Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

çünkü santostaki kiralık sözleşmesi 4 ağustosta bitiyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 21, 2010, 18:43:24
robinho icin hersey tamam ... gibi :) 6 AGOSTOS.

Bu kadar kesin ve net cevap neden ?
Ona göre sevinelim yani.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

arkadaslar bu akşam aldığım bir duyum üzerine robinho besiktasda bonservisiyle beraber 3 yıllık anlasma olmus hayırlı olsun: kaynak gümrükte calısan bir arkadasımdan aldım serdal adalının yanında calışıyor kendisi bizzat telefon acıp bana söylediklerini size aktarıyorum kesin vede net dedi ayrıyetten robinhodan sonra... dünyaca ünlü biriyle daha görüşmelere baslancakmış KAYNAK : EYŞAN KÜÇÜKYILMAZ.

ALINTIDIR...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Ben bu yok babamın arkadaşı yok arkadaşım filan haberlerine inanmıyorum ama bakalım inşallah doğrudur...
Since 1903

AsA

heryerden garanti haberler geLiyor bizde oLduguna gore..

RCA

adım atsın havaalanına öyle içim rahat eder,öyle inanırım. nasıl bukadar kesin ve net konuşabiliyorsunuz 25 30 milyon euro bonservisi var bu adamın bu kadar net konuşmak bana iraz saçma geliyor. bukadar zengin bir kulup muyuz biz ?

heryerde borç yazıyor. çok zor gelmesi. getirirlerse de olayın perde arkası çok öenmli. y.d cebinden ödemez inşallah. öderse de geçmiş olsun beşiktaşın herseyini satın aldı. kökünü de kurutur.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

İngiliz basınında dolaşan bir iddia Beşiktaşlılar arasında büyük heyecan yarattı. David Silva?yı alarak hücum hattını güçlendiren Manchester City?nin Robinho?nun satışına vize vereceği, İngiliz kulübünün ilk tercihinin ise uzun zamandır pazarlık yaptığı Beşiktaş olduğu iddia edildi. Robinho?nun ise eski hocası Schuster ile çalışmayı istediği belirtildi.

Demirören çıldırdı
Alman çalıştırıcı Schuster?in büyük bir istekle kadrosunda görmeyi hedeflediği Robinho için yönetime büyük baskı yaptığı ve Yıldırım Demirören?in İngiliz kulübüne 20 milyon Euro gibi yüksek bir teklifte bulunduğu öğrenildi. City yöneticilerinin de bu parayı cazip bulduğu sızan haberler arasında...

Kiralanabilir...
Dünya Kupası?nın bitimi ile birlikte gelen tekliflere açık olduğunu belirten Brezilyalı yıldızın sıcak baktığı Beşiktaş?a imza atmasının an meselesi olduğu belirtiliyor. Siyah-Beyazlı yönetimin Robinho?nun bonservisinin alınamaması durumunda kiralama yoluna gideceği ancak transferi mutlaka bitireceği iddia edildi.

FOTOSPOR ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

m-oil yada mobil gibi bi firma sponsor oluyormus, kizilay yazan yerede onlarin reklami konacak bunun yaninda kel mansimov para verecekmi robinho icin bunLar'da benim duydukLarim..

eyup1903

ilk kez konuşuyorum bu konu hakkında robinho bitti arkadaşlar yönetimde bulunan 2 abimizle konuştum en geç 10 ağustos ta gelecek diyorlar ayrıca şunu da söyleyim kesinlikle kiralık değil bonservisiyle bizde...

NoPasaran

Valla gelmez ise büyük olaylar olur forumlarda :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

ben sadece bana söyleneni söyledim gelmezsede bi daha asla o adamların dediklerini kaynak olarak kullanmam ama gerçekten konuştuğum insanlar güvenilirler...

CR7

Erdem Ulus :
"Şimdi Robinho ile anlaşıldı, sponsor bulundu desek 5
dakika sevineceksiniz sonra resmi siteden açıklama bekleyeceksiniz. Şu
an köşeye çekilip beklemek bize daha mantıklı geliyor. Bunu Quaresmada
da gördük."

:D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net