Ana Menü

İbrahimoviç..!!!!

Başlatan Ersin Develi, Temmuz 26, 2010, 09:39:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Az önce haber1903'te Robinho haberini okursan taraftar yorumlarını da okuyordum.İbrahimoviç geliyor türünden yazılar okudum.İbraihmoviç benim içinde hayal,gelmesi imkansız bence,ortaya kim atmışsa bu haberi destekli atmış,çünkü yazılanlar hayal de olsa bir ihtimal olur tarafı var.Ben maksimov a inanmıyorum ama yine de ortaya atmış olduğu bir söz var,tutar mı tutmaz mı bilmiyorum ama içimde bir his var bu adam bir süpriz yapacak bize.

Ayrıca haber1903 teki kullanıcının yorumuyla AsA'nın yorumundaki benzerlik dikkatimi çekti :)

H1903'deki kullanıcı yorumu
''Çarşı Forumun admininin yazılarını aynen kopyalıyorum..
Varan 1 Beşiktaş başkanı açıklamalarından sonra görüştüğüm abiyle yeniden telefon görüşmesi yaptım. Robinho transferinde ufak bir prüz çıktığını, asıl hedefin İbrahimoviç oldugunu söyledi. YETMEZ ! Beşiktaş , İbrahimoviç ve Barça ile anlaştı. Kaynak bulunursa İbrahimoviç Beşiktaşta.
Varan 2 Yapmayın arkadaşlar 27 Milyon Euroya İbrahimoviç alınır mı ? Barcaya 60 Milyon Euro İbra ya ise 7,2 Milyon Euro verileceği söylentiler arasında.
Varan 3 60 Milyon Euro yu Mansimov sponsor olarak yarısı geri ödemeli şeklinde vereceği söyleniyor.
Varan 4 İbra transferini M-oil ve Mansimov birlikte karşılanacağı söylentiler arasında. Büyüklerimizde çok bilgi vermiyor. Kaynak yetersiz şu an deniliyor. Allahım sen benim aklıma mukayyet ol.. Kimlerle bahsi geçiyor takımımızın.. Umarım İbrahimoviçi Beşiktaş formasıyla görmek nasip olur bizlere..''

AsA'nın Yorumu
Alıntı yapılan: AsA - Temmuz 24, 2010, 05:52:53
Ayrica mansimov 60 milyon uero veriyormus 30 geri odemeLi 30 sponsor isi..

Varan 3 60 Milyon Euro yu Mansimov sponsor olarak yarısı geri ödemeli şeklinde vereceği söyleniyor.

Not:Ayrıca Batuhan'da İbrahimoviç gelir heralde demişti,Allah söyletti galiba  ;D
Bunların hepsi tesadüf olamaz,hadi çıkta gel İbra  :lol

saldır beşiktaş

İyice şeyini çıkarttık
İbrahimoviç Türkiye gelebilme ihtimali %00000000000000.1  ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 26, 2010, 10:11:06
İyice şeyini çıkarttık
İbrahimoviç Türkiye gelebilme ihtimali %00000000000000.1  ;D

Bencede :D

NoPasaran

Şimdi gelde Kralın Kızı fıkrasını hatırlama
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

carsi52

İbrahimoviç mi ?
Ay bana bişeyler oluyor :lol
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

O para cok yahu, gelir mi gelmez mi sanmiyorum gelecegini, ne isi var Besiktasta simdi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Rota İbrahimoviç
M. City, "Adebayor'u satmıyoruz" dedi, siyah-beyazlılar gözünü Barcelona'nın süper forveti İbrahimoviç'e dikti
fotomac.com.tr / Fatih DOĞAN -12.08.2010 22:13

Beşiktaş transfere doymak bilmiyor. Siyah- beyazlı şimdi de dünyanın en önemli forvetlerinden biri olan İbrahimoviç'in peşine düştü. Transfer döneminin en hareketli takımı olan ve önce Quaresma, ardından Guti'yi renklerine bağlayan Beşiktaş, teknik direktör Schuster'in talimatıyla kaliteli bir forvet arayışlarını hızlandırdı. Başkan Yıldırım Demirören ile yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, İngiltere'ye giderek M. City'nin golcüsü Adebayor'u resmen istedi.

M'OİL VE THY SPORSOR
Ancak Ada temsilcisinin "Adebayor'u satmıyoruz" açıklamasının ardından siyah-beyazlılar, sır gibi sakladıkları isim için girişimlerini başlattılar. Bu oyuncu, Barcelona'nın kiralık göndermeyi düşündüğü İbrahimoviç'ten başkası değildi. Yıllık 9.5 milyon euro alan İbrahimoviç için 10 milyon euro vermeyi düşünen Beşiktaş, parayı M'Oil ve THY'nin sponsorluğunda ödeyecek.

harbi tam THY'lik :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

iyi uçtuk bu sefer biletler thy den.

Cem Goren

aclık basınıza vurdu herhalde :D gıdın yemek yıyın ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Yuh ya koca bir YUH ne diyim daha  ;D
Since 1903

NoPasaran

1 dk lığınada olsa hayal kurdumda..

İmza törenini havaalanını rüyalarıma sığdıramadım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Ohaa kargalar bile bi tarafıyla güler buna kaldırın bu konuyu da rezil olamayalım :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

bu sezonkı transfer donemını unutamıyacagız bellı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KartaL_Gurkan

yok artik...medya harbi sapitti...