Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi 2. Öneleme] Beşiktaş 3-0 Vikingur [15.07.2010]

Başlatan CR7, Temmuz 08, 2010, 16:17:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Delgado ön libero oynadı resmen elanonun oynadığı şekilde oynadı vede iyi buldum ben.
Tabatada iyiydi.
Erhan Güven : Trabzon istiyordu dimi ? Satsınlar hiç beklemesinler..
Quaresma bu sezon ligin tozunu attırır.Bobo yine herzaman ki gibi sezon başı ve kötü futbol..
Defansımız çok kötüydü özellikle Toraman bu takımda stoper oynayamaz oynarsa ancak sağ bek oynayabilir..
Hakan Arıkan yanılmıyorsam kornerde bi topu tutamadı rakip iyi bi rakip olsaydı gol olurdu.
Penaltı penaltı değildi diye düşünüyorum bobo kullansın dedim ama Quaresma kullandı :)

Neyse artık hayırlı olsun.
Bölünür senin için uykular!

AsA

Tamam goruntulerde gostermedi bende dedim ne oluyor Niye gitmiyor yanlarina (-: tesekkurler duzeltme icin. Arkadasin dedigi gibi hakan arikan'a is dusmedi karsimizda saglam bi takim olsa bir degil en az iki gol yerdi kesin. Penaltiyi bence nihat atmaliydi nihat'a cok yakisiyor gol sevinci nede olsa Besiktas'in cocugu Nihat

Simurg

Daha iyi olabilirdik fakat yavaş yavaş açılırız dahada iyi oluruz şahsen sonuç iyiydi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

takim iyi degil,benim hic hosuma gitmedi hayirlisi bakalim
insaallah sezon basi oldugu icin böyledir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Çubuklu formayı çok beğendim.
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama kollarda Avea reklamı yoktu. Neden acaba?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

quaresmaya dıycek kelıme bulamıyorum bosa kacmayı bılıyo adam topcu ya ;;Dtopu ayagına aldıgında heyecanlanmamak elde degıl.
soyleyecek fazla bısey yok aslında ama FORVET EKSIKLIGI kendını gosterdı 27kornerden bı gol olmazmı yada bı tehlıke ıcerdekı adamlar etkısız. o ortaları gole cevırcek bı forvet olursa qua bu sene 25den fazla asıst yapar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Takım olarak çok iyi oynamadık iyi oynasak 10u bulurdu maç ama birazda şanssızlıkla beraber atamadık fazla.Gerçi maç hep onların yarı sahasında geçti tabi Hakan'da çok yoruldu :D 
Quaresma kesinlikle harikaydı yani süper paslar süper hareketler yaptı, penaltı hariç:D Ama harika orta yapıyo vurucak adam yok!Delgado iyi değildi bence. Ayrıca o Erhan'da ayağında tutamıyo topu daha doğal olarakta pas atmaya korkuyolardı ona:D
Ama maç çok eğlenceliydi ya biara maçı izlemedim bağırmaktan ve tribünleri izlemekten:)) Ne çok özlemişim Beşiktaşımı anladım vala kendimegeldim :)
Ayrıca yeni A takıma çıkan Cumali'de yanımda izledi maçı :D İyi birine benziyo ama umarım futboluda öyledir:)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

saldır beşiktaş

Kesinlikle bir tane sağ bek almamız şart bu Erhandan hiç bir halt olmaz.
Orta yapabilen bir sağ bek'e ihtiyacımız var.

Quaresma çok istekli elinden gelen her şeyi yapıyor inşallah bu isteği sezon sonuna kadar devam eder.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Valla Ekremi sağ bekte beğenmiyordum çok hata yapıyor diye ama erhanı gördükten sonra ekreme razıyım o bölgede..

Ayrıca Nihat bu sezon kendisini geçen sezon yuhlayanları etmediği laf bırakmayanları utandıracak herhalde :)

Cem Goren

erhan yok cık olmaz kesınlıkle ekrem lazım cıddıyım :D
quaresma erhana verıyo topu erhan kaptırıyo sag bek lazım acılen.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 17, 2010, 14:36:43
erhan yok cık olmaz kesınlıkle ekrem lazım cıddıyım :D
quaresma erhana verıyo topu erhan kaptırıyo sag bek lazım acılen.

Adam artık isyan edicekti öyle güzel ortalar yapıyoki ama hiç biri vuramıyo heleki erhan ayağında tutamıyo. Top atmaya korkuyolardı erhana vala :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

ben en cok quaresmanin arkasina bakip , deyim yerindeyse tek mal ben miyim deyip kosmaktan vazgecmesinden korkuyorum. iyi bir sagbek lazim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52