Ana Menü

Batuhan için formül aranıyor

Başlatan Simurg, Ağustos 03, 2010, 08:24:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş yönetimi daha birkaç ay önce bonservisiyle birlikte Eskişehirspor'a verdiği Batuhan'ı tekrar takıma kazandırmanın yollarını arıyor. Orta sahaya yaptığı flaş trasferleri kaliteli bir golcü alarak süslemek isteyen yönetim, ilk olarak Batuhan'ı kiralamak amacında. Siyah-Beyazlı kulüp, ikinci formül olarak Batuhan'ın transferi karşılığında Eskişehirspor'dan aldığı 2.1 milyon euroyu geri verip genç golcüyü bonservisiyle almayı düşünüyor. Genç futbolcu için düşünülen bir diğer seçenek ise, teknik direktör Schuster'i ikna edip, Siyah-Kırmızılı kulübün ısrarla istediği Zapotocny ve 2,1 milyon euro karşılığında bu işi bitirmek. Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve Basın Sözcüsü Mete Düren yaptığı açıklamalarda, yabancı forvet almalarının şart olmadığını, yerli golcü de düşünebileceklerini işaret etmesi bu transferin gerçekleştirme ihtimalini arttıryor.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Hay maşallah

Futbol Tarihine geçeriz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 03, 2010, 18:03:40
Hay maşallah

Futbol Tarihine geçeriz.

Bunlar hep M.Denizlinin kazıkları Volkan abi.

Hilbert,Batuhan sağlı sollu kitledi adam bizi.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Batuhan --satılmayabilirdi..Kiralık olabilirdi..Burada hoca ile alakalı bir durum yok , ayrıca Batunun Beşiktaştan uzak olması hep yararımıza olacaktırçç.

Hilbert bencede güzel kazık ancak neden imzalandı anlamadım. Sonuçta hoca gitmişti
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ben bu haberin dogruluguna inanmiyorum
böyle bi komedi yasatmazlar bize
bu yönetim bile yapmaz bunu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin