Ana Menü

Tello Eskişehirspor'da

Başlatan NoPasaran, Temmuz 20, 2010, 13:23:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

BJK Futbol A.Ş.'den Açıklama

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Şilili futbolcu Rodrigo Alvaro Tello Valenzuela'nın sözleşmesinin karşılıklı olarak fesh edildiğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:
[/size]"Şirketimiz profesyonel futbolcularından Rodrigo Alvaro Tello Valenzuela ile aramızdaki mevcut sözleşme, karşılıklı anlaşılarak, bedelsiz ve tazminatsız olarak feshedilmiştir"
Akaretler'deki kulüp binamızda Asbaşkanlarımız Serdal Adalı ve Ertunç Soğancıoğlu ile bir araya gelen Tello, Beşiktaş'ta çok güzel zamanlar geçirdiğini ve çok önemli başarılar kazandığı Beşiktaş'ı hiç unutmayacağını belirterek kendisine gösterilen ilgiden ötürü teşekkür etti.
Şilili futbolcuya bugüne kadar Beşiktaş'a yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eden Asbaşkanlarımız Serdal Adalı ve Ertunç Soğancıoğlu, Tello'ya bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diledi.
[

:ok  :ok :ok  Öte yandan, her iki kulüpten de konuyla ilgili henüz bir resmi açıklama gelmedi.

**Bu tarz kesin haberler için Lütfen Beşiktaş bölümüne konu açalım.. ;D
[/l]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Tello için hayırlısı olsun..

Bize kattığı her şey için teşekkürler..

saldır beşiktaş

Üzüldüm gitmesine hala oynayabilirdi Tello bu takımda sonradanda olsa.
Neyse hayırlı olsun Tello için inşallah başarılı olur yeni takımında.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Antibiyotikti Tello..

Ama hastanın artık İlaç tedavisine cevap verecek durumu yoktu..

Ameliyat edildi Beşiktaşımız..Kökten çözüm için..

Ya herro ya Merro
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KartaL_Gurkan

bize verdigi hizmetten dolay tesekkür ederiz umarim eskisehirsporda basarili olur :)

Simurg

üzülmedim açıkcası,
hayırlısı olsun her iki takım içinde tello içinde
tello gelir tello gider...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

güle güle ne diyelim. gecen sene hıcbır varlık gosteremedı. bı oncekı sezon ıyıydı zaten o sezonkı performanısını gosterse kalırdı. Kendısıne Basarılar ve Tesekkurler. On dıregınıde alıp gıttı sonunda
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Pek üzülmedim Beşiktaş'ımız içinde Tello içinde hayırlısı olsun..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

CR7

Rodrigo Tello imzayı attı.

Başarılı orta saha oyuncusu Rodrigo Álvaro Tello Valenzuela kendisini 3 yıllığına Eskişehirspor'lu yapan sözleşmeyi; Başkanımız Halil ÜNAL ve İcra Kurulu Başkanımız Murat ÇETİNTAŞ ile İstanbul'da imzalamıştır.Yıldız futbolcu Rodrigo TELLO yarın takımımızın Avusturya kampına katılacaktır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

ulan adam çok şanslı :D

benim gözümde en güzel 3 şehirden 2.sine gitti :D

İstanbul-Eskişehir-İzmir :)

Guti ORÇ.

severdim tello'yu,manuya attığı golle ve marsilya ya attığı frikikle hatırlayacağım

CR7

Tello borsaya bildirildi
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, Eskişehirspor'a transfer olan Şilili futbolcu Rodrigo Tello ile ilgili İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na açıklamada bulundu.Yapılan açıklamada, ''

Şirketimizprofesyonel futbolcularından Rodrigo Alvaro Tello Valenzuela ile aramızdaki mevcut sözleşme karşılıklı anlaşılarak, bedelsiz ve tazminatsız olarak, feshedilmiştir'' denildi. 

20.07.2010
Kaynak : AA

Alacaklarına karşılık verilmiş bonservisi eline :)

KeePSaKe

Güle güle Tello verdiğin hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz...
Since 1903

djinonu

iyiki öbürlerine gitmedi...

CR7

BJK Futbol A.Ş.'den Açıklama20.07.2010 15:56

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Şilili futbolcu Rodrigo Alvaro Tello Valenzuela'nın sözleşmesinin karşılıklı olarak fesh edildiğini duyurdu.
Şirketten yapılan açıklama şöyle:
"Şirketimiz profesyonel futbolcularından Rodrigo Alvaro Tello Valenzuela ile aramızdaki mevcut sözleşme, karşılıklı anlaşılarak, bedelsiz ve tazminatsız olarak feshedilmiştir"
Akaretler'deki kulüp binamızda Asbaşkanlarımız Serdal Adalı ve Ertunç Soğancıoğlu ile bir araya gelen Tello, Beşiktaş'ta çok güzel zamanlar geçirdiğini ve çok önemli başarılar kazandığı Beşiktaş'ı hiç unutmayacağını belirterek kendisine gösterilen ilgiden ötürü teşekkür etti.
Şilili futbolcuya bugüne kadar Beşiktaş'a yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eden Asbaşkanlarımız Serdal Adalı ve Ertunç Soğancıoğlu, Tello'ya bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diledi.
[

:ok :ok :ok