Ana Menü

[Uefa Avrupa Ligi] Viktoria Plzen:1 - Beşiktaş:1 [29Temmuz Persembe][21:30]

Başlatan Cem Goren, Temmuz 24, 2010, 14:06:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Quaresma elinden geleni yaptı bana göre. İlerde top dolaştırdı en azından. Adamı 3 kişi tutuyordu. İyi çalışmışlar derslerine.

Mücadeleci oyunuyla benden geçer not almıştır. Takımın hücum hattında tek pres yapan adamıydı.

Rezaletti,berbattı demeye hiç gerek yok. Beklenti çok çok yüksek olduğundan böyle düşünüyoruz ama o da en nihayetinde bir insan.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

IL Capitano

dunde yazdim bugun de tekrar yaziyorum; 29 temmuzda takimin formda olmasini, yuzde yuz oturmasini bekleyemeyiz, daha iyi olacagimiz muhakkak. ben eylul baslarinda gercek Besiktasi görecegimizi zannediyorum, mac yapmamiz lazim. buyuk takim mac yaparak forma girer.

su anda ki en buyuk sorun, hangi yabancilarin gidecegi konusunun acikliga kavusmamis olmasi. futbolcularin performansini etkiliyor bu konu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

İhsan abi ben Hakan Arıkana çok kötü kaleci demiyorum sadece çok iyi kaleci değil ancak yedek olur bizde..
Quaresma dün kötü oynadı Sergen Yalçında söyledi bunu biraz aşırıya kaçıyor sanki çok haraket yapma peşinde.
Ayrıca Hilbert ilk maçına çıktı hemen kötülemeyin yahu Hilbert=Stoch'du hani neden hemen kötülüyorsunuz adamı ? Banada pek umut vermedi Hilbert ama bakıcaz artık inşaallah M.Denizlinin son kazığı olmaz..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Quaresma bir kere MUCADELE edip defansa kadar, hem sag kanatta hem sol kanatta heryerde kosup MUCADELE ettiyse
benim icin IYIYDI, sen nasil futbolu izliyorsun bilmiyorum yada futbol nedir Denizli taktigi felanmidir bilmem,
ama takim icinde NECIP- HAKAN ve Quaresma en iyileriydi, Qua mucadele ettigi icin, ayrica takimda Quaya destek olan olmazsa
Qua tek basina mi takimi sirtlayacak..? Qua sapkadan tavsan cikartacak degil herhalde, takim olarak vasattik, bu vasat takim icinde
Qua iyi olanlardandi.. Bu demek degil ki, Qua bu sekilde oynasin, daha takim birbirine uyum saglayacak..

Hakan bence yerli kalecilerden EN IYILERI arasinda Kaan, Yerliler arasinda en iyilerindense artik AS kalecide olur,
ben hep umutluyum hakandan, 21 NUMARAYIDA hak ediyor, yakismis.. Boyle oynasin, canimi yesin.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Hakan Arıkan bizim as kalecimiz olsun çok ama çok hatalı gol yer :)

CR7

Stoch'u da beğenmediğime göre yanlış bir şey söylemiyorum demektir.
Stoch'u diğer rakiplere karşı görelim. İsv,hol gibi her hafta 20-25 gol atılan ligin takımlarına karşı değil.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

He dun bi ara metalist maçını hatırladım (deplasmandaki.) yine mi diye korkmadım değil. Umarım Guti gelince sağlam bi takım oluruz.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 30, 2010, 14:37:19
Hakan Arıkan bizim as kalecimiz olsun çok ama çok hatalı gol yer :)

her kaleci hatali gol yer, Kahn, Cech bunlar bile onemli maclarda hatali goller yedi, maglubiyetlere neden olabildi,

Volkanda cok avrupa maclarinda hatali goller yedi, yiyorda, ama yerli kaleci zor bulunuyor, Hakanda bu yerliler arasinda en IYI tercihlerden biri,

kalecilerden hep yabancidan yanayim, ama kontenjan meselesine takilirsak Hakan iyi bir tercih, Rustuden daha iyi, cunki genc ve refleksleri daha hizli..
Yuzde 100 kaleci olmasada, oynayip, bu tecrubeyide kazanacaktir..

carsi52

CR7

Bir de hilbert = stoch derken neyi demek istediğimi anlamayanlar için tekrarlayayım;
bi tarafta superstarlar vardır q7 gibi guti gibi kewell,baros gibi.
Bi tarafta ise starlar vardır ernst, hilbert, stoch,cana gibi.
Umarım anlatabilmişimdir.

RCA

guti de yararlı olur da farketmedniz galiba. acilen FORVET almalıyız. defans oyuncularımız çok olabilir. ama bir tane içinde 1. sınıf yok. belki ferari .. ama gerisi 2. sınıf stoperler. bekler desen. erhan ve ibo.. ne beklersin ki. bu gidişle takımın ofansı tophane defansı şişhane olacak.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Hilbertten birşey olmaz yaşıda geçmiş denilebilir bedavaya yollanır eğer birşey olmaz ise.
Stoch öyle mi peki ? Allahı var iyi oyuncu yaşıda genç her türlü satılır.Hilbertten bi cacık olmaz diyipte Stoch ile aynı kefeye koyuyorsan birşey diyemem :D

[KralKartal]

Stoch 89 dogumlu Hilbert 84

Stochun mevkiisi aslinda forvet (ofansif) kanat degil,
Hilbertinki kanat, yani kiyaslamakta yanlis..

CR7

Ben orada futbolculuklarını değil yıldız konumlarını gözönüne alarak kıyas yapmıştım. Ama saptırıldı. Ve Q7 stoch karşılaştırılamaz yıldızlık konusunda demiştim.
Ve yaş konusu ayrı saçmalık. Ne yani r10(milandaki,dişlek)'dan daha mı yıldız stoch genç diye?