Ana Menü

[Uefa Avrupa Ligi] Viktoria Plzen:1 - Beşiktaş:1 [29Temmuz Persembe][21:30]

Başlatan Cem Goren, Temmuz 24, 2010, 14:06:08

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Ilhan Mansizda kac yasinda Besiktasa geldi, sonra YILDIZ oldu,

30 ve uzerinde futbolcu fazla birsey veremez, yani neyse odur, ama 30 ve alti kisiler
yine birseyler yapabilir, futboluna birseyler katabilir diye dusunuyorum..

Ayrica daha temmuzdayiz yeni agustosa giriyoruz, transferler yapilacak, gidecekler belli degil,
yani takim oturmamis, gerci denizli hocamiz 34 mactir takimi oturtamadi sabit kadro kuramadi ama
Schuster bunu umarim basarir :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Abi o dediklerine zaten YILDIZ denmez. YILDIZ POTANSİYELİ OLAN oyuncu denir. Stoch şu an yıldız değildir,bir marka değildir Q7 gibi.
Neyse maç dışına çıktık yeter bu kadar. :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 30, 2010, 15:52:43
Ben orada futbolculuklarını değil yıldız konumlarını gözönüne alarak kıyas yapmıştım. Ama saptırıldı. Ve Q7 stoch karşılaştırılamaz yıldızlık konusunda demiştim.
Ve yaş konusu ayrı saçmalık. Ne yani r10(milandaki,dişlek)'dan daha mı yıldız stoch genç diye?

Q7 ile Stochu kim karşılaştırdı yıldız diye ;D

Off numara mı yapıyorsun ?

Hilbert böyle oynamaya devam ederse sat bakalım kime satıcaksın.Stoch böyle oynamaya devam ederse nasıl alıyorlar bak.
Ronaldinho ile ne alaka kurdun anlamadım :D

Ayrıca bu yıldız olayını nerden çıkarttın sen :D ? Q7 felan ?
Bölünür senin için uykular!

CR7

Angutlar karşılaştırıyordu ve onlara cevaptı o ve gayet doğru. Ama bilmeyenler atladığı için mevzuyu böyle anlamıyor işte.

carsi52

Beni angutlar ilgilendirmiyor sen kendi yorumunu saptırıyorsun.
Hilbert=Stoch yorumunu konuşuyoruz farkındaysan angutların ne dediğini burda mı tartışıcaz burda kimse Stoch Q7 gibi dünya yıldızı diyen olmadı sadece ben Hilbert eşit değildir Stoch dedim onuda sen dediğin için.

Bi yorum bu kadar kıvırılırsa angutlara bile döner dolaşır tabi.

CR7

Hey Allahım ya. Ben onu onlar öyle dedikten sonra yazdım. Transfer edilip stoch q7'den buyuk oyuncu dedikleri zaman.ve hala da aynı düşüncedeyim HILBERT=STOCH! Ama niyeyse anlamamakta ısrar ediyorsun. Kimse de kıvırmıyor burada.
R10 konusu da yaş ve alma satma dediğin için. Ne yani şimdi alsak aldığımız fiyata satamazsak yıldızlığı gidecek mi bu adamın? 30 yaşında diye istemeyecek misin aldığımızın üstüne satamayız yaşlı bu diye? Demek içindi.
Hala anlamıyorsan yapacak bir şey yok.

carsi52

Yahu Ronaldinho bir markadır onunla Hilberti bir mi tutuyorsun ! Az mantıklı örnek ver gözünü sevim.

Hilbert=Stoch olayında ben Hilbertin futbolunu bilmiyorum ama Stoch iyi futbolcu dedim hem yaşıda genç 2 seneye kalmaz iyi bir paraya satabilir çok iyi para kazanabilir fener dedim.
Hilbert'in oyunculuğunu bilmiyorum ama Stoch'dan fazla iyi olabilceğini düşünmüyorum Stoch kadar oynarsada Hilbertin yaşı geçtiği için fazla para kazandırmaz dedim bu yüzden eşit olmadıklarını söyledim.
Yani eşit olmadıklarını düşünmemin sebepleri.Futbol olarak hilbert hakkında birşey diyemem ama hadi hilbert stoch kadar iyi çıksın transfer konusunda stoch hilberti geçer eşit olamaz bu anlamda.
Sende şimdi Hilbertten bişey olmaz diyorsun ee doğru çıkarsa ne olucak maaşını alıcak bedavaya gidicek.
Stoch şuan iyi sinyaller veriyor bişey olmaz stoch denilemicek bi adam en kötü ihtimal oda en kötü ihtimal normal bi bonservis bedeliyle yollarlar zarara uğramazlar ki bu en kötü ihtimal büyük ihtimal iyi çıkacak stoch hatta çıktı bile diyebiliriz...
Ronaldinho konusuna gelince tam bir saçmalık..

CR7

Yalnız hilbert bedava geldi. Bunu da unutma. Ne kadara giderse kâr.
R10 saçmalık sen de diyorsun bak kıyas konusunda. Nasıl onunla kıyaslamak saçmaysa qua ile de öyle. Ben bunu anlatmaya çalıştım.

carsi52

Maaşda mı almıyor bu adam ? Hiç bir katkı yapmadan bişey olmazsa yani bu adam sonuçta bedavadan para alıcak + kontenjanı dolduracak.
Ben Quaresma ile kıyaslamadım sen işin içinden çıkmak için angutların yorumunu kullanarak Quaresmayı kattın.Ben Hilbert=Stoch yorumuna yorum yaptım Quaresma hiç yoktu yani..

saldır beşiktaş

Hoca tek taraflı düşünüyor bu oyunu sadece hücum ederek kazanamazsın.
Biraz ne yaptığını bilen takım olursa bu maçtaki duruma düşersin.

Necip bu takımda oynaması gerektiğini göterdi heryere basan koşan bir futbolcu.
Yeterli düzeyde tekniğide var biraz daha topa girişlerde sakin olursa ilk 11'ğin değişilmez isimlerinden biri olur.

Hakan üst düzey bir kaleci olduğunu yine gösterdi daha önce dediğim kalede problem yok  :ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Cem başlığı Beşiktaş-Viktoria Plzen 5 ağustos 20:00 diye değiştirsene :D

CR7

1      Viktoria Plzen   12   11   1   0   33   8   25   34
2      Sparta Praha   12   7   1   4   18   9   9   22
3      FK Teplice   12   6   3   3   16   13   3   21
4      FK Mlada Boleslav   12   5   5   2   18   12   6   20
5      Sigma Olomouc   11   5   4   2   19   7   12   19
6      FK Jablonec 97   12   5   2   5   19   14   5   17
7      1.FC Slovácko   11   5   1   5   14   13   1   16
8      Dynamo Ceské Budejovice   12   3   6   3   10   14   -4   15
9      Hradec Kralove   12   3   5   4   10   13   -3   14
10      Bohemians 1905   12   3   4   5   14   16   -2   13
11      Slovan Liberec   12   3   4   5   15   18   -3   13
12      Baník Ostrava   12   3   3   6   11   17   -6   12
13      FK Marila Pribram   12   3   3   6   7   14   -7   12
14      Slavia Praha   12   2   5   5   11   17   -6   11
15      Usti nad Labem   12   2   5   5   10   23   -13   11
16      1. FC Brno   12   3   0   9   12   29   -17   9

:oha

carsi52