Ana Menü

Schuster ikisini istemiyor!

Başlatan KeePSaKe, Temmuz 02, 2010, 13:21:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaş'ta, Teknik Direktör Bernd Schuster önceki akşam Başkan Yıldırım Demirören ile bir toplantı yaptıktan sonra radikal kararlar aldı.
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Alman teknik adamın, Demirören'in onayını aldıktan sonra Bobo ve Nobre ile yolları ayırma kararı verdiği öğrenildi.

Schuster'in, Demirören'e "İkisini de daha önce kasetlerden izlemiştim. Bir haftadır canlı olarak seyrediyorum, ama beni tatmin etmediler. Bu iki oyuncu için kulüp arayabilirsiniz. Yeni sezonda kadromda düşünmüyorum" diye konuştuğu bildirildi.

Başkan'ın ise Schuster'in bu konudaki kararını kabul ettiği ve istediği transferleri yapabileceğini söylediği vurgulandı.

Siyah-beyazlı teknik adamın bu gelişmelerden sonra menajeri Juan Manuel Gomez'i, Avusturya'ya çağırarak, Real Madridli Raul'u istediğini söylediği belirtildi.

Takımın kamp yaptığı otelde Gomez ile yaklaşık iki saat süren toplantı yapan Alman hocanın, İspanyol oyuncu için bir an önce düğmeye basılmasını istediği öğrenildi.

Schuster'in talimatlarını alan Gomez'in oteldeki gazetecilerden uzaklaşarak uzun süren bir telefon görüşmesi yapması dikkatlerden kaçmadı. Beşiktaş yönetiminin ilk etapta bonservisi elinde bir golcüyü tercih ettikleri, olmaması halinde sponsorluk yoluyla pahalı bir golcüye "Evet" dedikleri vurgulandı.

Bu arada Beşiktaş'a geldiği günden beri alt karın kaslarındaki problemlerle uğraşan ve geçtiğimiz sezon öncesinde ameliyat geçiren Matias Delgado'nun takımdan ayrılmayacak yabancı isimler listesine alındığı bildirildi.

Kamp öncesi siyah-beyazlı yönetim tarafından satış listesine konulması planlanan Arjantinli'nin, iyi performans göstermesi nedeniyle hem teknik heyetin hem de yönetiminin fikrinin değiştiği vurgulandı.

Schuster'in de onayını alan Beşiktaş yönetiminin bu futbolcunun isteği doğrultusunda Arjantin'den özel bir fizyoterapisti önceki gün takım oteline getirtmişti. 

02.07.2010
Kaynak : Milliyet
Since 1903

K.D

nobreyi görmezse hoca değildir zaten bu normalde bobo kalabilir yani adam gibi başka forvet alınacaksa oda gitsin...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

sanmiyorum boboyu begenmedigini
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Nobre için demiş olabilir de bu basın zaten Bobo'yu göndermek istiyor ne yazacaklarını şaşırdılar..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

nobre ıcın haklısın hocam ama Bobo'yu bu takımdan gonderecegını sanmıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

beckyZWICKY

yalan haber.

Bobonun kasetlerini izlese Gönderilecek ilk isimler arasına almaz zaten.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

IL Capitano

schusterin aklina insallah turk statusu filan diye birsey sokmazlarda adam rahat rahat nobreyi gönderir. :ok

bide bir zahmet inceman..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Yalan haber bence,ilk geldiğinde takımın en fazla gol atana futbolcusu bobo demişti,şimdi onu göndereceğine inanmıyorum ama nobre tam isabet

KeePSaKe

Bende inanmıyorum ama bu ameliyat haberleri ile bir bağlantısı olabilir mi ?
Uzun süre oynayamacak çünkü ama göndermezler inanmıyorum...
Since 1903

Ersin Develi

Ameliyat konusunda da kulüp resmi açıklama yaptı,Bizim haberim var diye

NoPasaran

2 habere daha bakar bu haberin doğruluğu..

schuster forvet istiyor ısrarla..bobo yedek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: SingahLi - Temmuz 02, 2010, 14:38:56
Ameliyat konusunda da kulüp resmi açıklama yaptı,Bizim haberim var diye

Yok onu demek istemedim hani ameliyatlı diye takımdan ayrı kalıcak eski formundan uzak olabilir mi acaba ondan ama yok ben sanmıyorum Bobo nun gönderileceğini...
Since 1903

husoeagle

hocam gözünü seveyim gönder şu nobreyi