dünyaca ünlü bir forvet alacağız"

Başlatan CR7, Ağustos 03, 2010, 17:19:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar 1903Radyo`da yayınlanan `Gündoğdu Beşiktaş` programında Erhan Barış Karakuş`a önemli açıklamalar yaptı.

İşte Vardar`In yaptığı açıklamalar:

QUARESMA VE GUTİ TRANSFERLERİ TÜRKİYE`NİN REKLAMI OLDU

`Ali Kuçik`i Rizespor ısrarla istiyor, Ali`de prensipte anlaşmış. 1 hafta Schuster Ali yi görmek istiyor. Eğer bu oyuncular Beşiktaş`ta oynamayacaksa, oynayabilecekleri bir yere gitmeleri ve gözümüzün önünde kalmaları daha verimli olur. Başkan ve Adalı çok iyi anlaşıyor. Bir forvet oyuncu transfer edeceğiz. Quaresma ve Guti nin transferi Türkiye`nin tantımına çok büyük reklam oldu. Beşiktaş`ta her şey iyi görünüyor. Prag`da ki maçta tam oynayamadık fakat Hakan`ı kazandık ve Necip de beni çok mutlu etti.`

FORVET MEVKİNE TRANSFER YAPACAĞIZ

`Bir transfer daha yapacağız. Başkan Yıldırım Demirören ve Serdal Adalı`da büyük bir heyecan var. Bir forvet transferi daha gerçekleştireceğiz.. Serdal Adalı gününün 10 saatini bu işlere ayırıyor.Çok uğraşıyor. Gelecek golcü de Guti gibi bir yıldız olacak. Nobre çok formsuz. Bobo ise mutlaka kazanılacaktır. Hazırlık kampında çok ağır idmanlar oldu. Plzen çok genç bir takım ancak tur atlayacağımızdan şüphem yok. Robinho konusunda hala uğraşıyoruz. Bu transferde bir çabamız olduğu bir gerçek.`

REZERV LİGE AĞIRLIK VERDİK

Rezerv Lig kuruldu. Bu maçları pazartesi günleri inönü de oynayacağız. Rezerv lig 20 takımdan oluşacak. Bolu, Çanakkale, Altay gibi takımlar da var. Beşiktaş taraftarının ilgisini bekliyoruz. Bizi yanlız bırakmayacaklarını düşünüyorum. Dortmund`dan ve Avrupa`nın bazı takımlarından 4-5 tane futbolcu aldık. Şuanda antrenmanlara da katılıyorlar. Bu hafta bonservis işini çözeceğiz. Önümüzdeki hafta bu oyuncuların isimlerini sizlerle paylaşacağım.

MUHAMMED`İ KISA ZAMANDA PROFESYONEL YAPACAĞIZ

Ben G.Antep`e kiralık giden Erkan`ı çok tutuyorum. Gençlerimizi tabi ki Schuster de çok iyi takip ediyor. Cumali ve Ali Kuçik çok yetenekli futbolcular. Onur`da keza aynı. Ayrıca oyuncuların gelişimiyle de çok ilgileniyoruz. Muhammed`i en kısa zamanda profesyonel yapacağız. Geçen sene kendisi milli takımda da çok başarılı oldu. Batuhan`ın A takımda oynamasını isterdim. O bizim bağrımızdan çıkan bir oyuncu. O da kendi yanlışlarını düzeltir umarım.` diyerek sözlerini tamamladı.

HABER1903

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

valla ben forvet gelsin ismi olsun kim olursa olsun

Robinho olmasa da olur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Dünyaca ünlü diyorsa Carew den daha büyük bir futbolcu olmalı...
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

carew olsa sevinirim ama robinho olsa çıldırırım.

NoPasaran

Carewde iyi oyuncudur..

Giderken hepimiz üzülmüştük..

Küfür edilmesine neden olunacak bir adam değildir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

NoPasaran

Dünyaca ünlü değil ancak elindekilerin hepsinden iyidir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Konu başlığında ne yazıyor bak bi abi istersen.

"Dünyaca ünlü bir forvet alacağız"

Dünyaca ünlü beklerken Carew gelirse insan otomatikmen sinirleniyor ve küfür ediyor.

NoPasaran

Bende zaten diyorum Artık Carew kesmez..

Ancak Carewin yeri ayrıdır..

Gelirse mutlu olurum ben
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52