Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

pazara kadar degıl
mezara kadar bundan sonra :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Guti ORÇ.

ya nasıl bu kadar emin olabiliyorlar anlamıyorum.hani almış olsakta başkan bile bu kadar emin olamaz.

KartaL_Gurkan

sanirim kaldirilmis sayfadan....?
siteye girdim yok oyle bir sey :D

astbjk1903

kesinlikle gelmeyecek beklemeyelim artık serdar adalı konuştu gerçekten de 2 haftadır boşuna bekliyoruz ilk açıklamayla bitmiş robi defteri cityle parasal konularda anlaşılamadığından bu tarnsferden vazgeçilmiş
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

eRe

recai kocaman bombayı patlattı.
cumartesı gunu gelecegını ıma ettı ve ekledı cumartesı gunu demet akalınıda beklıyoruz ınonuye dedı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Süper yahu  :muha :muha :muha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

:ahaha

Adnan'cım Alman Panzeri Fink var onu verelim  :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

süper ya robi gelmezse gelceğine sevinceğim tek adam podolski  olur valla...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

İngilizceleri çevirmeniz mümkün mü ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 26, 2010, 13:51:17
Sergene fena laf sokmmuşlar :ahaha

o şampiyon yaptı altyapıdan çıktı!
ne kadar oynasa da oralarda ortalık malı olsa da geri döndü şampiyon yaptı!
Bravo Sergen Beşiktaşın çocuğu Sergen!

K.D

yok mu bi duyumcu başka robi gelmezse napıcak bunlar :D?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

Robinho signs for Beşiktaş
Manchester City outcast Robinho – the most expensive player in English football history – is close to joining Turkish side Beşiktaş.
The Brazilian, who joined City from Real Madrid for £32.5million in September 2008, has struggled to adapt to English football, and left the Eastlands club to return to former club Santos on loan last season.
Now, after 53 appearances and 16 goals for the Premier League outfit, he will soon officially bring his stay in English football to an end.
Robinho would be the latest big name to join Beşiktaş this summer following the arrivals of his former Real teammate Guti and Portuguese winger Ricardo Quaresma.
The Turkish giants finished fourth in their domestic league last season, and beat HJK Helsinki 2-0 in the first leg of their Europa League playoff on Tuesday night.

Read more: http://www.gnepse.com/robinho-signs-for-besiktas/#ixzz0xkehRdlW

haber bu gün girilmiş :D

Guti ORÇ.

olur mu olur valla,benim ümidim var.

NoPasaran

RecaiKocaman

Selamlar öncelikle;

Bütün mesajları okuyorum buradayım siz beni görmüyorsunuz sadece lakin ne yazayım be arkadaş açıklama yarın olabilirmiş cumartesi veya pazartesi büyük ihtimal pazartesi imza töreni vs helikopterle gelme muhabbeti var Türkiye tarihinin gelmiş geçmiş en büyük transferi sizler istediniz bizde getirdik vs bir kardeşimizin dediğine göre sponsor şapkası takılcak vs vs bekleyip görelim yahu sonuna geldik nerdeyse olurmu olur her teoride bir gerçeklik payı vardır bugün olmaz yarın olur yarın olmaz hafta sonu olur kaç gün kaldıki zaten Allah yüzümüzü kızartmasın tek temennimiz bundan başka birşey olamaz her zaman bunu yazdık çok şükür kızarmadıda şimdiye kadar sonu güzel olacak inşallah ...

Not: Her soruya cevap vermeye çalışsak günler geçer lütfen anlayış sabır taşı oldunuz ama benide bizleride anlayın sabahtan bu saate kadar telefon kulağıma yapıştı resmen hayırlısı artık...

Dip Not: İdda formaları çocuk esirgeme kurumuna haberiniz olsun Aykan abinin ricasıdır.. Resmi sitede görene kadar duyumlara inanmayınız.. Allah herkese Beşiktaşlı olmayı nasip eylesin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net