Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

fırtına tam kopmadı onun sessizliği ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

ösymnin sonucları acıklamasını bu kadar heyecanlı beklememiştim :D :D

açıkla artık resmi site !!!

Cem Goren

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Ağustos 20, 2010, 03:06:04

oha :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 20, 2010, 03:17:21

ya sonucta ösym bi günlük bi heyecan oluyor.robinho bayadır var :D

Cem Goren

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Ağustos 20, 2010, 03:23:00
Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 20, 2010, 03:17:21

ya sonucta ösym bi günlük bi heyecan oluyor.robinho bayadır var :D
kudurmus taraftar profıllerı... :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Of ulan of bu transfer dönemi bitene kadar rahat uyku yok bize  :-\

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

ya elimde bi belge var ama bunu nasıl buraya koyacam bilmiyorum eğer koyabileceğim bi şey olsa hepinzie göstericem robinho kesin ve kesin bizde beşiktaş kulubü ve city kulübünün yazışmaları var ama koyamıyorum işte

[KralKartal]

nereden yazisiyorlar Eyup, msn faks mail ? onu soyle bari , ve kim yazisiyor? isim var mi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

joe mercer city genel manager

khaldoon mubarek  city başkanı

imza sahipleri bunlar uzun ingilizce bi yazı az buçuk tercüme ettirdim kulübümüz beşiktaş jk nin robsan de sauoza için yapmış olduğunuz 23 milyon euro luk teklifi kabul etmişizdir robson de sauoza ya yeni futbol yaşantısında başarılar dileriz falan die bi şey yazıyor mail yoluyla gelmiş bi belge

saldır beşiktaş

ALLAH kalbim duracak biraz yavaş  :D
Çeşke bir şekilde aktarabilsen foruma
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eyup1903

burada tarıyıcı yok olsa atıcam ama atamıyorum çok ciddiyim arkadaşlar 23 milyon euro ya bu iş bitti

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

NoPasaran

Beşiktaş uzun süredir kadrosuna katmak istediği dünyaca ünlü Brezilyalı hücum oyuncusu Robinho`nun transferi için artık gün sayıyor.

Manchaster City`nin kiralamaya sıcak bakmaması ve bonservisi ile satışını yapmayı istesiğini bildirmesi ile başlayan görüşmelerde artık sona gelindi. Siyah beyazlı kulüp City yönetimi ile fiyatta ve ödeme planında anlaşmaya vardı.

Ancak M-Oil firmasının olası sponsorluğunu göz önüne alarak istenen fiyata çıkan Beşiktaş yönetimi şimdi şirket yönetiminden çıkacak kararı bekliyor.

Beşiktaş`ın Delgado transferinde olduğu gibi, Brezilyalı yıldızın bonservisini M-Oil firması aracılığı ile almayı planladığı ve oyuncunun gelecekteki olası satışından elde edilecek gelirin de yine şirkete bırakılması öngörülüyor.

Demirören ailesinin holding bünyesine yeni kattığı M-Oil`in tanıtımı için böyle bir yol izlemeyi düşündüğü gelen haberler arasında.

Şimdi taraftarın günlerdir uykusuz kalmasına neden olan transferin gerekleşmesi için M-Oil yönetim kurulunun sponsorluğu kabul ederek gerekli kaynağı sağlamak için vereceği onay bekleniyor.

HABER1903

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©

Aşk bu Aşk !

volkanca.net