Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi 2. Öneleme] Beşiktaş 3-0 Vikingur [15.07.2010]

Başlatan CR7, Temmuz 08, 2010, 16:17:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Since 1903

CR7

Takım mükemmeldi tek kelimeyle.

Delgado çok geride oynadı Ernst'in yanındaydı izleyen görmüştür mutlaka ve bence iyiydi. Tabata'ya attığı pas ve Erhan'a verdiği paslar mükemmeldi.
Tabata da gerçekten çok iyiydi.
Q7'ye diyecek söz yok. Taraftarın penaltıyı kullanma konusunda baskı yapmaması gerekirdi. Eğer isteseydi Q7,zaten verirlerdi. Ben Bobo'nun atmasını istiyordum.
Erhan da iyiydi.
Nihat'ın senesi olacak bu yıl demiştik başladı şova. Bu sene Nihat Kahveci şov var.

güzel başlangıç oldu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

AsA

bobo ve deLgado disinda herkes cok guzeLdi..

Bobo bu takim'dan deLgado'yu aLip gitmeLi..  Guti delgado'nun yerinde oLsaydi en az 3 tane daha atardik.. Cok korkak oynadi.. HeLe bi posizyonda ayagini resmen uzatmadi..  Q7 mukemmeLdi.. Onun seyi sagoLsun bi penaLti kacirdi oLsun..  HeLaL oLsun Nihat'a...! 

Q7 goL sevincLerinde arkdasLArinin yanina gitti mi.? Ben goremedim de.?

NoPasaran

Beklentilerin çok çok uzağında bir maç oldu bence..

İyi oynadığımızı düşünmüyorum ben. Ancak bunun sebebi rakbin çok çok kötü olması büyük ihtimal..

Delgado hayal kırıklığı yarattı. Artık yeter..

Quaresma umut verdi iyiydi..

Bobo bu takımda bu sene yedek oturursa kimsede şaşırmasın

Tribünler kötüydü..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

Alıntı Yap
Beklentilerin çok çok uzağında bir maç oldu bence..

İyi oynadığımızı düşünmüyorum ben.

KatiLiyorum ama daha bu iLk mac  ve sezonu erken actik biraz zaman gecsin tam yerine oturacak takim

KeePSaKe

Since 1903

Kralkartal21

Delgado hakkında bişey söyliyim.
1.5 sene sonra ilk defa İnönü'ye çıktı. Biraz heycanlı taraftarın ondan neler beklediğini biliyor. Çekingen davranıyor pozisyonlarda ama 2 goldede çok güzel pasları vardı. Gollerin hazırlıyıcısıydı. Zamana bırakmak lazım uzun süren bi sakatlıktan çıktı. Çok çok üst düzey oynamadı ama ben yinede beğendim. Schuster geride oynattı Delgado'yu bu maçta bu arada. Gol pozisyonlarında pek etkin kalamadı. İlk yarıda güzel bi şutu vardı.

Zamanla o da kendini bulucak ben umutluyum Delgado'dan.

Bobo çok sıkılmış,bıkmış gibi oynuyor hiç sevmiyorum bu tavırlarını. Ellerini sallaya sallaya pres yapmalar hiç istekli olmuyor.(bazen)
Bobo'yu öyle görünce benim moralim bozuluyor :)

Bu arada tribünler neden kötüydü merak ettim nasıl bişey bekliyordun ?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

sunu beLirtmeyi unuttum kaLe onundeki kucuk pasLAr ver kacLAr superdii....

Kralkartal21

Şu bir gerçek takım ' Ben forvet istiyorum ' diye bağırıyor.

Birde ' Guti gelsin Guti , Guti gelsin Guti ................. böyle işi '  ;D

AsA

Nihat iLe Q7 cok canLAr yakacak Q7 onu bi tek Nihat okuyabiLiyor Bobo cok yavas kaLdi Q7 oyun okuma hizinda..! Forvet kesin LAzim.... oLmazsa oLmaz..

Q7 sen insanmisin,,,? O ne pasLar di bugun oyLe ayaga tesLim...!

CR7

Vikingur karşısında 3-0 galip gelen Beşiktaş maç boyunca rakibine de istatistiklerde çok büyük üstünlük kurdu. Her iki yarıda da rakip kaleye 18'şer şut atan Beşiktaş toplam 36 şut denemesinde bulunurken, toplam 14 şutta isabet sağlayıp 3 gol attı.

Ayrıca Siyah beyazlı takım maçta toplam 27 kez köşe atışı kullandı. Beşiktaş'ın rakibi Vikingur maç boyunca toplam 2 şut atarken yalnızca 1 tanesinde isabet sağladı ve sadece 1 kez korner kullandı.

- HABER1903 -

Kralkartal21

Şu kornerlerde hiç etkili olmuyoruz. Bi tane kornerde Nihat yada Tabata ceza sahası dışına doğru Quaresma'ya attılar çok güzel kontrol etti Quaresma ama biraz daha sert-köşeye vursaydı ve gol olsaydı yıkardım evi :)

Korner çalışmalıyız.

CR7

Korner konusunda bir takımın korner kullanma rekoru kaç acaba? ya da en çok kaç fark atılmış rakibe kornerlerde?

Guiness'e yine girebiliriz :D

bir de Nobre'nin golünde kimse indirdi demesin bence kaleye vurmak istedi Nobre'ye gitti :D

ilhan mansız_melis

Fb'nin kupa hasreti kadar korner kullandık neredeyse  ;D

Tribünler iyiydi bence.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.