Ana Menü

10,000 kombine geride kaldı

Başlatan CR7, Ağustos 02, 2010, 11:30:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Bence az degil taraftar sayimiz, nere baksam Turkiyede, cocuklarin cogu Besiktasli, Besiktas formalari var,

5 cocuk gorsem 4u Besiktasli,

yani gelecek EMIN ellerde, (guney) doguda, ve varos kentlerde daha cok Besiktasli var,

onlari sayan yok sanirim?

Fenerin ve GSnin sayilari abartiliyor, bunun nedenide MEDYA(yanli) vede bir cok sanatci,

fenerliyim der, futbolcunun ismini bilmez, GSliyim der hala hakan sukur der :)

Yani TARAFTAR sayi olarak mi onemli, yoksa ICRAAT olarak mi? Cekirdekci tayfa mi, delikanli tayfa mi :)

HALKIN takimiyiz diyorum, sosyete takimi olmadigimizdan ankette ustun cikmayiz. Gerekmezde  :ok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Kubi'ye katılmakla beraber bende yakıştırmıyorum öyle düşünceleri bir Beşiktaş Forumu adminine..

Bu yazıları okurken ben bile sinirlendim bu tartışma esnasında burda olmamama rağmen o yüzden Yiğit Abi'yi kesinlikle suçlamıyorum..

Daha önce de söylemiştim Volkan Abi kendi doğrusu dışında hiçbir doğruyu kabul etmez boşuna uğraşıyorsunuz.

Beşiktaş'sa bana göre Türkiye'nin en büyük kulübüdür kimin bu konu hakkında ne düşündüğü beni ilgilendirmez.. Kaan kupaları dökmüş ortaya ve kanıtlamış Galatasaray'dan sonra bizim geldiğimizi..

Fenerbahçe'yse lobisi ve medyadaki yalakalarıyla kendini Türkiye'nin 2 büyüğü yapmıştır.. Onlar önce 28 yıldır özlemini çektikleri Türkiye Kupası'nı alsınlar hemde bir kere değil bize yetişene kadar alsın ondan sonra gelsinler konuşalım.

[KralKartal]

Biz üyeyiz sadece Sergen, adminlik gorevimiz olsada, herkesin kendince dogrulari vardir, senin oldugu gibi,
Volkaninda var, benimde, Volkanla genelde ayri dusunuruz, ama onun fikirlerine saygim oldugu gibi onunda bana var,
Volkan bilinen anketlere gore konusmus, yani verilere dayanaraktan. Ama bunlar ne kadar dogru bilemeyiz.

Medyaninda ustunlugunu kabul edersek bu takimlarin, onlarin taraftar sayisida daha cok olabilir bu nedenle,

Yurt disinda en cok tanina ise Galatasaray, yeni yeni BESIKTAS, o da Schuster ve GUTi-Quaresma transferlerinden dolayi,
Fenerbahce ile suan 2.siradayiz, biz bir adim öne gectik suan.

+18 !

Tamam o zaman adminliği geçtim ben üyeye bile yakıştırmıyorum..

Yemişim verileri,yemişim taraftar sayısını bazı şeylerde objektif olmak senin taraflılığını zedeler ve sen taraflı olarak bir Beşiktaş Forumu üyesiysen tutupta Beşiktaş Türkiye'nin 3. büyüğü dersen kimse hoş karşılamaz bunu..

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 04, 2010, 20:07:15
Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 04, 2010, 20:02:27
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 04, 2010, 19:59:13
Alıntı yapılan: keskinli - Ağustos 04, 2010, 19:54:51
büyüklügün ölcerligine nasil bakildigi önemlidir
kimi kupaya,taraftara bakar
kimide taraftarin az olmasina ragmen tribündeki taraftarin cokluguna bakar
kimi tarihteki basarilara bakar,kimi tarhindeki durusa bakar
istatiistiklere bakarak ölcenlerede,diger verilere bakarak ölcenlerinde haklilik paylari var
ben sahsen bu büyüklük konusuna cok önem vermiyorum,benim tuttugum takim bana göre en büyügüdür
bunun adi besiktasta olur,keskinsporda

Bu konuda sonuna kadar katılıyorum..

Ancak Matematik derki "SAYILARIN TARAFI OLMAZ"..

Futbolda sayılar konuşur, başarılar konuşulur..Nasıl olurda Galatasaraydan daha büyüğüz diyebiliyoruyz aklım almıyor..

"Sevinmek için sevmedik" sözünün altında yatan gerçek nedir ?

Beşiktaşı sevmek için illa 1.büyük olmak gerekmez..

Bunun dışında herşey tefarruattır..

Kaan sana gelince,

1 UEFA kupası senin o Lig şampiyonluğun yanında yazdığın kupalar var ya, hepsini siler..

İstatistik koyma bence..

sen ne koyuyorsun sorması ayıp?

kombine satışı ne?

kombine satmakla 1.büyüklük 2. büyüklük olmaz...

Fb ile karşılaştırmak abes kombine konusunu. Adamların taraftar profilini biliyoruz 1 stadını biliyoruz 2!

kombine satışı,medya konusunda sayı verilir, kupa sayısı verilmeye çalışılınca İhsan abinin dediği gibi ASENA!

Sadece raporluyorum seni yiğit..

Senin o ağzının payını burada değil, reelden vereceğim.

Klavye delikanlılığını göreceksin..

Ayrıca verirsin cezanı olur biter,alanen tehdit var burda..

[KralKartal]

Gereken yapildi Sergen, insanlar kendi aralarinda bunuda konusur zaten cözerler, Volkanda gereken uyariyi alir forum yonetiminden..Ne biliyorsunuz?
Bu konuda kapandi, orada kaldi, acmana gerek yok Sergen. Cezayi verende Volkan degil, forum kurulunun kendisidir, bizi ilgilendiren konularda
biz yetkimizi kullanmayiz, diger arkadaslara birakiriz.

Simdi Baros cok iyi dedigimde, Nobre kotu dedigimde, o zamanda ben Besiktasin futbolcusunu kucumsuyorum rakibinkini övüyorum?
O da yakismaz o zaman , dediklerine göre?

Bak Volkan ne demis --> Beşiktaşı sevmek için illa 1.büyük olmak gerekmez..

Bence bu da yeter, bizim Besiktasliligimizda bu, biz 8 sene sampiyon olmadigimiz dönemlerde en fanatik dönemlerimizi yasadik,
kupa, en buyuk olmak icin sevseydik zaten, farkimiz kalmazdi ki.. Serefli ikincilikleri bosuna mi sevdik?

+18 !

Forumda bir üyeyi tehdit etmenin bir cezası yoksa bende 1 ay nopostumu istiyorum.

keskinli

konuyu uzatmaya gerek yok sergen,her ne kadar arkadasini koruma tavrini takdir ediyor olsamda
yigit kendi etti kendi buldu
bu konuda nasil bi yol izlenecegi belli
zaten şikayet geldi bu konuda,degerlendirmeye alinacaktir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Toplam kac yer kombine olarak satilacak? Var mi bir rakam belirli birsey yoksa, satilabildigi kadar mi satilacak?

carsi52

Aynı lafı ihsan abide söyledi volkan abiye ciddi olarak hiçbirşey olmadı.
Yiğit söyledi 1 ay nopost yedi.

Bundada bi saçmalık var :)
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Benim volkanla bir gecmisim, hukukum var, Volkan benim icin, herhangi biri degil, Volkan ile samimiyetim bu denliyse,
varsa hatam Volkan bana der, ama ben o lafi cikipta baskasina demem, takilirim volkanla, baktiginizda cok tartismalarimiz olur,
bunu siz YANLIS algiliyorsunuz ama biz forumda tartisirsak, konu orada kalir, konuyu tartisiriz, kisiligimizi dostlugumuzu insanligimizi degil,
konuyu uzatmaya gerek yok, volkan ile yigit bunu arasinda cozdukten sonra bize laf dusmez, herkes isine baksin lutfen.

carsi52

Benim demek istediğim sende ciddi olarak o lafı söyledin oda ciddi olarak söyledi volkan abide karşılık verdi sonuçta.
Ya ikisine ceza verilmez ya ikisine ceza verilir benim bildiğim..

Neyse birşey demiyorum ben sadece fikrimi söyledim.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]