Ana Menü

Başkanımız ve Teknik Direktörümüzden Ortak Basın Toplantısı

Başlatan pAscAliAnUmut, Temmuz 02, 2010, 15:35:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Başkanımız Yıldırım Demirören ve Teknik Direktörümüz Bernd Schuster, yarın (3 Temmuz) Avusturya'da ortak basın toplantısı düzenleyecektir. 
Basın toplantısı yerel saat ile 14.00'te (TSİ 15.00) Futbol Takımımız'ın kamp yaptığı otelde gerçekleştirilecektir.

Hayırdır inşallah hayırdır inşallah  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Bence Robinho Beşiktaş'ta diyecekler :)

Şaka bir yana takım hakkında genel bilgi verilecektir.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 02, 2010, 15:59:04
Bence Robinho Beşiktaş'ta diyecekler :)

Hayal de Olsa Güzel :) Ama Podolski deseler daha da güzel olurdu :)

carsi52

Melis'in dediği gibi bencede takım hakkında bilgi verecekler.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, siyah-beyazlı ekibin Avusturya kampında ortak basın toplantısı düzenlediler.

- OZAN İPEK`E KİMSE KIZMASIN -

`` Bursaspor`dan herhangi bir futbolcuya talepte bulunmadık. Ozan İpek`in dün kendi agzından röportajı var. Her futbolcu Beşiktaş`ta oynamak ister. Bunun için kimse Ozan`a kızmasın.  Ancak şuan için gündemimiz de yoklar: Kimlerin kalıp kalmayacağını hocamız belirleyecek. Hocamızın kararından sonra ihtiyaç duyulan bölgelere transfer yapabiliriz. Önemli olan hocamızın vereceği karar.``

- ROBİNHO SPONSORA BAĞLI -

`` Robinho`yu her takım ister. Önemli olan elimizdeki bütçeyi iyi idare edebilmek. Eğer bir sponsor bulursak Robinho`yu Beşiktaş`a getiririz. Fakat bizim yönetim olarak düşüncemiz şuanda transfer yapmamak.`` 

- BÜTÇEMİZİ İYİ KULLANMAMIZ LAZIM -

`` Beşiktaş`ın hedefleri hiçbir zaman bitmez. Önümüz açık. Bütçemizi iyi organize etmemiz lazım. Gelecek sene, alacağımız neticelere göre yine beklenen hamleleri yapacağız yıldız olarak. Ben hiçbir yönetici arkadaşımı birini transfer etsin diye yönetime almadım. Şartlar uygun olduğu sürece, herkes imkanları dahilinde birini alabilir tabi ki, bu ayrı bir konu.``

- AZİZ YILDIRIM KULÜP BAŞKANLIĞI HARİÇ HER İŞİ YAPABİLİR -

`` Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım`ın kaçan bir şampiyonluktan sonra Beşiktaş futbolcusunu suçlaması son derece yanlış. Ben Aziz Yıldırım`ın samimiyetine inanmıyorum. Kulüp başkanlığı hariç her işi yapabilir. Bundan sonra kulüpler birliği toplantılarına katılmayacağım.``

Alman çalıştırıcı Schuster ise;

- HENÜZ KARAR VEREMEDİM -

`` Ben şuanda kimleri göndericeğimin kararını vermedim. Takımı görmeden bu kararı vermem son derece yanlış olur. Kamp dönemi bu yüzden yapılır.

- SAVAŞAN FORMAYI ALIR -

`` Genç takımdan oyuncu getirmemizin sebebi bu oyuncuların A takımda neler yapabileceğini görebilmek. Burada ki performanslarından son derece memnunum. Yaşına rağmen kaliteli oyuncular var. Bu futbolcuların ilk 11`de şans bulabilceğini düşünüyorum. Bu bu kadar kolay olmaz. Forma için çalışan formayı alır.

- YAPILAN ANTREMANLAR BENİ MUTLU ETTİ -

Ben bir hoca olarak yaptırdığım antrenmanlara aldığım yanıttan çok mutluyum. İlk 1 haftada genel olarak kuvvet çalıştık. Son birkaç gündür de taktik çalışmaya başladık. Zaten çok yakın zamanda maçlarımız başlayacak. O yüzden hazır olmamız lazım.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.