Ana Menü

VE GUTİ RESMEN BEŞİKTAŞ'TA !

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2010, 23:23:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Guti zaten Quaresma gibi değil zaten öyle şov yapip hareketler yapsın daha ağırbaşlı onu zaten maçta yaptığı akıl dolu asistleriyle görücez :)
Since 1903

KeePSaKe

BJK'ya gelmeyi kutladı
İspanyol Terra sitesi Guti'nin İstanbul'a gelmeden önce Guti'nin sevgilisi Noelia Lopez ile Ibiza'da yaptığı tatilin fotoğraflarını yayımladı. 

Türkiye'de Guti'yi 'Sarı Fırtına' lakabının takıldığı hatırlatıldı. Guti'nin manken sevgilisiyle süper lüks yatın arka tarafından sevişmesi de gösterildi.

İspanyol AS gazetesi Beşiktaş'ın yeni transferi Guti'nin imza törenine 15 bin Beşiktaş taraftarının katıldığını yazdı. İnönü stadında adeta bir 'Gutimania' yaşandığını İspanyol oyuncunun taraftarlarca 'kahraman' olarak karşılandığını belirtti.

Sarı saçları nedeniyle Guti'nin büyük ilgi gördüğünü, bazı taraftarların Guti'yi 'sarı yele' lakabını taktıklarını belirtti. İspanya'da sadece boğa güreşçilerinin tek kişilik şov için stada bu kadar taraftar toplayabilecekleri, Guti'nin ise İstanbul'da boğa güreşçisi gibi karşılandığı bildirildi.

Fotomac

http://www.fotomac.com.tr/multimedya/galeri/besiktas/guti_besiktasi_kutladi?tc=14&albumId=21019&page=1

;D
Since 1903

Cem Goren

hanı adama yaslı dıyen gay dıyen bıze gelse sevınmem dıyen o kadar cok arkadasım varkı hanı bunları ben futboldan anlıyor sanıyodum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Temmuz 28, 2010, 20:50:51
Guti zaten Quaresma gibi değil zaten öyle şov yapip hareketler yapsın daha ağırbaşlı onu zaten maçta yaptığı akıl dolu asistleriyle görücez :)

cümlede 3 tane zaten var :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Free Idea - Temmuz 29, 2010, 00:07:31
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Temmuz 28, 2010, 20:50:51

cümlede 3 tane zaten var :D

Ben cümlelerde çok zaten kullanırım zaten  ;D

:ahaha
Since 1903

Cem Goren

erdibatmaz farkını koydu ortaya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 28, 2010, 23:53:25
hanı adama yaslı dıyen gay dıyen bıze gelse sevınmem dıyen o kadar cok arkadasım varkı hanı bunları ben futboldan anlıyor sanıyodum

Onu gay sandığım zamanlar bende gelmesini istemiyordum öyle deme şimdi ayıp oluyor ;D
Bölünür senin için uykular!

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: SingahLi - Temmuz 28, 2010, 15:46:54

Bu formanın içinde daha da karizma olmuş kerata :)

gerçekten çok yakışıklı çıkmış bu resimde formada acayip yakışmış=)))

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Yakışıklığı kendisine ve eşine..

Top oynasın sahada :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

Guti icin 22 bin kisi geldi Raul icin 2 bin kisi. Aradaki farkLAr acikLanacak niteLikte degiL. Merak ederim RauL Guti'nin karsiLamaLarini izLeyince kendisininkinde 2 bin kisi gorunce ne dusundu,?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

Len ben bu aLmanLAri anLamiyorum ne soguk kanLi adamLAr arkdas..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

Beşiktaş'an yıllığı 2.7 milyon Euro'dan 2 senelik anlaşma yaptığı Guti Hernandez transferi büyük ses getirmişti. Avrupa basını olaya geniş yer verirken Kartal, Quaresma'nı ardından dünyaca ünlü yıldızı da alarak hedef çıtasını yukarı çekmiş Siyah-Beyazlı kulüp adına dünyada önemli bir reklam yapmıştı. F.Bahçe'den ayrılan Roberto Carlos, Real Madrid'de 11 yıl birlikte oynadığı Guti'nin Kartal'a imza atmasını değerlendirdi:

Transfer sürecinde Guti ile Türkiye ve Beşiktaş adına herhangi bir görüşmem olmadı. Beşiktaş'a imza attığını internetten öğrendim. Türk futbolunu internetten yakından takip ediyorum. Açıkcası Guti'nin Beşiktaş'a gitmesine hiç şaşırmadım. Keza Quaresma da öyle. Çünkü Türkiye daha öncesinde yaptığı transferlerle yıldız oyunculara kapılarını açmıştı. Bana göre şu anda yapılan transferlere baktığımda Beşiktaş'ın çok iyi bir kadro kurduğunu düşünüyorum.

'TAM BİR TAKIM OYUNCUSU'
Herkes Guti için 'yıldız oyuncu' değerlendirmesinde bulunuyor ama bana göre o tam bir takım oyuncusu. Kariyerim boyunca birlikte oynadığım en teknik ve akıllı isimlerden birisi. Mevki olarak demiyorum ama bu özellikler anlamında '10 numara.' Onun Türkiye'ye alışma anlamında sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum. Sosyal olarak çabuk adapte olacaktır. Teknik direktörün Schuster olması da büyük avantaj. Ayrıca Beşiktaş taraftarının ilgi ve sevgisi de gerek Guti'yi gerekse Quaresma adına itici güç olacaktır. Çünkü futbolcular ilgi ve sevgi gördükleri yerde ellerinden gelenin en iyisini vermeye çalışır.

HTSPOR / TELE RÖPORTAJ / Senad OK
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 01, 2010, 12:40:26

Teknik direktörün Schuster olması da büyük avantaj.

Bizim icinde oyle :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi