Ana Menü

Delgado sürprizi!

Başlatan CR7, Ağustos 01, 2010, 19:10:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Delgado sürprizi!

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Bernd Schuster'in daha önce gönderilecek futbolcular arasında gösterdiği Mattias Delgado konusunda geri adım attığı ortaya çıktı. Alman teknik adamın yöneticilerle yaptığı görüşmede Viktoria Plzen maçında ilk onbirde görevlendirdiği Delgado'nun ikinci yarıdaki futbolundan memnun kaldığını bildirdiği öğrenildi. Schuster'in, "Delgado orta alanda da önde de yararlanabileceğim bir futbolcu. Biraz daha bekleyeceğim." ifadelerini kullandığı belirtildi.

Schuster, ilk gönderilecek oyuncu olarak ise Matteo Ferrari'yi gösterdi. İtalyan futbolcunun kendi sistemine uymadığını tekrarlayan Schuster, stoperde top kullanabilen, ileri çıkıp, ataklara katılabilen oyuncu görevlendireceğini vurguladı.

Schuster, hızlı bir santrfor isteğini de tekrarlarken; yöneticilerin Viktoria Plzen ile oynanacak rövanş maçından sonra yabancı kontenjanını boşaltacaklarını ilettikleri öğrenildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

bu habere ahmet abi sevinecektir :]

Ben delgadoya güvenmek istiyorum, İçimdede ne idüğü belirsiz bir umut var. İnşallah daha öncekiler gibi boş bir umut değildir. Yap bişeler be delgado bu sezon artık!!!!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

AsA

Piyasa degerini arttirmak icin yapiLan bi acikLama.. Maksat arabLara yuksek fiyata satmak..

KeePSaKe

Yani ben bu Schuster i anlamıyorum gönderilcek bir sürü adam varken ilk Ferrari yi düşünmek artık bir şey demek istemiyorum bu haberleri duyunca sinirim bozuluyor...
Since 1903

keskinli

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ağustos 01, 2010, 19:16:39
bu habere ahmet abi sevinecektir :]
valla sevindim,insaallah dogru haberdir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Beşiktaş'ın dört yıl önce 5 milyon Euro bedelle İsviçre ekibi Basel'den transfer ettiği Matias Delgado'yu eski kulübü geri istiyor. Babası Basel'de yaşayan Delgado'nun burada bir villa yaptırdığı daha önce öğrenilmişti. İsviçre ekibinin, "Şartlar uygun olursa seni yeniden alabiliriz" mesajını ilettiği, Delgado'nun ise, "Şartlar nasıl oluşur bilemiyorum. Ben Beşiktaş'ta oynamak istiyorum. Ama durumun ne olacağı zamanla netleşecek. Oynayamazsam ben de Basel'e geri dönmek isterim" yanıtını verdiği öne sürüldü.

PARADA ANLAŞAMIYORLAR
Beşiktaş'tan yıllık 2.1 milyon Euro ücret alan Delgado'ya Basel'in yaklaşık 1 milyon Euro civarında bir rakam ödeyebileceği biliniyor. Arjantinli bu nedenle teklife soğuk bakıyor.

Fatih Doğan-Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

üstünü verelim gitsin :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Delgado yada Tabata gitmeli..
Ben olsam Delgado veya Tabata ile uğraşıcağıma o bölgede Onuru denerim bu maçlarda.
Ayrıca takımı izledikten sonra bende artık Fink kalmalı dedim yedek bile olsa.
Bölünür senin için uykular!