Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Quaresma`nın İnönü Stadı`ndaki muhteşem imza töreninde mikrofonun açık olduğunu unutan Serdal Adalı`nın, Başkan Yıldırım Demirören`e dönerek Robinho`nun transferini de müjdelediği ileri sürüldü.

Bernd Schuster ve Ricardo Quaresma'ya imza attırıp gövde gösterisi yapan Beşiktaş, Türkiye'den sonra Avrupa'daki transfer piyasasını da sallamaya hazırlanıyor... Top sihirbazı Quaresma'yı renklerine bağlayarak taraftarlarını mest eden Siyah-Beyazlılar'ın Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, istemeden de olsa ikinci bombayı ağzından kaçırmış gibi görünüyor! Q7'nin İnönü Stadı'ndaki muhteşem imza töreninde mikrofonun açık olduğunu unutan Adalı'nın, tribünlerdeki coşkuyu gördükten sonra Başkan Yıldırım Demirören'e dönüp, aynen şu sözleri kullandığı iddia edildi: Tribünlere bakar mısın başkan, Robinho'yu duysalar kim bilir ne yaparlar! Herkesin dikkatinden kaçan bu ayrıntı, bir anlamda Brezilya Milli Takımı'nın yıldızı Robinho'nun transferini de müjdeler gibi...

'Evet... Gündemimizde var'
FANATİK'e bir açıklamada bulunan Yıldırım Demirören de Robinho'nun gündemlerinde olduğunu doğruladı. "Dünya çapında bir yıldız... Artık her transfer döneminde az ama öz isimlerle kadromuzu güçlendireceğiz. Robinho da bunlardan biri" diyen Başkan, sözlerine şöyle devam etti: Taraftarların Robinho konusundaki isteğine kayıtsız kalmamız mümkün değil. Şartlara bakıyoruz, her şeyin hayırlısı... Kendisi Brezilya Milli Takımı'nın kampında, 'Yeni ufuklara yelken açmak istiyorum. Schuster çağırırsa giderim' demiş. Biz şartlarımızı zorlayıp, hareket edeceğiz...

Fanatik
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

serdar adaliyla yaptigim görusmede böyle bir sey yok dedi ömer. kisacasi bu.
10-15 gun transfer yok, kamptan sonra bakacagiz
19-20 yasinda genc bir santrafor alabiliriz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Hadi diyelim Robinho veya Guti gelecek.

Holosko(Bursa'da diyelim)
Q7
Ferrari
Ernst
Sivok
Fink
Tello
Tabata
Delgado dönecek.
Zapo(Bursa'ya % 99 gidecek eyv.)
Bobo

O zaman kadroda problem olmuyor :)

Gerçi 6+2+2 ama olsun :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Holosko-Zapo Bursaya
Tabata Esese kiralık
Delgado Basel'e
Tello kiralık ya da satılık
Fink bile gidebilir.
İndirim yapmazsa Nobre satış listesine
Bobo sözleşme imzalamazsa satış listesine
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Schuster demiş genç uzun boylu bi forvet istiyorum diye.
Adam resmen Batuhan'ı tarif etmiş.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Serdal Adalı: Yıldız transferi için sponsor arıyoruz..

KeePSaKe

Hilbert transferin de dedi daha demin transfer yapmıcaz diye bizim de bir bütçemiz var dedi :D
Since 1903

CR7

tamam daha demin dedi bunu da :D

KeePSaKe

Ya bu Mansimov ne duruyor o zaman yardım etse ya...
Since 1903

+18 !

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 22, 2010, 14:52:09
Ya bu Mansimov ne duruyor o zaman yardım etse ya...

Bu adamın ismini bile duymak istemiyorum artık.

CR7

hay ben o Mansimovun ...........................

CR7

eğer basın toplantısını izleyen varsa Serdal Adalı'nın nasıl pispis sırıttığını, basına "size bir kapak daha geliyor" dediğini görmüştür herhalde herkes :D

pAscAliAnUmut

Robert Hilbert, Ümraniye Nevzat Demir Tesislerin de düzenlenen imza töreninde konuşan Beşiktaş transfer komitesi başkanı Serdal Adalı açıklamalarda bulundu.

Adalı yaptığı açıklamada;

Serdar Adalı transfer, özellikle Robinho ile ilgili sorulara, "Robinho`yu herkes ister. Ben de isterim ama bir transfer bütçemiz var. Genelde bu tip transferler sponsor desteği ile olur. Quaresma biliyorsunuz sponsor desteği ile alınmadı, kulübün kendi imkanları ile transfer edildi. Transfer bütçemizi zorlayarak oldu. Sponsor arayışımız sürüyor ama ortada somut bir ilerleme yok. Sponsor bulunursa Robinho da olur bir başkası da olur. Biliyorsunuz kamp başlayacak ve hocamızın vereceği rapor önemli, ona göre hocamızın eksikleri belirlemesinin ardından transfer olabilir ama ondan önce bir yurtdışı transferi olmayacak. Kampa gitmeden önce de ödemeler yapılacak." şeklinde cevap verdi.

- HABER1903 -
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş