Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Simdi sıkı durun; FANATİK, Fenerbahçe Yönetimi'nin sır gibi gizlediği o ismi açıklıyor: Robinho... Beşiktaş'ın aylardır ikna etmeye çalışıp başarılı olamadığı Sambacı ile masaya oturan Sarı-Lacivertliler'in hem Robinho hem de menaceriyle görüşmelerde büyük yol kat ettiği öğrenildi. Hatta yönetime  yakın çevrelere göre bu transferin bitmesi artık an meselesi...

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bir iddaa sitesinde Beşiktaşada oran veriyordu ya demek ki dış ülkelerde biliyor alıcağımızı ;D
Bölünür senin için uykular!

eRe

bı dakıka dusunelım hemen

BIR TARAFTA SCHUTER - BIR TARAFTA AYKUT

BIR TARAFTA Q7 GUTI - DİGER TARAFTA STOCK

BIR TARAFTA BESIKTAS - DIGER TARAFTA FENER

robınho nun yerınde olsam kesın fener derım :D :D :D :D :D

dıpnot : fenerın parası var demesın kımse bu sezon sadece 7mılyon harcadık transferde ve onun cogunuda s.adalı verdı
fener 20 verırse 25 verebılecek gucu var besıktasın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Geseli arkadaşımla iddaa'ya girdik Robinho bonservisiyle gelirse eğer..

1 gün Sokakta Beşiktaş Formasıyla gezicek..

Ligde Beşiktaş'ın 3 maçını benimle beraber kafede Beşiktaş forması giyerek izlicek ;D

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

Young Boyş'a yenildiler, Şampiyonlar Ligi'ne veda ettiler. Avrupa Ligi'ne odaklandılar, karşılarında PAOK'u buldular. Çanlar artık Fenerbahçe için çalıyor; çünkü sezon başlamadan Avrupa'ya el sallanması durumunda, camianın çok güvendiği Aykut Kocaman'ı da zor günlerin bekleyeceği aşikar. Kara bulutları dağıtmak için girişimlerini hızlandıran yönetim, iki kritik PAOK maçı öncesi, 9 Ağustos'ta FIFA'ya verilecek yeni isim listesine bir yıldız yazdırmak için harekete geçti.

Fransızlar çıldırmak üzere!
Aslında Kocaman'ın istediği, yönetimin görüştüğü isimler açık seçik belli: Asamoah Gyan ve Mamadou Niang... Marsilya Teknik Direktörü Didier Dechamps, "Niang, Fenerbahçe'de oynamak istediğini söylüyor, ben de çok şey istiyorum, ama bir bölümüne sahip olabiliyorum. Bazen çıkmak istersiniz, ama kapı açılmaz. Onun yerine değil, ama yanına düşündüğüm bir futbolcu var" diyerek hem Fener'e hem de Niang'a son mesajını gönderdi. Gyan'da ise son dakika şöyle: Rennes Sportif Direktörü Pierre Dreossi, Fransa'da canlı yayına katıldı ve "Fenerbahçe, Gyan için 16.5 milyon Euro teklif etti, ancak biz 18 milyon Euro'dan aşağıya inmeyiz. Kendilerine hafta başına kadar izin verdik" dedi.

Menaceriyle sorun çıkmadı
Yönetimin biraz daha fedâkarlık yapması halinde Gyan da Niang da anında İstanbul'a gelebilir. Fakat taraftarın son bir haftada yaşadığı büyük hayal kırıklığını ancak bir süperstar transferiyle tersine çevirebileceğini hesaba katan yönetim, çok gizli bir operasyon için düğmeye bastı. Simdi sıkı durun; FANATİK, Fenerbahçe Yönetimi'nin sır gibi gizlediği o ismi açıklıyor: Robinho... Beşiktaş'ın aylardır ikna etmeye çalışıp başarılı olamadığı Sambacı ile masaya oturan Sarı-Lacivertliler'in hem Robinho hem de menaceriyle görüşmelerde büyük yol kat ettiği öğrenildi. Hatta yönetime  yakın çevrelere göre bu transferin bitmesi artık an meselesi...

kaynak:şikeci yancı hain fanatik...???????
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KeePSaKe

FORZAYA AYNI ANDA YAZILAN YAZI : HAYIRLI OLSUN ROBİNHO A.U ve R.K.
Since 1903

K.D

bu a.u yla r.k oradaki üyelerden mi abi?

carsi52

r.k olanı Recai Kocaman diğeri kim anlamadım..

K.D

bu kadar heveslendiriyorlar bari gelsin:Dgelirse robi q7 ve gutinin olduğu tek tişrt çıkarmak baya mantıklı ya:D

CR7

aykan uyanıktürk..

forza'nın admini ne derse inanırım ona.

ve hayırlı olsun Robi!

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Evet Recai Kocaman ve Aykan Uyanıktürk
Since 1903

K.D

bunlar hep bahsediyorlardı zaten bakalım sözleri doğru mu son 2gün diyelim bugün bitti:D

Cem Goren

bı ımza torenı dahamı var ya :D sıktı artık ;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun