Ana Menü

Faturalı Kartalcell'lilere Kombinede %5 indirim

Başlatan NoPasaran, Haziran 26, 2010, 20:16:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

KARTALCELL kullanıcısı olan taraftarlarımız, yeni sezon kombine kart satışlarında KARTALCELL'in indirimlerinden faydalanabilecek.

Kulübümüz'ün önemli gelir kaynaklarından birisi olan KARTALCELL, kombine kart satışlarında da taraftarlarımıza önemli avantajlar sunuyor.

KARTALCELL'den yeni faturalı hat alanlar ve numarasını Faturalı KARTALCELL'e taşıyanlar yüzde 5 indirimle yeni sezon kombine kartlarımızı alabilecek, faturasız yeni hat alımlarında ise indirim olmayacak.

Taraftarlarımızın, KARTALCELL Kombine Kart Kampanyası'ndan faydalanabilmeleri için gerekli koşullar aşağıdaki gibidir:

Mevcut Faturalı KARTALCELL Aboneleri İçin
-KARTALCELL' in sunduğu 3 avantajlı tarifeden biri ile (Çok Sevdik, Çubuklu Forma, Yer Siyah Gök Beyaz) KARTALCELL Abonesi olmak
-İndirim taahhütnamesinin imzalanması
-Abonelik işlemleri ile ilgili evrakların tamamlanarak, kampanya formunun KARTALCELL yetkililerinden alınması
-Kombine kart teslimatı, kampanya formunun, Biletix yetkililerine verilmesi ile tamamlanacaktır.

Yeni Faturalı KARTALCELL Aboneleri İçin Gerekli Olanlar
-KARTALCELL' in sunduğu 3 Avantajlı Tarifeden biri ile (Çok Sevdik, Her Yöne 540, Her Yöne 240) KARTALCELL Abonesi olmak
-İndirim Taahhütnamesinin imzalanması
-Abonelik işlemleri ile ilgili evrakların tamamlanarak, Kampanya Formunun KARTALCELL yetkililerinden alınması
-Kombine Kart Teslimatı, Kampanya Formunun, Biletix yetkililerine verilmesi ile tamamlanacaktır.

KARTALCELL Abonelik İşlemleri İçin Gerekli Evraklar
-Nüfus Cüzdanı, ehliyet ya da pasaport
-Faturalı KARTALCELL abonesi olmak isteyenlerin son 2 aya ait telefon, elektrik, su, doğalgaz faturası veya kredi kartı ekstresinden bir tanesi

Henüz KARTALCELL abonesi olmayan taraftarlarımızı, BJK İnönü Stadyumu'nda yer alan Kombine Kart Satış Merkezi'ndeki KARTALCELL noktalarına başvurarak KARTALCELL abonesi olabilecekler. Bu indirimden sadece Kombine Kart Satış Merkezi'ndeki KARTALCELL noktasında işlem yaptıracak taraftarlarımız faydalanabilecektir.

Bütün taraftarlarımızı KARTALCELL'li olmaya davet ediyoruz.

Aktivasyonlar / taahhütname imzalaması kombine satış noktasındaki KARTALCELL standından yapılacaktır.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

avea'dan kartalcell'e taşıyacam sanırım.
ah bi de kredi kartı gelse :-\

ya geçenlerde taşıyanlara da indirim var diyorlardı ???

faturalıya taşıyanlara diyormuş :ok o zaman yatar :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

vakıfbank taraftar kartı bekliyorum abi :)

+5 taksit imkanı var orada

NoPasaran

http://kartalcell.com.tr/prices.php?pg=7

Bu tarife güzel. Her yöne 240 dk 22 lira Kartalcell..

Vakıfbank dışında olmayışı kötü valla.:

Bana vakıfbank taraftar kartı tam 6 ay sonra gelmişti :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

1 hafta 10 güne gelir dedi adam :-\

valla gider basarım orayı :D

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 26, 2010, 20:34:57
1 hafta 10 güne gelir dedi adam :-\

valla gider basarım orayı :D

adamlara mail attım. şikayet ettim valla :D

yolladınız yolladınız yollamadınız bırakın istemiyorum yazdım filan filan

adamlar salı günü getirdi anca. biz olmayınca Apartman görevlisine vermişler dün gelince aldım kartı :D

diyor ki apartman görevlisi "acele istemişsiniz dediler bana verdiler o yüzden" :ahaha

bunlara böyle davranacaksın yoksa anlamazlar :)

vazgeçerim deyince hemen çıkarıveriyorlar. Adamlar kredi kartı vermeye çok meraklı :)

bu arada;

Alıntı YapKAPALI ALT TRİBÜN KOMBİNELERİ TAMAMEN BİTTİ. 31-07-2010 Saat 18:30 KAPALI ÜST TRİBÜN KOMBİNELERİ 74 ADET KALDI.

carsi52

Bölünür senin için uykular!