Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Robinho son dünya kupasında yine isminden söz ettirdi..

Bu kadar küçümsemeyin ya. Brezilya Milli Takımının çok iyi tanından  2-3 adamından birisi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KartaL_Gurkan

ben Robinhoyu kücümsemiyorum Volkan abi...kalitesi tartisilmaz gelirse tabii ki de cok faydali olur.
Ben sadece Adebayorun gelmesini daha cok istiyordum daha iyi uyar takima diye düsünüyorum ama Robinhonun gelmesine karsiyim diye bir sey yok yanlis anlasilmasin :)

[KralKartal]

SOn dunya kupasinda Elanoda isminden cokca bahsettirdi, Robi kotu degil ama
suanki durum itibari ile Adebayor Robinin eski sahsali gunlerinde iste..

Ayrica Adebayor 23 milyon ise Robi 15 milyon degerinde. Yani demek istedigim bu, kim faydali olur bilemeyiz tabi,
bunu sahada gosterecekler, kagit uzerinde ikiside faydali olabilecek kapasitede zaten, bu tartisilmaz,
ama biri birinden agir basabilir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Volkan abinin dediğine katılıyorum.
Robinho Adebayordan daha fazla sükse yapar..

Ayrıca Robinhonun daha yararlı olcağını düşünüyorum.

Sol taraf Robinho
Orta Guti
Sağ taraf Quaresma
En ileride Bobo

Of kadroya bak :)
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: KartaL_Gurkan - Ağustos 18, 2010, 20:28:12
ben Robinhoyu kücümsemiyorum Volkan abi...kalitesi tartisilmaz gelirse tabii ki de cok faydali olur.
Ben sadece Adebayorun gelmesini daha cok istiyordum daha iyi uyar takima diye düsünüyorum ama Robinhonun gelmesine karsiyim diye bir sey yok yanlis anlasilmasin :)

Ben gece çok okuyorum futbol mesajlarını insanların ne dediklerini..

haber1903, forza, çarşıforum vs vs vs

Gürkan bu lafımda sanada dedim ama daha çok orada mesajları okuyunca şaşırıyorum. Özellikle Robi fenere gidecek denince birden robinhoyu Guiza yaptı insanlar..

Küçükmüş şuymuş buymuş..

Bunu diyen adamlar Haritada Madrid nerede bilmezken, Robinho O stadta o dönemin en Popüler oyuncuydu..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde bulunan Brezilyalı yıldız Robinho'nun menajeri Evandro de Souza, Milliyet'e ilginç açıklamalar yaptı.
Souza, sarı-lacivertli kulübün hem Manchester City hem de oyuncusu ile anlaşmaya vardığını ancak İbrahimoviç - Robinho takasının bu transferin gerçekleşmesini şimdilik engellediğini belirtti.

Manchester City'in İbrahimoviç'i alabilmek için Robinho artı para teklifini sunduğunu, Brezilya yıldızın da İspanya'da oynamaya daha sıcak baktığını belirten Souza, "Ancak Barcelona bu takasa sıcak bakmıyor. Hem Manchester City hem de biz son dakikaya kadar Barcelona'dan gelecek cevabı bekleyeceğiz" ifadelerini kullandı.
Bu arada İngiliz medyası Manchester City'nin, Fenerbahçe'nin, Robinho için yaptığı 19 milyon sterlinlik teklifi kabul etmeye hazır olduğunu ileri sürdü.

Sunday Times gazetesi, Real Madrid'e 32,5 milyon sterlin ödeyerek Robinho'yu renklerine katan, ancak bu futbolcudan istediği verimi alamayan City'nin, bonservis bedelinde büyük bir indirime gitmeye hazırlandığını yazdı.
İngiliz iddiası
Gazete, Manchester City yönetiminin, elden çıkarmaması halinde Robinho'ya haftalık 160 bin sterlin ödemek durumunda kalacağını ve bunu düşünerek bonservis bedelini aşağıya çekerek futbolcuyu satmayı daha uygun bulduğunu belirtti.
"Robinho, Türkiye yolunda" ifadesini kullanan gazete, futbolcunun İtalya veya İspanya'da oynamayı tercih ettiğini, ancak kulüp açısından bakıldığında en uygun teklifin Türkiye'den yapıldığını kaydetti. Bu arada Alman Schalke Kulübü'nün de Robinho için 20 milyon sterlin önerdiği ileri sürüldü.

KartaL_Gurkan

Robinhoyu begenmeyenler kücümseyenler zaten futboldan anlamiyor demektir volkan abi.

Dünyanin en iyi kulüplerinde forma giymis kalitesi ortada...cok hareketli ve hizli bir futbolcu..keske gelse :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Since 1903

K.D

en son mesaj attığımda yalanlamıştı düren haber1903 te geliyo dediyse tamam artık wowwwwwwwwwwwwww :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

City'nin 5 forveti oldu.

Balotelli
Santa Cruz
Adebayor
Robinho
Tevez

En azından 2 tanesini yollamak isticeklerdir bunların ikiside büyük ihtimal Robinho ve Adebayor..Robinhoyu kapabilsek keşke.

[KralKartal]

CR7

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 18, 2010, 22:02:37
hayır Jo da var kadrolarında :D

Onu adam yerine koymadım herhalde ;D
Jo ile birlikte 6 işte :D

CR7

Strikers
Emmanuel Adebayor (TGO)
Craig Bellamy (WAL)   -------------------------->kiralık olarak ayrıldı...
Mario Balotelli (It)
Felipe Caicedo (ECU)
Jô  (BRA)
Alex Tchuimeni-Nimely (ENG)
Robinho   (BRA)
Roque Santa Cruz (PRY)
Carlos Tevez (ARG)

ellerinde bu kadarcık forvet var :D