Ana Menü

Ersan Gülüm Beşiktaş'ta

Başlatan CR7, Temmuz 17, 2010, 15:39:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ın Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor`dan transfer ettiği defans oyuncusu Ersan Ademgülüm, ilk kez Haber1903`e konuştu.

Ersan Haber1903`e yaptığı açıklamada;

`` Beni daha önce Galatasaray kulübü istiyordu. Fakat anlaşamadık. Daha sonra başkanım beni arayarak Beşiktaş kulübü ile kiralık olarak verildiğimi söyledi. Bunu duyunca çok sevindim. Muhtemelen Pazartesi yada Salı günü İstanbul`a gelerek kendimi Beşiktaş`lı yapan sözleşmeyi imzalayacağım. Umarım hepimiz için hayırlı olur. `` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Tanımadığım bir oyuncu. Umarım takıma katkısı olur. Hayırlı olsun hepimiz için.

Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 17, 2010, 17:02:00
Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 17, 2010, 15:57:08
http://www.kralkartal.net/index.php?topic=27844.msg443557#msg443557

Bakın bakalım bu kimmiş :lol

Lugano'nun akrabası bence bu :D

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

iyi transfer. 18'e rahat girer. Adam stoper. sağ bek de oynuyormuş sol değil.
bence iyi transfer

carsi52

Adanaspor'un başarılı genç stoperi Ersan Gülüm Beşiktaş'ın transfer gündeminde. MedyaBJK olarak sizler için Ersan Gülüm hakkında bilgi toplamak üzere, oyuncuyu yakından takip eden Adanaspor taraftarı Bora Sevik  iletişime geçtik. İşte Bora Sevik'in gözüyle Ersan Adem Gülüm kritiği

Ersan Adem Gülüm, Avustralya doğumlu, futbol alt yapısını Avustralya da almış sol ayaklı stoperdir. Kendisini Türkiye'ye Ersun Yanal getirdi ilk olarak. Manisaspor'un  lig kadrosunda pek fazla forma şansı bulamayınca 2007-2008 sezonu devre arasında Elazığspor'a kiralandı. Elazığspor o sezon küme düşünce Adanaspor bonservisiyle birlikte Ersan'ı Manisaspor'dan kadrosuna kattı.

Ersan'ın Adanaspor macerası pek iyi başlamadı aslında. Adanaspor ile Adana'da çıktıgı ilk maçta sol bek olarak görev aldı. O maçta Adanaspor, Ersan'ın hatasından iki gol yiyerek sahadan mağlup ayrılınca taraftarın tepkisiyle karşılaştı. Sahayı ağlayarak terk eden Ersan o maçtan sonra sürekli sol stoper olarak oynadı. Stoper oynamasıyla beraber hemen sivrilmeye başladı oynadığı ligde. Genç olmasına rağmen topu oyuna sokuşu, gerektiği yerde insiyatif alıp topla beraber hücuma katılması, sol ayaklı oluşu, hava toplarında ki üstünlüğü ve çabukluğu Ersan'ın en büyük artıları. Bunlara ilave olarak gereksiz yere kart görmez. Adanaspor da oynadıgı iki sene boyunca sadece  kez hakeme itiraz yüzünden sarı kart gördüğünü söyleyebilirim. Seyirciyle arasında ki diyalog son derece iyidir. Kendisinin çocukluktan Beşiktaş taraftarı olduğunu biliyorum. Adanaspor formasını hakkıyla terlettiği için Ersan'a teşekkür ediyor ve Beşiktaş formasıyla başarılar diliyorum.

Bora Sevik

Bora Sevik'e verdiği bilgiler için teşekkür ediyoruz..

Bölünür senin için uykular!

AsA

HayirLi ugurLu oLsun genc bi oyuncu umarim basariLi oLur..

saldır beşiktaş

Avustralyanın ümit milli takımındada oynuyormuş galiba.
İyi bir alternatif.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Ersan Adem Gülüm için Görüşmelere Başlandı
19.07.2010 10:54

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den İMKB'ye gönderilen yazıda, Adanasporlu futbolcu Ersan Adem Gülüm'ün transferi için görüşmelere başlandığı duyuruldu.
Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Adanaspor oyuncusu Ersan Adem Gülüm'ün transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır."

CR7

Beşiktaş`ın yeni transferi Ersan Adem Gülüm, kamptan ayrılırken göz yaşlarını tutamadı.

İşte Beşiktaş`ın yeni Kartal`ının kamptan ayrılırken arkadaşları ile vedalaştığı o kareler;

ntv

vay be kerata :D
[/size][/color]

K.D

harbiden güzel bişey sevilmesi  saçlarda puyol inşallah ersan bizim puyol:Dersan puYOL feneri innüde YOL:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor'un defans oyuncusu Ersan'ın Beşiktaş ile anlaştığı bildirildi. Adanaspor'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Beşiktaş ile anlaşan Ersan Adem Gülüm, kulübünün Kartepe kampından takım arkadaşları ile vedalaştıktan sonra ayrıldı.

Adanaspor'u asla unutmayacağını belirten Ersan, şöyle devam etti: ''Hayalim Beşiktaş'ta oynamaktı. Başkanımız Bayram Akgül bu konuda önümü açarak bana yardımcı oldu. Teknik direktörümüz Kemal Kılıç ve ekibi de antrenmanlarda benimle yakından ilgilendiler. En zor günlerimde bana tribünden destek veren Adanaspor taraftarına da çok teşekkür ederim. Şimdi hedefim öncelikle siyah beyazlı formayı giymektir. İnşallah Adanaspor da bu sezon Süper Lige yükselir. Herkesin duası benimle olsun.''

Teknik direktör Kemal Kılıç da Ersan'ın çalışmayı çok seven bir oyuncu olduğunu belirterek, Beşiktaş'da başarılı olacağına inandığını kaydetti.

Ersan'ın topu iyi oyuna soktuğunu, hücuma başarılı çıktığını ve isabetli şut attığını belirten Kılıç, oyuncunun bulduğu şansı iyi değerlendireceğini ifade etti. 

Kaynak : AA

+18 !

Kralkartal21

Hakkında yapılan yorumlar olumlu yönde. Umarım başarılı olur , hayırlı olsun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..